Logo small

Katalog stron tematyka: Budownictwo< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 1813
11.    MALORZ domy drewniane małopolska

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją, usługami oraz sprzedażą. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Józef „Malorz” Chowaniec z Bukowiny Tatrzańskiej. Firma od 1991 roku zajmuje się budowaniem domów drewnianych z pełnych bali bądź płazów oraz innych konstrukcji na potrzeby naszych klientów. Tworzymy z wykorzystaniem niepowtarzalnych technologii, kontynuując tradycje rodzinne i wielopokoleniowe dziedzictwo rodziny Chowańców. Polecamy Państwu tradycyjną góralską ciesielkę i stolarstwo Stawiamy na rzetelność oraz solidność w naszych projektach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i kontaktu z nami.

  malorzdomy.pl

katalog >> Budownictwo >> domy z drewna >> 9141

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    Elektryk Wrocław - filipelektryk.pl

W zakresie usług jakimi zajmuje się nasza firma wchodzi praktycznie wszystko co związane jest z elektryką. Możesz nam na przykład zlecić podłączenie płyty indukcyjnej, naprawę neonów reklamowych, lub też możemy wykonać dla was pomiary elektryczne. Mamy spore doświadczenie w tym co robimy, dzięki czemu możemy wam dać gwarancję pełnego zadowolenia z naszych usług.

  www.filipelektryk.pl

katalog >> Budownictwo >> instalacje elektryczne >> 9121

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


13.    Strona internetowa

Grzejniki, kotły, ogrzewanie Gdańsk, Gdynia - Termika Marek Głogowski. W ofercie pompy ciepła, kotły gazowe i kotły olejowe, systemy grzewcze, instalacje sanitarne oraz instalacje gazowe. Serdecznie zapraszamy dalej - zobacz więcej na naszej stronie, dotacje na kolektory słoneczne, dotacje na pompy ciepła. Wysokiej jakości grzejniki, kotłownie, przydomowe oczyszczalnie ścieków, pompa ciepła Trójmiasto, woj. pomorskie. Gazowe i olejowe kotły Buderus - ogrzewanie domów oraz ogrzewanie hal.

  www.termika.gpe.pl

katalog >> Budownictwo >> klimatyzacja >> 9119

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


14.    MegaSprzet.pl - Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Wrocław

Potrzebujesz sprzętu najwyższej jakości? Jeśli tak, z pewnością zainteresuje cię oferta naszej firmy. Zajmujemy się wypożyczaniem wszelkiego rodzaju sprzętu takiego jak urządzenia budowlane czy też elektronarzędzia. Nasz sprzęt to urządzenia najbardziej renomowanych i uznanych marek takich jak BOSCH czy też HONDA.

  www.megasprzet.pl

katalog >> Budownictwo >> maszyny budowlane >> 9118

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


15.    Dachy z gontów

Odpowiednio dobrane gonty to klucz do tego, aby ładnie wykończyć dom. W Polsce od wielu lat widzimy tendencję do unikania elewacji metalowych na rzecz naturalnych, drewnianych. Jeśli szukacie Państwo najlepszych gontów, to w ofercie naszej firmy znajdziecie dokładnie takie, o jakich myśleliście. Więcej informacji udzielamy telefonicznie, lub poprzez maila. Zapraszamy.

  gonty.biz

katalog >> Budownictwo >> dachy >> 9086

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


17.    WAMET wiertnica do geotechniki

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Wamet Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy na rynku istnieje od 1990 roku. Główna nasza specjalność to produkcja specjalistycznych maszyn i urządzeń dla budownictwa. Oferujemy: hydrauliczne wiertnice poziome, urządzenia do mikrotunelowania, palownice, kafary, narzędzia wiertnicze, agregaty, siłowniki hydrauliczne, wciągarki, przyczepy kablowe, specjalistyczne linie technologiczne i inne. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy pełną propozycję i więcej wiadomości.

  wamet.pl

katalog >> Budownictwo >> maszyny budowlane >> 9037

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


18.    PROFIX stalowe hale Kraków

Posiadająca swoją siedzibę w Krakowie firma Profix od 1987 roku specjalizuje się w budowie hal stalowych oraz usługach budowlanych. Posiadamy hale: produkcyjne, magazynowe, logistyczne, sportowe, dla rolnictwa, handlowe, targowe oraz specjalnego przeznaczenia np. na biuro. Zatrudniamy w naszej firmie jedynie najlepszych fachowców, żeby nasi klienci byli zawsze usatysfakcjonowani. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i ppropozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  profixhale.pl

katalog >> Budownictwo >> hale stalowe >> 9032

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


19.    Bio kominek - centrumbiokominkow.pl

Sprzedajemy biokominki charakteryzujące się wysoką użytecznością na poziomie wykończenia wnętrz, a także ogrodów czy innych obszarów zewnętrznych nieruchomości. Na instalację naszych biokominków nie trzeba żadnych pozwoleń. Wystarczy je kupić, postawić i korzystać z potencjału. Możemy zaproponować biokominki w wersjach nowoczesnych, klasycznych, wiszących, do zabudowy, a także pakiety akcesoriów wspomagających.

  centrumbiokominkow.pl

katalog >> Budownictwo >> architektura wnętrz >> 9030

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


20.    Bartoszwentylacja.com.pl

Profilem działalności firmy Bartosz jest produkcja centrali wentylacyjnych i rekuperatorów. Firma istnieje od 1990 roku, ma na koncie szereg wysokiej jakości urządzeń, w tym niepowtarzalny i opatentowany rekuperator, który nie zamarza. Firma proponuje szereg dopasowanych do indywidualnych wymagań i preferencji urządzeń, dedykowanych między innymi dla hal produkcyjnych i przemysłowych, czy też dla domów wielorodzinnych.

  www.bartoszwentylacja.com.pl

katalog >> Budownictwo >> wentylacja >> 9025

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 1813