Logo small

Katalog stron tematyka: Rolnictwo i Zwierzęta< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 56
21.      Pieczarki - pieczarkarnia Tenderenda

Produkcja pieczarki białej w rodzinnym przedsiębiotstwie Tenderenda - uprawa pieczarek. Firma powstała w 2000 roku, obecnie naszymi głównymi odbiorcami są rynki zachodnie.

  www.tenderenda.com.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> pieczarki >> 3170

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


22.    Wycinka drzew Leśnik Szczecin

W serwisie internetowym wycinka-ogrodnictwo.pl znajdą Państwo informacje na temat oferty przygotowanej przez firmę Leśnik Marcin Szuba, której działalność skupia się wokół sprzedaży drewna opałowego i kominkowego, a także usług w zakresie wycinki i pielęgnacji drzew. Działamy na terenie Szczecina i okolicznych miejscowości, takich jak m. in. Gryfino. Police i Goleniów. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

  wycinka-ogrodnictwo.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> ogrodnictwo >> 5196

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


23.    Premiksy

Agrivet - środki żywienia zwierząt takie jak: pasze, koncentraty, premiksy, dodatki paszowe i mieszanki paszowe uzupełniające. Agrisan - sucha dezynfekcja i profilaktyka sanitarna. Żywienie zwierząt (Trzoda, Bydło, Drób, Konie) - zapraszamy po preparaty mlekozastępcze, koncentraty oraz pasze dla zwierząt hodowlanych. Vitapur, Probiosan. Profilaktyka sanitarna - produkcja i dystrybucja.

  www.agrivet.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 3119

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


24.    Mrożenie

Mroźnia, przechowalnia i chłodnia składowa (W dobrym komunikacyjnie miejscu) Polskiego Koncernu Mięsnego Duda SA oferuje usługi chłodnicze od 2002r. Mrożenie - chłodnia składowa spożywcza oferuje usługi: mrożenie, składowanie, zamrażanie, magazynowanie i logistyka produktów spożywczych. Usługi chłodnicze i mrożenia - chłodnie spożywcze, przechowalnie i mroźnie. Usługi Konfekcjonowania, przepakowywania, paletyzowania. Powierzchnia składowa - doradztwo specjalistów, rozliczenia na paleto-dobę, zarządzanie stanami magazynowym.

  www.chlodniapkmduda.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 3052

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


25.    Ceny, Skup świń

Konkurs dla hodowców DUDA zaprasza hodowców trzody chlewnej do udziału w konkursie Hodowca Roku. Celem konkursu jest uhonorowanie hodowców, którzy dostarczają duże ilości dobrego żywca (wieprzowina). Ceny tucznika, pasze dla zwierząt, żywienie świń, wyposażenie chlewni oraz genetyka trzody chlewnej. Hodowla świń (trzoda chlewna) - skup tuczników, prosiaki, tuczniki, warchlaki, ceny świń.

  www.hodowcaroku.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 3014

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


26.    POLSKI FARMER systemy kontroli plonowania

Dzięki ofercie przyszykowanej przez firmę Polski Farmer z Tarczyna, praca na roli stanie się o wiele łatwiejsza. Dostarcza ona bowiem nowoczesne rozwiązania, które pomogą znacznie obniżyć koszty produkcji, a także znacznie podnieść jej efektywność. Oferta firmy zawiera przede wszystkim nowoczesne kombajny, siewniki, maszyny do zbiorów,czy też systemy kontroli. Dostarcza ona także profesjonalne oprogramowanie, które pomaga lepiej kierować pracą w gospodarstwie. Technologie porponowane przez przedsiębiorstwo nadają się do użycia w gospodarstwach wielohektarowych, jak i mniejszych. Na stronie internetowej zamieszczonych jest więcej szczegółów odnośnie działalności firmy.

  polski-farmer.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 16437

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


27.      Nauka jazdy konnej

Kursy jazdy na koniu - Huculskie Dukty - kursy jeździeckie dla zaawansowanych i jazdy konne dla początkujących. Też wczasy w siodle, zielone szkoły, przejażdżki konne, kuligi i imprezy integracyjne na koniach. Stadnina koni huculskich - jazdy konne, nauka jazdy konnej i kursy jazdy konnej - Świeltino, Łęczyce, Wejherowo, Lębork, woj. pomorskie. Agroturystyka konie, nauka jazdy konno, doskonalenie jazdy konnej. Hodowla i sprzedaż koni huculskich - konie huculskie na sprzedaż.

  http://www.huculskiedukty.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 2467

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


28.    Sklep ogrodniczy E-Gardenion

Nie możesz uporać się z plagą mrówek, meszek czy os? A może Twoje rośliny nie chcą rosnąć? Odwiedź stronę sklepu internetowego z artykułami ogrodniczymi E-Gardenion a znajdziesz specyfiki za pomocą, których raz na zawsze pozbędziesz się mrówek, meszek, os, komarów czy pcheł. Szeroka oferta artykułów ogrodniczych pozwoli Ci też na dowolną aranżację ogrodu. Nabędzie w tym miejscy meble ogrodowe, artykuły dekoracyjne, doniczki czy nawozy i artykuły przeznaczone do pielęgnacji roślin.

  e-gardenion.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> ogrodnictwo >> 4962

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


29.    Tace uprawowe - domowauprawa.pl

W sklepie domowauprawa.pl znajdziecie Państwo najwyższej jakości nawozy, choć nie tylko, ponieważ mamy także mnóstwo różnego rodzaju akcesoriów, które służą wzrostowi roślin. Gwarantujemy ich najwyższą jakość oraz konkurencyjne ceny naszych produktów. Ich pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej domowauprawa.pl. Zapraszamy Serdecznie i Życzymy udanych zakupów.

  domowauprawa.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> ogrodnictwo >> 15671

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


30.    Przewóz/Transport Psów, zwierząt domowych

Przewóz psów, kotów oraz zwierząt domowych. Transport od drzwi do drzwi, opieka podczas przewozu, przerwy na to by dać jeść i pić zwierzętom. Dopasowane transporterki, możliwość transmisji video oraz transportu dedykowanego po całej europie.

  przewozpsow.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 15164

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 56