Logo small

Katalog stron tematyka: Poligrafia< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 84
11.    Zortrax Sp. z o.o.

Drukarka 3D zortrax.pl to nowoczesna propozycja w pełni kompletna i przygotowana do wydruków w formacie 3D. Drukarka korzysta z materiałów o niskich kosztach, funkcjonalność LPD zwiększa jej atrakcyjność, a wszystkie zastosowane elementy drukarki zostały opracowane bardzo szczegółowo. Zapraszamy do dokładnej prezentacji urządzenia na stronie internetowej oraz do skorzystania z jej możliwości. Do kupienia w sklepach.

  zortrax.pl

katalog >> Poligrafia >> inne >> 7665

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    Drukarnia Internetowa

Rozwój technologiczny doprowadził do tego, że wszystkie dziedziny przemysłu muszą iść z duchem czasu, by nie zginąć w odmętach przeszłości. Przygotowana przez nas oferta także została dostosowana do współczesnych potrzeb i wymagań rynku, czego efektem jest kompleksowa oferta druku cyfrowego, offsetowego i wielkoformatowego dostępna online przez 24 godziny na dobę. Nasza drukarnia internetowa oferuje takie produkty jak kalendarze, ulotki, plakaty, naklejki, banery reklamowe, pieczątki, roll-upy oraz inne usługi z zakresu reklamy, poligrafii, czy identyfikacji wizualnej. Posiadamy wyspecjalizowany personel i najwyższej jakości maszyny drukarskie, które gwarantują, że oferowane przez nas usługi będą najwyższej jakości.

  web-to-print.pl

katalog >> Poligrafia >> druk i poligrafia >> 7424

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


13.    Offsetowa, internetowa

Offsetowa drukarnia internetowa - CitiPrint Poznań - banery, kalendarze, wizytówki, foldery reklamowe, teczki reklamowe i ofertowe. Oferujemy wydruk materiałów dla agencji reklamowych. W ofercie druk ulotek, plakatów, katalogów i druk teczek. Drukarnia internetowa zaprasza po kalendarze trójdzielne, ulotki składane, papiery firmowe, zawieszki, wizytówki i ulotki reklamowe - tanio i krótkie terminy - drukowanie. Zapraszamy do zapoznania się ofertą.

  www.citiprint.eu

katalog >> Poligrafia >> druk i poligrafia >> 3076

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


14.    Odbitki HD w 24h - wywoływanie zdjęć online w Fotolab.pl

Wywoływanie zdjęć online już od 0,19 zł! Wywoływanie zdjęć przez internet tylko w najlepszym polskim fotolabie - realizacja zajmuje jedynie 24 h! Zamawiaj odbitki i zdjęcia w Fotolab.pl

  www.fotolab.pl

katalog >> Poligrafia >> druk i poligrafia >> 7196

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


15.    ażurowe zaproszenia ślubne i weselne

Jot Studio to producent indywidualnych, personalizowanych zaproszeń ślubnych wycinanych laserem. Oferujemy papeterię ślubną wykonywaną wg własnych projektów, są to: zaproszenia na ślub i wesele, zaproszenia dla firm, zawiadomienia, winietki stołowe, karty menu, zawieszki na alkohol czy tabliczki na stół. Ponadto oferujemy ozdobne podziękowania dla gości, które mogą stanowić miłą pamiątkę uczestnictwa w tak ważnym wydarzeniu jak impreza weselna. Realizujemy również projekty indywidualne dla firm jak kartki świąteczne z wyciętym logo firmy na okładce.

  jotstudio.pl

katalog >> Poligrafia >> zaproszenia ślubne >> 7055

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


16.    Wizytówki online od VooGo.pl | Voogo

Najtańsze wizytówki online od VooGo.pl - 100 szt. za jedyne 9,90 zł! Najlepszy w sieci kreator wizytówek online! Zaprojektuj profesjonalne wizytówki w 3 minuty!

  www.voogo.pl

katalog >> Poligrafia >> inne >> 7048

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


17.    Drukarnia Cyfrowa Techprint Warszawa

Drukarnia Cyfrowa Techprint od kilku lat z powodzeniem świadczy usługi poligraficzne na niezwykle konkurencyjnym i wymagającym rynku warszawskich drukarni. W naszej drukarni specjalizujemy się w druku cyfrowym. Oferujemy druk: ulotek, wizytówek, plakatów, banerów, roll upów i niskonakładowych książek. Wszystkie nasze produkty odznaczają się wysoką jakością wykonania, solidnością i estetyką. Techprint - projektujemy, drukujemy, i dostarczamy najlepszych doznań estetycznych ! Zapraszamy !

  drukarnia-cyfrowa.warszawa.pl

katalog >> Poligrafia >> druk i poligrafia >> 6999

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


18.    Grafjar drukarnia wielkoformatowa poznań, banery poznań

Firma Grafjar specjalizuje się w druku wielkoformatowym od 2005 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo: druk banerów jedno i dwustronnych , plakatów, billboardów, druk na foliach samoprzylepnych od monomerycznych przez one way vision kończąc na wylewanych. Oferujemy także obróbke końcową: zgrzewanie banerów, oczkowanie, laminowanie, cięcie do wymiaru oraz po obrysie. Oferujemy również roll\\"upy , reprodukcje obrazów, oklejanie aut firmowych. Posiadamy plotery do szerokości 320 cm. Projektujemy i wykonujemy litery i loga przestrzenne podświetlane, pudełka z plexi bezbarwnej i kolorowej. Frezujemy plexi pvc dibond. Oferujemy szybkie terminy realizacji.

  www.grafjar.com

katalog >> Poligrafia >> druk i poligrafia >> 6831

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


19.    Print Management

Szukają Państwo drukarni, która zaprojektuje i wydrukuje wysokiej klasy materiały reklamowe lub biurowe? oferujemy współpracę z firmą Creative Print Management ze Zgierza, świadczącą usługi z zakresu poligrafii dla klientów w kraju, jak i poza jego granicami. Na rynku funkcjonujemy od 2009 roku i przez ten czas udało nam się nawiązać stałą współpracę z najlepszymi drukarni w Polsce oraz Europie, dzięki czemu szybko i profesjonalnie wydrukujemy dla Państwa różnego typu materiały. Polecamy m. in. druk ulotek, broszur, katalogów, kalendarzy czy książek w każdym możliwym technicznie formacie oraz w każdym nakładzie. Zajmujemy się oprawą wydrukowanych artykułów (zeszytową, broszurową, szyto-klejoną, twardą), a także uszlachetnianiem (folie i lakiery błyszczące oraz matowe). Dokładne wiadomości o zakresie naszej działalności zostały opublikowane na stronie internetowej.

  www.creativepm.pl

katalog >> Poligrafia >> inne >> 6810

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


20.    Strefakalendarzy.pl - kalendarze trójdzielne

Strona internetowa strefakalendarzy.pl przedstawia ofertę kalendarzy reklamowych. Należy do firmy, która z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w tworzeniu projektów graficznych oraz wydruków kalendarzy. Firma oferuje kalendarze listkowe, trójdzielne, plakatowe i spiralowe. Łącznie zaprojektowała i wydrukowała setki tysięcy kalendarzy dla klientów z Polski i zagranicy. Jej portfolio można podziwiać na stronie.

  www.strefakalendarzy.pl

katalog >> Poligrafia >> druk i poligrafia >> 6808

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 84