Logo small

Katalog stron tematyka: Biznes i ekonomia< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 2012
11.    Trener przemówień publicznych - Dorota Kostowska

Trener wystąpień publicznych, Dorota Kostowska, jest ekspertem w tego typu usługach, dlatego może zagwarantować wysoką skuteczność prowadzonych działań. Służę także pomocą jako facylitator, wspierając grupy w dążeniu do określonych założeń. Preferuję uczenie poprzez praktykę, które charakteryzuje duża efektywność. Zapewniam zadowolenie każdego klienta ze świadczonej pomocy oraz profesjonalnego doradztwa.

  dorotakostowska.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 9156

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    Santander Consumer Bank S.A.

W dzisiejszych czasach każdy podmiot czy to osoba fizyczna czy przedsiębiorca ceni sobie zarówno oszczędność jak i bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunku bankowym. Czy każdy bank potrafi spełnić oczekiwanie swoich Klientów? Powinno tak być. Niewątpliwie jednym z nich jest Santander Consumer Bank S.A. Dobry bank powinien swoim Klientom zapewnić możliwość odzyskania wygodnego i szybkiego odzyskania regularnego przepływu gotówki, szczególnie tyczy się to oferty dla przedsiębiorców. Dlatego też warto zapoznać się z ofertą Santander Consumer Bank S.A.

  www.santanderconsumer.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kredyty >> 9153

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


13.    Subwencja oświatowa - Nowa Szkoła

Planują Państwo wyposażyć świetlicę, szkołę lub przedszkole w meble oraz pomoce dydaktyczne? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Nową Szkołę! Od ponad dwóch dekad jesteśmy zawsze tam, gdzie na co dzień przebywa małe dziecko. Zajmujemy się produkcją mebli do szkoły, przedszkola oraz innych placówek oświatowych i nie tylko. W naszej ofercie znajdą Państwo także bardzo ciekawe materiały i pomoce edukacyjne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z przygotowanym przez nas katalogiem.

  nowaszkola.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 9140

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


14.    Bezodmowy.pl - blog o ubezpieczeniach

Wszystko czego jeszcze nie wiesz o ubezpieczeniach z pewnością znajdziesz tutaj, a my na blogu bezodmowy.pl korzystając z naszej fachowej wiedzy starannie wyjaśnimy Tobie krok po kroku wszystkie niejasności i wprowadzimy w nowe obszary wiedzy, chociażby takie jak zarządzanie ryzykiem we własnej firmie w sposób umiejętny. Zapraszamy do czytania i komentowania.

  bezodmowy.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 9116

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


15.    Listwy antypoślizgowe

Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości wyroby mające na celu zapewnić bezpieczeństwo w miejscu pracy. Tworzymy między innymi realizowane z wykorzystaniem systemów antypoślizgowych wyrobów, które realizowane są z wykorzystaniem najlepszych materiałów kompozytowych. Nasze wyroby produkujemy oraz dostarczamy między innymi do takich krajów jak Niemcy, Łotwa, Litwa, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia.

  evergrip.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 9113

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


16.    Kancelaria odszkodowawcza - Patrickgordon.co.uk

Patrick Gordon to brytyjska firma prawnicza, świadcząca kompleksowe usługi prawne, ze szczególnym uwzględnieniem pomocy przy uzyskiwaniu odszkodowań. Zapewniamy swoim klientom uczciwe warunki współpracy, dlatego też nie pobieramy żadnych opłat, dopóki nie uzyskamy należnych pieniędzy od firmy ubezpieczeniowej reprezentującej pozywana stronę. Szczegóły naszej oferty dostępne są na stronie patrickgordon.co.uk.

  www.patrickgordon.co.uk

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 4831

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


17.    Pomoc prawna Trójmiasto

Przybyłowski Kancelaria adwokacka - usługi prawne, adwokat, prawnik Gdynia. Pomoc prawna, obszar działania to głównie trójmiasto: adwokaci Gdynia, Gdańsk, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo. Specjalizacja to usługi prawnicze - obsługa prawna osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, reprezentowanie Klientów przed sądami i urzędami. Zapraszamy - adwokat Trójmiasto, prawnik Gdynia, doradztwo prawne Gdańsk.

  www.przybylowski.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> prawo >> 9076

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


18.    Pizza bemowo

Oferta naszej firmy to duży wybór, wysokiej jakości pizz. Nasza firma tworzy każdego dnia ponad milion pizz na całym świecie. Doświadczenie, które zdobyliśmy w okresie naszej działalności pozwala nam dostarczać smaczne oraz wykonane z wysokiej jakości półproduktów menu w maksymalnie krótkim czasie. Dostawa z naszej firmy to jedynie 30 minut a specjalny system zachowania temperatury pizzy sprawia, że jest ona tak samo smaczna jak w lokalu.

  dominospizza.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> gastronomia >> 4829

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


19.    Nanushki.com - sklep ze skarpetkami dla mężczyzn i kobiet

Jeżeli ktoś z Państwa przykłada dużą uwagę odnośnie noszonych przez siebie skarpetek, to bardzo dobrze się składa, bo przecież Nanushki to tylko i wyłącznie takie skarpety, których jakość wykonania cechuje się bardzo wysokim poziomem. Na dodatek oprócz standardowych skarpetek, które są dostosowane do typowych oczekiwań, możemy zaproponować mocno nieprzeciętne skarpetki, z nieziemskim wzornictwem.

  nanushki.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> odzież >> 9063

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


20.    Pożyczki pozabankowe - Sowafinansowa.pl

Dzięki nam porównacie Państwo krótkoterminowe pożyczki gotówkowe w sektorze parabankowym. Do tego poznacie rankingi kredytów bez zaświadczeń i kredytów za zero złotych. Stawiamy tylko na uczciwych pożyczkodawców. Zbieramy również opinie o instytucjach finansowych występujących na krajowym rynku. Ostatecznie gwarantujemy bezpłatny wgląd do merytorycznego poradnika dłużnika.

  sowafinansowa.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kredyty >> 9062

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 2012