Logo small

Katalog stron - tematyka: Zdrowie i uroda w kategorii: chirurgia plastyczna< Prev 1 2     Wyniki od 11 do 17 z 17
11.    www.chirurgia-plastyczna.info.pl

Z wielką przyjemnoscią przedstawiamy Państwu ofertę Gabinetu Chirurgii Kosmetycznej. Nasza placówka mieści się we Wrocławiu. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu chirurgii kosmetycznej i medycyny estetycznej. Zatrudniamy fachowy personel z długoletnim doświadczeniem i dysponujemy innowacyjnym sprzętem. Zapraszamy do skorzystania z zabiegów korekcji nosa bądź biustu, korekcji blizn i znamion, plastyki powłok brzucha, botoxu, odsysania tłuszczu czy też odmładzania twarzy. Zapewniamy najwyższą jakość usług, konkurencyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.chirurgia-plastyczna.info.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 18863

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    Gabinet Urologii i Chirurgii Estetycznej w Trójmieście

Nie od dzisiaj wiadomo, że bardzo wiele kobiet ma duży problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu. Spędza to sen z powiek, a także powoduje, że pewność siebie zostaje zdecydowanie zmniejszona. Na szczęście obecny poziom medycyny wchodzący w zakres takich dziedzin jak chirurgia estetyczna pozwala niemal całkowicie zlikwidować drażliwe mankamenty urody. Z pomocą chirurgii estetycznej każda osoba może pozbyć się problemu opadających powiek, które powodują, że twarz wydaje się bardziej zmęczona i starsza niż jest w rzeczywistości. Plastyka powiek w Gdyni pozwoli na całkowite zlikwidowanie tego problemu. Nie inaczej sprawa ma się z niekorzystnym wyglądem warg sromowych, które bardzo często powodują wiele kompleksów. Labioplastyka w Gdyni, to rozwiązanie dla każdej kobiety, której wygląd warg sromowych jest na tyle dużym kompleksem, że znacznie zaburza życie seksualne. Kompleksy z tego tytułu bowiem zaburzają nie tylko samoocenę, ale także nie pozwalają na pełne zadowolenie ze stosunku. Jest to więc nie tylko problem samego wyglądu, ale także taki, który jest zaliczany do tego z natury psychologicznej. Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Estetycznej Armii Krajowej 38-42 81-366 Gdynia woj. pomorskie Tel: 500 430 484 https://www.chirurg-gdynia.pl

  www.chirurg-gdynia.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 18796

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 34


13.    Chirurgia plastyczna - Dr Kubasik

Bardzo często wśród kobiet i mężczyzn pojawia się pytanie, kiedy najlepiej korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Istnieje stereotyp, że im później, tym lepiej, ponieważ natura działa we własnym tempie. Każda skóra jest inaczej zbudowana i starzeje się w innym tempie. Tak naprawdę to im szybciej zdecydujemy się na konsultacje chirurga plastycznego, tym lepiej dla naszej skóry. Dzięki przedwczesnej reakcji będziemy w stanie zapobiegać oznakom starzenia, a nie ich usuwać. Medycyna estetyczną skłania się ku najlepszym rezultatom, kiedy skóra jest we wczesnej fazie starzenia i niewielka ilość kwasu hialuronowego lub botoks wyraźnie poprawiają jej owal. Kwestia zabiegów jest indywidualna, nieważne czy chodzi o powiększenie ust, czy o zabiegi liftingujące. Każdy człowiek inaczej reaguje na defekty i nie każdy czuje się z nimi niepewnie.

  www.drkubasik.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 14287

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


14.    Artroskopia kolana

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zabiegami medycznymi - chirurgia, ortopedia, urologia, laryngologia, a co najbardziej istotne, chirurgia plastyczna, po prostu polecamy kontakt z Kliniką Wiśniowa, która już od 1999 roku znajduje się w Zielonej Górze. Możecie mieć Państwo pewność, że jeżeli mówimy o takich zabiegach jak korekcja odstających uszu czy powiększanie piersi, wszystko będzie na poziomie.

  www.klinikawisniowa.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 13244

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


15.    Chirurg plastyczny dr Joanna Jędrys Kraków

Specjalizujemy się w naszej placówce medycznej w zakresie realizowania szerokiego zakresu zabiegów zarówno chirurgii plastycznej a także wykonujemy również zabiegi medycyny estetycznej na terenie Krakowa. Wykonujemy między innymi usługi liftingu twarzy czy też plastyki zarówno dolnych jak też górnych powiek. Jednocześnie w naszym centrum medycznym gwarantujemy komfortowe warunki dla pacjentów a także szeroki zakres wykonywanych zabiegów.

  chirurgplastyczny-krakow.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 13204

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


16.    Chirurg plastyczny Dr Maciej Charaziński

Jeżeli chcesz poddać się zabiegom medycyny estetycznej, swoje usługi poleca znany chirurg dr plastyczny Maciej Charaziński, doświadczony ekspert w zakresie tej dziedziny medycyny. Jego specjalność to szeroko pojęte operacje plastyczne, a także medycyna estetyczna. 16-letnie doświadczenie w tym zakresie to gwarancja zabiegów wykonanych z największą perfekcją. Podstawowe elementy oferty: korekta nosa, powiek, uszu, lifting twarzy, liposukcja, powiększanie i redukcja piersi, ginekomastia, botox. Strona internetowa: www.charazinski.com.

  charazinski.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 11307

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


17.    ChirurgiaplastycznaBydgoszcz.pl - operacja nosa

Nowoczesne Centrum Medyczne Bieńkowski to placówka, która powstała w 2003 r. Funkcjonujemy od tego czasu jako rzetelna klinika chirurgii plastycznej. Nasza specjalność to odmładzanie, ortopedia, chirurgia plastyczna oraz ginekologia estetyczna. Wykonujemy także zabiegi drobne. Centrum Chirurgiczne zatrudnia jedynie najwyższej klasy specjalistów, którzy są fachowcami ze swojej dziedziny, mają wiele lat doświadczenia oraz rzetelną wiedzę medyczną.

  www.chirurgiaplastycznabydgoszcz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 9649

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


< Prev 1 2     Wyniki od 11 do 17 z 17