Logo small

Katalog stron tematyka: Kultura i sztuka< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 177
12.    Muzyka bez ZAiKS oraz Muzyka Komercyjna

Soniqa.pl - muzyka bez ZAiKS, ZPAV, STOART i SAWP. Lider na rynku muzyki przeznaczonej do hoteli, restauracji, sklepów, salonów i wielu innych. Muzyka całkowicie pozbawiona opłat do OZZ. Codzienna aktualizacja i dosęp ON-LINE do aplikacji muzycznej stawia nas na pozucji LIDERA w branży muzycznej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, odpowiedni dobór muzyki sprawia nie tylko miły klimat ale też podnośi zyski w miejscu docelowym. Soniqa.pl zatrudnia najlepszych w branży specjalistów, którzy podpowiedzą jaki klimat i rodzaj muzyki może być najbardziej atrakcyjny dla Państwa klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć programy muzyczne ‘szyte na miarę’ z uwzględnieniem wielu aspektów, takich jak: wiek grupy docelowej, rodzaj oferty, wizerunek produktu, strategia marki itp.

  soniqa.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> muzyka >> 8725

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 7


13.    Malowany Prezent - portret ze zdjęcia

Interesują Cię portrety tworzone na podstawie zdjęcia? A może chcesz stworzyć bajkowy pokój dla swojego dziecka? Jeśli tak, koniecznie zdecyduj się na wizytę w poniższym serwisie internetowym, ponieważ odnajdziesz tam nadzwyczaj interesującą propozycję. Proponowane warunki są naprawdę zachęcające, dlatego nie obawiaj się niepotrzebnie, iż nie będziesz mógł sobie pozwolić na taki koszt. Koniecznie także przyjrzyj przykładowe realizacje, a nie będziesz miał już najmniejszych wątpliwości tyczących się własnego wyboru.

  malowany.com.pl/

katalog >> Kultura i sztuka >> malarstwo >> 8708

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


15.    Fotograf Gdynia - januszbienko.pl

Zajmuje się wykonywaniem zdjęć od wielu lat. Dysponuje bardzo bogatym portfolio z zakresu wykonanych przeze mnie zdjęć. Zajmuje się realizacją zdjęć z zakresu fotografii produktowej, z różnego rodzaju eventów, ludzi i wielu innych rzeczy. Do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny i realizuje je tak aby każdy z moich usług był w pełni zadowolony. Zapraszam bardzo serdecznie do zapoznania się z moimi usługami.

  www.januszbienko.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> fotografia >> 8604

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


16.    Sztuka ludowa

Od ponad 4 lat nasza firma jest pewnym ogniwem łączącym kreatywnych artystów zajmujących się produkcją produktów nowoczesnych, a także tych związanych z folklorem. Nasza sprzedaż obejmuje lampy, dywany, naklejki ludowe, związane z modą folkową i wiele innych towarów. Jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

  folkownia.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> rękodzieło >> 8452

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


17.    Band4rent.pl

Band4rent to strona prezentująca krakowskie zespoły muzyczne. Możecie Państwo dopasować muzyków z różnorodnym repertuarem pod dowolną imprezę okolicznościową lub typowo biznesową, zamówić indywidualny program artystyczny, posłuchać utworów przed podjęciem decyzji o współpracy. Macie Państwo do wyboru zespoły coverowe, kwartet smyczkowy, wykonawców smooth jazz.

  www.band4rent.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> event, muzyka, impreza firmowa >> 8405

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


19.    Filmy reklamowe

Nasza oferta obejmuje produkcję między innymi klipów promocyjnych, filmów reklamowych, spotów politycznych, teledysków disco polo, klipów typu backstage. Ponadto relacjonujemy koncerty i nagrywamy spektakle teatralne. Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu. Każdy projekt wyceniamy z osobna. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Zespół doświadczonych operatorów kamer, dźwiękowców i montażystów czeka na wasze zlecenia.

  www.e-filmypromocyjne.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> film >> 8252

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


20.    Aphotography

Szsukasz fotografa na Swój ślub ? Dobrze trafiłeś. Świadczymy usługi fotograficzne na Waszych przyjęciach weselnych. Uwiecznione fotografie staną się dla Was - Nowożeńców niepowtarzalną pamiątką. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wykonujemy zdjęcia na sprzęcie najwyższej klasy.

  www.aphotography.pl/

katalog >> Kultura i sztuka >> fotografia >> 8205

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 177