Logo small

Katalog stron tematyka: Rolnictwo i Zwierzęta< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 61
21.      Pieczarki - pieczarkarnia Tenderenda

Produkcja pieczarki białej w rodzinnym przedsiębiotstwie Tenderenda - uprawa pieczarek. Firma powstała w 2000 roku, obecnie naszymi głównymi odbiorcami są rynki zachodnie.

  www.tenderenda.com.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> pieczarki >> 3170

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


22.    Wycinka drzew Leśnik Szczecin

W serwisie internetowym wycinka-ogrodnictwo.pl znajdą Państwo informacje na temat oferty przygotowanej przez firmę Leśnik Marcin Szuba, której działalność skupia się wokół sprzedaży drewna opałowego i kominkowego, a także usług w zakresie wycinki i pielęgnacji drzew. Działamy na terenie Szczecina i okolicznych miejscowości, takich jak m. in. Gryfino. Police i Goleniów. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

  wycinka-ogrodnictwo.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> ogrodnictwo >> 5196

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


23.    Premiksy

Agrivet - środki żywienia zwierząt takie jak: pasze, koncentraty, premiksy, dodatki paszowe i mieszanki paszowe uzupełniające. Agrisan - sucha dezynfekcja i profilaktyka sanitarna. Żywienie zwierząt (Trzoda, Bydło, Drób, Konie) - zapraszamy po preparaty mlekozastępcze, koncentraty oraz pasze dla zwierząt hodowlanych. Vitapur, Probiosan. Profilaktyka sanitarna - produkcja i dystrybucja.

  www.agrivet.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 3119

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


24.    Mrożenie

Mroźnia, przechowalnia i chłodnia składowa (W dobrym komunikacyjnie miejscu) Polskiego Koncernu Mięsnego Duda SA oferuje usługi chłodnicze od 2002r. Mrożenie - chłodnia składowa spożywcza oferuje usługi: mrożenie, składowanie, zamrażanie, magazynowanie i logistyka produktów spożywczych. Usługi chłodnicze i mrożenia - chłodnie spożywcze, przechowalnie i mroźnie. Usługi Konfekcjonowania, przepakowywania, paletyzowania. Powierzchnia składowa - doradztwo specjalistów, rozliczenia na paleto-dobę, zarządzanie stanami magazynowym.

  www.chlodniapkmduda.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 3052

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


25.    Ceny, Skup świń

Konkurs dla hodowców DUDA zaprasza hodowców trzody chlewnej do udziału w konkursie Hodowca Roku. Celem konkursu jest uhonorowanie hodowców, którzy dostarczają duże ilości dobrego żywca (wieprzowina). Ceny tucznika, pasze dla zwierząt, żywienie świń, wyposażenie chlewni oraz genetyka trzody chlewnej. Hodowla świń (trzoda chlewna) - skup tuczników, prosiaki, tuczniki, warchlaki, ceny świń.

  www.hodowcaroku.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 3014

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


26.    bep-sa.pl

Firma Biomass Energy Polska ma swoją siedzibę w Bydgoszczy. Zajmuje się uprawą i sprzedażą roślin energetycznych. W ofercie osiągalne są sadzonki Paulowni, bardzo szybko rosnącego drzewa pochodzącego z Azji, z których można pozyskać wysokiej jakości drewno. Natomiast pozostałe liście, gałęzie oraz kwiaty, można wykorzystać do produkcji biomasy, a same liście mogą stać się również pożywieniem dla zwierząt. Inną rośliną z Azji, która proponuje firma, jest Miskant. Może ona posłużyć do produkcji biomasy. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na witrynę internetową firmy.

  www.bep-sa.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> ogrodnictwo >> 17104

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


27.    farmtrac.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Farmtrac z siedzibą w Mrągowie w województwie warmińsko-mazurskim. Jesteśmy liderem sprzedaży nowych ciągników rolniczych w Polsce a nasze maszyny eksportowane są także na inne rynki. Oferujemy szeroki wybór maszyn o różnej mocy, nowocześnie wyposażone, spełniające obowiązujące normy i posiadające europejskie homologacje. Nasze ciągniki są niezawodne, lecz jednocześnie nie przeciążone nadmierną ilością elektroniki. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znaleźć można więcej szczegółów i niezbędne dane kontaktowe.

  www.farmtrac.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> maszyny rolnicze >> 16912

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


28.    www.sklep.kolarolnicze.pl

Jeśli szukacie wysokiej jakości felg standardowych, międzyrzędowych i bliźniaczych, zapraszamy do poznania z ofertą firmy Grasdorf Koła Polska Sp. z o.o. w Krapkowicach, która posiada wieloletnie doświadczenie w ich produkcji. Na polskim rynku działamy od 2001 roku, będąc obecnie liderem wśród dostawców felg i opon rolniczych w Polsce. Do Państwa dyspozycji udostępniamy stacjonarny i mobilny serwis, w ramach którego oferujemy wymiany i naprawy ogumienia, a także montaż kół, balastowanie ciągników w celu optymalnej trakcji, naprawy i modyfikacji felg. Zapraszamy do współpracy!

  www.sklep.kolarolnicze.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 16819

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


29.    stanimpex.pl

Duży asortyment opryskiwaczy hydraulicznych oferuje firma STANIMPEX - Maciej Packiewicz w Gorszewicach. Na rynku działamy od 1993 r. i od początku zajmujemy się ich produkcją oraz sprzedażą, a urządzenia przeznaczone są dla kontrahentów w kraju, jak i za granicą. Oprócz rolniczych opryskiwaczy zaczepianych, wśród naszych propozycji znajdą Państwo również opryskiwacze zawieszane czy sadownicze oraz spory asortyment maszyn rolniczych tj.: agregaty uprawowe, brony zębowe, rozsiewacze nawozów i wiele innych. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne ceny i korzystne warunki zakupu. Zapraszamy do kontaktu!

  stanimpex.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 16766

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


30.    aliviopers.com

Hodowlą kotów perskich od wielu lat zajmuje się Alivio*pl w Prudniku i obejmuje jedno, dwu, trzy- kolorowe zwierzaki, także w barwnych odmianach van i arlekin. Nasze koty posiadają licencję hodowlaną, a każde zwierzak, które odchodzi do nowego właściciela otrzymuje całą dokumentację razem z umową kupna/sprzedaży. Wszystkim klientom przekazujemy informacje i porady dotyczące żywienia oraz pielęgnacji, jaka wymaga wyjątkowej uwagi. Nasza hodowla jest zarejestrowana w CC Amber należący do największej światowej organizacji Federation Internationale Feline (FPL). Zapraszamy!

   www.aliviopers.com

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> psy i koty >> 16686

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 61