Logo small

Katalog stron tematyka: Humor i rozrywka< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 91
11.    Serwis matrymonialny Godiva

Do kogo adresowany jest nasz portal internetowy? Przede wszystkim do tych czujących się samotnie, do tych nieśmiałych, do tych szukających nowych znajomości i naturalnie do tych zaciekawionych poznaniem swej drugiej połówki, ale to nie koniec, bo tak naprawdę zapraszamy wszystkich, których ogłoszenia matrymonialne Godiva pociągają w większym albo mniejszym stopniu. Wykorzystaj szansę którą Ci dajemy!

  www.godiva.info.pl/

katalog >> Humor i rozrywka >> randki >> 4522

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    ZATORLAND Park jurajski

Zrekonstruowane w skali 1:1 oraz poruszające się dinozaury, gigantyczne okazy owadów, które na co dzień łatwo jest przeoczyć, ukochane osobowości z bajek czy też spacer pośród niezwykłych figur morskich stworzeń - to niektóre z licznych atrakcji dostępnych w trakcie uczestnictwa w pobudzających wędrówkach po tematycznych Parkach Rozrywki ZATORLAND. W okolicach Krakowa mieści się niezwykła przestrzeń otwarta dla dzieci, młodzieży czy dorosłych, przybliżająca wierzenia starożytnych Greków, świat owadów również większych zwierząt a także działające na wszystkie zmysły kino 5D. Strona internetowa firmy wymienia wszelkie szczegółowe informacje o edukacyjnych atrakcjach proponowanych w ZATORLAND.

  zatorland.pl/

katalog >> Humor i rozrywka >> parki rozrywki >> 4373

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


13.    Filmy online, Darmowe filmy online, Filmy online za darmo

Każdy, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z kinem internetowym powinien zadać sobie kilka pytań, czy spełnia odpowiednie wymagania odnośnie możliwości odtwarzania największych kinowych hitów na ekranie domowego komputera. Pomimo tego, że filmy online za darmo dostępne są dla wszystkich bez żadnych opłat i limitów, to ograniczenia sprzętowe mogą ograniczyć dla części chętnych dostęp do nich. Najważniejszą barierą może być prędkość internetu. Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach niemal każdy posiada szerokopasmowy dostęp do sieci, to jednak istnieje spora grupka osób, które korzystają z wolniejszych łącz. To właśnie oni mogą mieć problemy z odtwarzaniem filmów, które będą wyświetlały się z opóźnieniem lub będą kratkowały. Minimalna prędkość internetu, która umożliwia oglądanie filmy online to 1Mb/s. Poniżej tej prędkości mogą pojawić się problemy. Konfiguracja sprzętowa komputera nie ma aż tak dużego znaczenia, chyba że ktoś pracuje na zabytkowym sprzęcie zakupionym kilkanaście lat temu.

  www.3dplayer.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> filmy online >> 6406

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


14.    Gry dla dziewczyn

Strona pozwala na granie w gry online, nie uiszczając przy tym jakichkolwiek opłat. Gry prezentują różną tematykę, od gier akcji po gry zręcznościowe. Udostępnione zostały również gry typu multiplayer. Na portalu można znaleźć informację o grach, które są najbardziej popularne oraz top graczach, czyli osobach, które zdołały zdobyć największą ilość punktów podczas grania w gry zamieszczone na stronie internetowej.

  www.pykalnia.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> gry online >> 6404

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


15.    Najlepszy ranking Polskich kasyn

Stawiamy na świeży ranking Polskich kasyn, dzięki czemu będziesz miał do dyspozycji zawsze pewne pozycje w zakresie kasyn internetowych, które działaja na terenie naszego kraju. Dowiesz się dlaczego dane kasyna są najlepsze w swojej kategorii, oraz co oferują wszystkim ze swoich graczy. Wykorzystaj te informacje jak najlepiej tylko jest to możliwe.

  www.kasynoranking.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> gry online >> 4344

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


16.    Blog konesera whisky

Blog przeznaczony dla osób chcących przeczytać coś więcej na temat whisky. Autor redaguje sposoby spożywania oraz ocenia różne typy tego trunku.. Znajdziesz również dużo notek smakowych, w których prezentuję dziennik wszystkich wypitych alkoholi wśród których będziesz mógł szukać tych, które już próbowałeś, aby porównać nasze odczucia lub tych które chciałbyś wypić na podstawie mojej oceny.

  www.milerpije.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> inne >> 3795

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


17.      Najśmieszniejsze kawały

Na tej stronie znajdziesz najlepsze kawały wybrane nie tylko z internetu ale też z innych źródeł. Ta strona pozwoli ci się uśmiechnąć w ponury, nudny, smutny dzień i rozweseli cię najśmieszniejszymi kawałami

  gumek1.blogspot.com

katalog >> Humor i rozrywka >> inne >> 3608

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


18.      Niesamowity spiderman online

Filmy online w dzisiejszym Internecie stały się tak powszechne że trudno bez nich żyć. Rzadko kto dzisiaj Idzie do kina, żeby zobaczyć film. Wolność w Internecie sprawiła że dobra kultury dostępne są prawie dla każdego. Filmosy.com.pl to nie jest kolejna strona na której znajdziesz filmy online. Na naszej stronie znajdziesz również zwiastuny filmów i ich opisy. Staramy się zainteresować odbiorcę nie jest to też kolejna spamerska strona która ma tylko na Tobie zarobić. Posiadamy w swojej bazie również takie nowości jak ? Niesamowity spiderman online?. Tym razem film wygląda zupełnie inaczej. Autorzy skupili się na innym wątku. Obraca się on wokół rodziców Petera. Czy warto było na nowo wracać do serii? Zobaczcie sami! Premiera kinowa już 6 lipca 2012!

  filmosy.com.pl/niesamowity-spider-man-online/

katalog >> Humor i rozrywka >> filmy online >> 3572

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


19.    Konkurs

Konkursinfo to spis aktualnych konkursów sms. Strona posiada kilka kategorii tj, konkursy na facebook, konkursy fotograficzne, konkursy sms, konkursy telewizyjne. Na stronie znajdziesz wiele cennych informacji jak zdobyć bardzo atrakcyjne premie. W puli nagród organizatorzy przygotowali min samochody, telewizory, wycieczki, gotówkę, Ipody,Tabletyitp. Pamiętaj jednak, aby przed przystąpieniem do jakiegokolwiek zabawy zapoznać się z regulaminem. Są tam zawarte wszelkie informacje na temt zasad prowadzenia konkursu, rodzaj nagród, opisane zadanie które należy wykonać. Znajdziesz też informacje kto jest organizatorem konkursu, ponieważ w przypadku reklamacji musisz wiedzieć do kogo należy się zwrócić. Na stronie konkursinfo.pl opisujemy w kilku słowach dany konkurs. Po szczegółowe informacje odsyłamy na strony organizatorów konkursów. Jak zauważyłeś konkursy można podzielić na te losowe i sprawnościowe. Wygraj więc w konkurach na czas, opisowych, loteriach, na facebooku. Znajdziesz również informacje o konkursach telewizyjnych i radiowych. Sprawdzamy takie strony jak RMF FM,Lotto, Polsat. Odwiedź nas, wybierz coś dla Siebie i wygrajkonkurs. Życzymy wielu wygranych.

  konkursinfo.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> inne >> 3551

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


20.    KomiksLand Oryginalne Komiksy

Portal internetowy skupiających fanów komiksów, którzy chcą podzielić się swoimi pracami ze wszystkimi użytkownikami. Każdy jest w stanie założyć bezpłatnie konto na serwisie, aby móc dodawać stworzone przez siebie komiksy. Komiksy są oceniane przez osoby je oglądające, a w odpowiedniej zakładce można znaleźć statystyki autorów. Portal posiada również dodatkowe poradniki dotyczące dodawania oraz estetyki komiksów.

  komiksland.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> Śmieszne filmiki >> 6131

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 91