Logo small

Katalog stron - tematyka: Biznes i ekonomia w kategorii: inne< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 225
11.    Polubowni Skuteczna Windykacja

Polubowni to skuteczna firma windykacja. Dzięki ogromnemu doświadczeniu na rynku udało nam się wypracować profesjonalny i niezwykle niezawodny plan działania, aby w krótkim czasie odzyskać pieniądze naszych klientów. Pracujemy zarówno dla indywidualnych klientów jak również wielkich korporacji. Odzyskamy każde pieniądze, ponieważ nigdy nie idziemy na żadne ustępstwa. Determinacja, niezłomność i pełne zaangażowanie - to są cechy, które nie tylko przewodzą nam w pracy, ale przede wszystkim wyróżniają nas w branży. Pozostajemy w pełnym kontakcie zarówno z Dłużnikami, jak również z naszymi Klientami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową. Chętnie odpowiemy na pytania i ustalimy pierwsze kroki do odzyskania twojego długu!

  polubowni.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 21779

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    odfrankujemy-twojkredyt.pl

Kancelaria świadcząca kompleksową pomoc Frankowiczom. Unieważnienie umowy z bankiem lub jej odfrankowienie. Po szczegóły zapraszamy na stronę

  odfrankujemy-twojkredyt.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 21722

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


13.    Kasy fiskalne online KasFisk

Rozwiązania dla wszelkiej działalności, rozwiązania w każdym przedziale cenowym. Tak, to możliwe, od małych kas online dla mechaników do gastronomii. Każda opcja jest możliwa, tym bardziej że oparta na najlepszych producentach krajowych. Bez znaczenia co klient wybiera może być pewien że zakup będzie w rozsądnym przedziale cenowym, krótko mówiąc będzie tanio. Gotowe rozwiązanie jest kompletne, nie zawiera dodakowych dopłat i kosztów. Mówisz czego potrzebujesz, KasFisk ma ofertę.

  www.kasfisk.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 21706

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


14.    Prawo pracy - Porady prawne

Serwis prawo-pracy.pl ma za zadanie upowszechnianie podstawowych informacji prawnych dla pracowników i pracodawców. W serwisie udostępniamy setki artykułów i porad z prawa pracy, oraz świadczymy usługi płatnych porad prawnych

  www.prawo-pracy.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 21662

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


15.    Kalkulator dla frankowiczów - kalkulatordlafrankowiczow.pl

Kalkulatordlafrankowiczow.pl to serwis, który w szybki sposób oblicza dane dla osób, które zaciągnęły kredyt we frankach. Na stronie można sprawdzić jego nadpłatę, porównać ewentualny zysk przy unieważnieniu oraz ile można zyskać w momencie zawarcia ugody z bankiem. Portal dostarcza informacje także dla osób, które są obciążone kredytami w innych walutach. 

  www.kalkulatordlafrankowiczow.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 21653

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


16.    Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C.

Kancelaria Lipiński & Walczak S.C. Adwokaci i Radcowie Prawni jest to firma prawnicza, która oferuje pełną pomoc prawną w sprawach cywilnych, karnych, spadkowych i administracyjnych. Na zlecenia klienta przygotujemy umowę NDA, a także klauzulę poufności. Oferujemy również pomoc prawną w zakresie nieuczciwych praktyk i konkurencji. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń lub odwiedź biuro kancelarii!

  www.lipinskiwalczak.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 21650

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


17.    Przygotowanie i obsługa przesyłek

Pakowanie i obsługa przesyłek. Firma Toplogistic.pl pracuje solidnie. Oferuje obsługę korespondencji masowej i przesyłek mailingowych. W ofercie ma też przeprowadzenie przesyłek reklamowych, kurierskich oraz przygotowanie i obsługę przesyłek. Dla klientów takie działania są istotne, dają im możliwość zarobkowania i odciążają ich pracowników. Współpracuj z Toplogistic.pl, a na pewno będziesz zadowolony. Firma działa dobrze, solidnie, dbając o jakość oraz o to, co najważniejsze. Dzisiaj przesyłki reklamowe i kurierskie są przygotowane najlepiej. Przygotowanie oraz obsługa przesyłek przebiega w sposób celowy i dobrze zorganizowany. Dzięki Toplogistic.pl wszelkie sprawy układają się doskonale.

  toplogistic.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 21594

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


18.    Grupa Masterbill - obsługa księgowa i prawna

Masterbill to profesjonalna obsługa księgowa i kadrowa oraz prawna. Nasza siedziba mieści się w Mikołowie. Nasi pracownicy to wykwalifikowany i doświadczony zespół prawników, specjalistów od kadr oraz księgowości. Intencją naszej firmy jest wsparcie mniejszych i większych przedsiębiorców w prowadzeniu biznesów pod względem prawnym i księgowym. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą.

  www.masterbill.com.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 21580

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


19.    Blog prawniczy www.factolex.pl

Świetny Blog prawniczy znanego krakowskiego adwokata pana Dominika Marchewki jest pisany i prowadzony przez znanego krakowskiego Adwokata w bardzo profesjonalny sposób. Młody, doświadczony, precyzyjny prawnik w przystępny i czytelny sposób prezentuje zainteresowanym własne spostrzeżenia na temat różnych zagadnień prawnych. Pana Adwokata Dominika Marchewkę z Krakowa charakteryzuje niezwykła charyzma i doświadczenie zawodowe oraz rzetelne zaangażowanie w działalność prawniczą. Pan Mecenas w swoim blogu w interesujący i pasjonujący sposób zwraca uwagę i przybliża różnorakie zagadnienia prawne.

  www.factolex.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 21391

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


20.    Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska

Oferta Kancelarii Adwokackiej Śliwowski i Nowak Adwokaci skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do instytucji publicznych oraz właścicieli różnych firm. W trakcie swojego wieloletniego stażu biuro zajmowało się wieloma sprawami z zakresu prawa podatkowego, cywilnego, rodzinnego, handlowego, karnego oraz karnego skarbowego. Instytucja zlokalizowana jest w Sosnowcu, przy ulicy Baczyńskiego 12. Zapraszamy już teraz!

  snkancelaria.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 21098

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 225