Logo small

Katalog stron tematyka: Regionalne< Prev 1 2 3     Wyniki od 21 do 30 z 30
21.    Koniczynka - wykładziny i dywany

Firma Koniczynka specjalizuje się w sprzedaży i profesjonalnym montażu wykładzin obiektowych i mieszkaniowych. Oferowane przez nas artykuły posiadają wszystkie wymagane prawem atesty i certyfikaty , dzięki którym można je instalować w dowolnym miejscu i zgodnie z przeznaczeniem. Posiadamy wyszkolone ekipy instalatorów , których prace zostały nagrodzone w wielu konkursach i polecane przez producentów wykładzin oraz zadowolonych klientów. Dlatego z całą pewnością docenicie Państwo fachowe doradztwo, kompetencję oraz ogrom oferty jaką przedstawia nasza firma.

  http://www.koniczynka.com.pl

katalog >> Regionalne >> kujawsko-pomorskie >> 2100

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


22.    Co słychać we Wrocławiu?

Strona internetowa dotycząca Wrocławia oraz życia w nim. Na stronie znaleźć można działy, w których przedstawiona została historia miasta, jak również aktualne wydarzenia. Dodatkowo, portal umieszcza ciekawe recenzje miejsc wartych zwiedzenia nie tylko zabytków, ale również restauracji, pubów, klubów. Na portalu stworzone zostało wygodne w przeglądaniu kalendarium, zawierające informacje na temat bieżących wydarzeń mających miejsce w mieście.

  cowewroclawiu.pl

katalog >> Regionalne >> dolny slask >> 5285

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


23.    Drewno kominkowe i opałowe Białystok - BH Constans

Nasza firma od 2003 rok zajmuje się produkcją i dystrybucją drewna opałowego i kominkowego na terenie województwa podlaskiego. Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę, wysokiej jakości towar oraz rzetelny pomiar towaru. Współpracujemy z wieloma podmiotami krajowymi i zagranicznymi. W naszej ofercie znajdą Państwo drewno opałowe większości gatunków liściastych i iglastych: stosowe, cięte, lub łupane, surowe oraz suszone w komorze suszarniczej.

  www.drewno.bialystok.pl

katalog >> Regionalne >> inne >> 5264

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


24.    eventy

Agencja PR Zuch Dziewczyny - Spółdzielnia Pracy Twórczej powstała w Łodzi w 2012 roku. Zespół młodych, jednak doświadczonych osób podejmuje różnego rodzaju działania z zakresu public relations. W swojej ofercie agencja posiada organizację imprez integracyjnych, imprez firmowych, szkoleń i konferencji. Poprzez budowanie trwałych relacji z mediami, czy efektywne działania w social mediach agencja PR buduje pozytywny wizerunek firm, marek i produktów.

  zuchdziewczyny.pl/

katalog >> Regionalne >> Łódź >> 5178

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


25.    Pizza Katowice

Nie każda pizza będzie nam smakować, aczkolwiek jeśli będziemy mówili o tej pochodzącej z katowickiego FunPizza, to możemy mieć pewność, że bardzo dobrze trafiliśmy, możemy mieć tę pewność, że owa pizza będzie smakować i nam, i wszystkim tym, z którymi do tego miejsca przyszliśmy. Bardzo szeroki wybór składników, rozmiarów pizzy to coś, co klienci bez wątpienia bardzo lubią. Ów lokal to nie tylko miejsce, w którym możemy spożyć co nieco na miejscu, ale ponadto również możemy mówić, że jest to bardzo dobra pizza dowóz Katowice, że coś pysznego po prostu możemy zamówić bez problemów do siebie do domu.

  www.funpizza.pl

katalog >> Regionalne >> inne >> 13478

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


26.    rolety-plisy-zaluzje

Od 1993 r. prowadzimy rodzinną firmę zajmującą się pomiarem, doradztwem, produkcją i montażem produktów zaciemniających okna. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania, różnorodność kolorów i faktur, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a atrakcyjne ceny oraz profesjonalizm skutkuje powiększeniem grona zadowolonych Klientów. Pracujemy wyłącznie na materiałach wysokiej jakości.

  www.zaluzje-rolety.com/

katalog >> Regionalne >> inne >> 11809

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


27.      Nowy Sącz Info

Aktualne wiadomości z Nowego Sącza dotyczące spraw gospodarczych, politycznych, kulturalnych i sportowych. A ponadto Informacje z lokalnych dróg i prognoza pogody.

  www.nowy-sacz.info

katalog >> Regionalne >> małopolska >> 11065

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


28.    Fundacja - spokojnaglowa.org.pl

Fundacja Spokojna Głowa niesie pomoc osobom stale zestresowanym i niezadowolonym ze swojego życia. W ofercie między innymi psychoterapia i konsultacje psychosomatyczne, autorskie warsztaty oparte na Mindfulness adresowane dla osób prywatnych, kursy redukcji stresu dla organizacji pożytku publicznego. Zapraszamy też do korzystania z telefonu zaufania.

  spokojnaglowa.org.pl

katalog >> Regionalne >> fundacja >> 10818

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


29.    Dom miłosierdzia - fundacjapromien.pl

Fundacja Promień Bożego Miłosierdzia została założona w 2011 roku i od tego czasu niesie pomoc i wsparcie osobom potrzebującym w kulcie Bożego Miłosierdzia. Zajmuje się m.in. działalnością charytatywną, edukacyjną, wychowawczą, organizuje spotkania, rekolekcje i pielgrzymki, funduje stypendia dla młodzieży.

  fundacjapromien.pl

katalog >> Regionalne >> fundacja >> 10418

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


30.    osp gierzwałd

Strona przedstawia historie i działalność jednostki OSP w Gierzwałdzie

  ospgierzwald.prv.pl

katalog >> Regionalne >> gmina grunwald >> 1829

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


< Prev 1 2 3     Wyniki od 21 do 30 z 30