Logo small

Katalog stron tematyka: Nieruchomości< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 332
21.    Wycieraczki systemowe

Firma Krakmat jest producentem wycieraczek systemowych. Nasz zakład znajduje się w Krakowie, ale realizujemy zamówienia klientów z całej Polski. Zajmujemy się produkcją wycieraczek aluminiowych, mat gumowych, krat pomostowych. W ostatnim czasie ofertę poszerzyliśmy o estetyczne maty wejściowe w dowolnej kolorystyce zamówionej przez klienta. W ofercie posiadamy również osadniki do wycieraczek systemowych oraz ramki i progi najazdowe służące do montażu wycieraczki.

  krakmat.pl

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 8302

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


22.    Apartamenty Premium w Szczawnicy

Nasza firma oferuje na terenie Szczawnicy doskonałe warunki do wypoczywania. Zapewniamy wynajem luksusowych apartamentów, które posiadają powierzchnię 54 metrów kwadratowych oraz pełne wyposażenie. Jednocześnie wszystkie apartamenty znajdują się w sąsiedztwie uzdrowiska w Szczawnicy oraz w pięknej okolicy. Apartamenty dają również dostępne do miejsca parkingowego, które znajduje się na ogrodzonym oraz zamkniętym terenie.

  www.szczawnica-apartamenty.com.pl

katalog >> Nieruchomości >> ogłoszenia nieruchomości >> 8293

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


23.    Dompress.pl - Mieszkania na sprzedaż

Szukasz mieszkania, które będziesz mógł urządzić od podstaw, według własnego gustu? Lubisz nowocześnie rozmieszczone pomieszczenia w mieszkaniu? Chcesz mieszkać w centrum miasta? Profesjonalnie przygotowany serwis nieruchomości dompress.pl posiada różnorodne mieszkania na sprzedaż na terenie całego kraju. U nas jest do kupienia duży dom, segment czy też kawalerka w Warszawie. Nasze biuro nieruchomości z Warszawy ma specjalną ofertę dla developerów i agencji trudniących się sprzedażą mieszkań. U nas pośrednicy mogą zamieszczać oferty nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego, a także udostępniać newsy o nowych i planowanych inwestycjach. Nasze główne atuty: Mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego Promocje nieruchomości od developerów Aktualności z inwestycji w Polsce Zapraszamy do kontaktu: DOMPRESS ul. Włodarzewska 81 C lok. 81 02-393 Warszawa tel: 22 121 38 27 e-mail: biuro@dompress.nieruchomosci.pl

  dompress.pl

katalog >> Nieruchomości >> biuro nieruchomości >> 8261

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 30


24.    Domy na sprzedaż Poznań

Villa Morena wyraźnie pokazuje, że warto mieszkać pod Poznaniem - w końcu bliskie sąsiedztwo miasta i jednocześnie sielskie widoki sprawiają, że aż chce się żyć. Jesteśmy w 100% pewni, iż nasze domy jednorodzinne bądź same działki budowlane sprostają Państwa wymaganiom. Staramy się zaoferować swoim klientom jak najwięcej przestrzeni życiowej za możliwie jak najniższe pieniądze. Więcej na stronie internetowej www.VillaMorena.pl.

  www.villamorena.pl

katalog >> Nieruchomości >> ogłoszenia nieruchomości >> 8199

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


25.    Mieszkania w Oazie Bronowice

Nasza firma oferuje nowoczesne mieszkania w jednym z dwóch budynków Oaza Bronowice. Mieszkania są wykończone w wysokim standardzie. Są w pełni funkcjonalne i gotowe do zamieszkania. Okolica sprzyja relaksowi wraz z całą rodziną. Spokojna i zielona okolica, choć osiedle zlokalizowane jest w bliskim sąsiedztwie od centrum. Na chwilę obecną obniżamy ceny zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu umówienia się na wizytację mieszkań.

  www.oazabronowice.pl

katalog >> Nieruchomości >> ogłoszenia nieruchomości >> 8196

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


26.    Ubezpieczenie domu w budowie

Jeśli budujesz dom, to na pewno zdajesz sobie sprawę z zagrożeń czychających na Twój majątek, jak pożar, powódź, huragan, grad, deszcz nawalny, uderzenie pojazdu, kradzież materiałów budowlanych, itp. Ubezpieczenie domu w budowie zapewnia Ci ochronę finansową w razie wystąpienia szkody. Towarzystwo ubezpieczeniowe pokrywa wszystkie straty, a cena ubezpieczenia oscyluje w granicach kilkuset złotych rocznie. Na stronie www.ubezpieczeniedomuwbudowie.pl dowiesz się co możesz w swojej budowie ubezpieczyć, co powinieneś, za ile możesz kupić polisę ubezpieczenia nieruchomości i zapoznasz się ze wskazówkami ekspertów dotyczącymi doboru zakresu ochrony i likwidacji szkody - czyli wszystko, co pozwoli Ci na zakup dobrego i taniego ubezpieczenia domu w budowie.

  ubezpieczeniedomuwbudowie.pl

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 4576

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


27.    Zarządzanie wspólnotą mieszkaniową | houseplus.pl

Houseplus to firma specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami. Oferuje możliwość administrowania obiektami komercyjnymi i mieszkalnymi. Firma zajmuje się między innymi reprezentowaniem interesów wspólnoty mieszkaniowej, organizowaniem i planowaniem wszystkich zebrań członków wspólnoty czy sprawowanie opieki nad stanem technicznym. Firma organizuje też działanie wspólnot mieszkaniowych dla deweloperów.

  www.houseplus.pl

katalog >> Nieruchomości >> ogłoszenia nieruchomości >> 8182

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


28.    OPW - mieszkania Bielany

Oferujemy mieszkania w kompleksie Oaza przy Włościańskiej mieszczącym się na warszawskim Żoliborzu, u zbiegu ul. Włościańskiej z Gąbińską. Wielokondygnacyjny budynek składa się z części usługowej na parterze, podziemnego parkingu z rowerownią oraz lokali mieszkalnych na piętrach 1-6. Mieszkania posiadają okna o wysokich parametrach akustycznych, niektóre lokale są klimatyzowane. Zaprojektowano lokale jednopokojowe, dwupokojowe oraz trzypokojowe, których powierzchnia wynosi od 35 do 126 m2. Wszystkie mieszkania mają loggie lub przestronne balkony. Całość budynku i ciągu komunikacyjnego wokół niego jest monitorowana.

  opw.com.pl

katalog >> Nieruchomości >> ogłoszenia nieruchomości >> 8161

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


29.    Magazyny do wynajęcia Emmerson Kraków

Planując budowę nowoczesnej nieruchomości z pewnością potrzebujesz odpowiedniej działki komercyjnej w celu wykonania projektu. Jednym z biur nieruchomości zajmującym się wynajmem i sprzedażą działek i budynków w Krakowie jest Emmerson Lumico. Agencja nieruchomości oferuje biura, magazyny, działki komercyjne, lokale użytkowe czy pawilony handlowe.

  www.biurawkrakowie.pl

katalog >> Nieruchomości >> wynajem magazynów >> 8155

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


30.    Darmowe ogłoszenia nieruchomości mieszkania

Internetowy serwis darmowych ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości w szczególności domów, działek, mieszkań, pokoi oraz lokali. W serwisie można również zamieścić reklamę firmy z opisem wykonywanych usług związanych z rynkiem nieruchomości. Dodanie oferty jest całkowicie bezpłatne, jedynie ogłoszenia wyróżnione są dodatkowo płatne. Ogłoszenie wyróżnione pozwala na łatwiejsze i szybsze znalezienie oferty w portalu. Dzięki temu ogłoszeniodawca zwiększa szanse na dotarcie większej ilości potencjalnych zainteresowanych wystawioną w internecie nieruchomością. Portal jest podzielony na sześć części: mieszkania, domy, działki, lokale, obiekty oraz dla studentów. Warto zostawić nawet darmową ofertę, dzięki temu twoja nieruchomość szybciej znajdzie nowego właściciela.

  nieruchomosci-bez-posrednikow.com.pl

katalog >> Nieruchomości >> inne >> 4558

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 332