Logo small

Katalog stron tematyka: Rolnictwo i Zwierzęta< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 89
21.      Pieczarki - pieczarkarnia Tenderenda

Produkcja pieczarki białej w rodzinnym przedsiębiotstwie Tenderenda - uprawa pieczarek. Firma powstała w 2000 roku, obecnie naszymi głównymi odbiorcami są rynki zachodnie.

  www.tenderenda.com.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> pieczarki >> 3170

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


22.    Cielęta na sprzedaż - rogofarm.pl

Jeśli myślisz o kupnie cieląt, warto zastanowić się nad naszą ofertą. Odnosząc się do szczegółów, sprzedaż cieląt dzieli się na hurtową i detaliczną. Wypada od razu dodać, że zajmujemy się jeszcze skupem. Zdajemy sobie sprawę z różnych oczekiwań. Jeżeli są jakieś wątpliwości, weź pod uwagę, że jesteśmy na rynku od ponad 25 lat. Doświadczenie zawsze może się przydać. Na koniec teren działalności można nas spotkać w całym kraju. Nasza pomoc skierowana jest do mniejszych gospodarstw, jak i dużych przedsiębiorstw.

  www.rogofarm.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 20363

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


23.    wroclawska.vet

Klinika Weterynaryjna Wrocławska w Bielanach Wrocławskich zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Proponujemy różnorodne szczepienia, odrobaczanie, zwalczanie pasożytów zewnętrznych, czipowanie zwierząt oraz wystawianie paszportów. Przeprowadzamy zabiegi pielęgnacyjne i udzielamy porad żywieniowych. Posiadamy nowoczesny sprzęt do wykonania takich badań jak m.in. USG, RTG, EKG, badanie moczu i krwi oraz współpracujemy z laboratoriami zewnętrznymi. Zajmujemy się też leczeniem internistycznym, nefrologią, chirurgią oraz położnictwem i rozrodem. Wszystkie informacje na nasz temat mieszczą się na stronie internetowej.

  wroclawska.vet

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 20338

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


24.    weterynarz-radzi.pl

Dolittle to profesjonalna klinika weterynaryjna z długoletnim doświadczeniem. Mieści się we Wrocławiu i proponuje pomoc zwierzętom domowym takim jak psy, koty, gryzonie oraz inne. W zakres świadczonych usług wchodzi diagnostyka, interna, chirurgia, położnictwo i ginekologia, dermatologia, stomatologia a także czipowanie, znakowanie lub badania przesiewowe. W placówce można też zaszczepić lub odrobaczyć jak również zrobić niezbędne badania zwierzakowi. Panuje tu sympatyczna, bezstresowa atmosfera. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej lub skontaktować z lecznicą, wystarczy odwiedzić witrynę internetową.

  www.weterynarz-radzi.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 20315

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


25.    wetjaneczek.pl

Kompleksową opiekę zdrowotną dla zwierząt gwarantuje Państwu prowadzona przez nas przychodnia weterynaryjna. Mieścimy się we Wrocławiu. Oferujemy fachowe usługi z zasięgu chirurgii, ginekologii, ortopedii, stomatologii zwierzęcej. Realizujemy także podstawowe zabiegi z profilaktyki zdrowotnej. Udzielamy pomocy dietetycznej. Posiadamy urządzenia medyczne, dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie szeregu specjalistycznych badania. Staramy się o dobrą atmosferę w naszej przychodni, zapewniając jej pacjentom bezstresowe i bezbolesne leczenie. Zapewniamy wysoką skuteczność. Jeżeli są Państwo ciekawi szczegółów, prosimy o odwiedzenie strony internetowej.

  www.wetjaneczek.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 20314

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


26.    Rasa Danbred

Oferujemy duroc świnia, dlatego zapraszamy osoby zainteresowane ich hodowlaną. Jeśli wybierzecie naszą ofertę to hodowla świń będzie o wiele bardzie opłacalna. Chcemy Wam wskazać właściwą drogę żeby uzyskać jeszcze większe zyski przy mniejszej ilości pracy. Zainteresowani? W takim razie czekamy na Wasz kontakt, sprawdźcie też naszą ofertę na stronie internetowej.

  danbred-polska.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 20270

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


27.    OrCal

Aktywny hydrat wapnia, zawarty w produktach OrCal, zapewnia im skuteczną formułę, wyjątkową na polskim rynku. Składnik ten posiada bowiem wyjątkowo wysoką rozpuszczalność w wodzie (1,7 g/1000 ml), co zapewnia szybkie odkwaszanie gleby - dużo szybsze niż w przypadku kred i dolomitów! Co ważne nawóz organiczny OrCal zapewnia nie tylko alkalizację gruntów, ale także poprawia ich żyzność i zaopatruje rośliny w niezbędne mikro oraz makroelementy, takie jak magnez, potas, fosfor czy wapń. Dzięki temu plony są wyjątkowo obfite, a rośliny odporne na warunki atmosferyczne, w tym grad oraz susze. Produkty te mają charakteryzuje również działanie antydzik - organiczne formy azotu odstraszają zwierzęta, dzięki czemu uprawy chronione są przed plądrowaniem. Wybierz nawozy z aktywnym hydratem wapnia - postaw na nowoczesne rozwiązania, zwiększając biomasę roślin nawet o 40%!

  orcal.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 20236

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


28.    Wycinka drzew Leśnik Szczecin

W serwisie internetowym wycinka-ogrodnictwo.pl znajdą Państwo informacje na temat oferty przygotowanej przez firmę Leśnik Marcin Szuba, której działalność skupia się wokół sprzedaży drewna opałowego i kominkowego, a także usług w zakresie wycinki i pielęgnacji drzew. Działamy na terenie Szczecina i okolicznych miejscowości, takich jak m. in. Gryfino. Police i Goleniów. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

  wycinka-ogrodnictwo.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> ogrodnictwo >> 5196

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


29.    Famarol Słupsk części zamienne

Rolnictwo to trudna praca, na szczęście ułatwiają ja różne maszyny. Ich produkcją zajmuje się Unia Grudziądz, polska firma z długą tradycją. Poza nią w skład grupy kapitałowej wchodzą marki Agromet i Famarol. Razem oferują najlepsze maszyny, jednakże każde urządzenie wymaga konserwacji. Zapewne niejeden rolnik wpisywał w okienko wyszukiwania słowa Famarol Słupsk części zamienne. Kolejnych mogła interesować fraza Unia Grudziądz części. Jest to spowodowane tym, że najlepiej sprawdzają się oryginalne zamienniki. Tylko to zapewnia powodzenie naprawy i długość użytkowania. Można je nabyć w sklepie firmowym pod adresem sklepunia.pl. Jeżeli jest Ci potrzeby lemiesz Unia czy jakaś inna część już dziś odwiedź sklep. Znajdziesz w nim, to czego szukasz.

  sklepunia.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> maszyny rolnicze >> 20143

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


30.    Premiksy

Agrivet - środki żywienia zwierząt takie jak: pasze, koncentraty, premiksy, dodatki paszowe i mieszanki paszowe uzupełniające. Agrisan - sucha dezynfekcja i profilaktyka sanitarna. Żywienie zwierząt (Trzoda, Bydło, Drób, Konie) - zapraszamy po preparaty mlekozastępcze, koncentraty oraz pasze dla zwierząt hodowlanych. Vitapur, Probiosan. Profilaktyka sanitarna - produkcja i dystrybucja.

  www.agrivet.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 3119

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 89