Logo small

Katalog stron - tematyka: Sport i rekreacja w kategorii: turystyka< Prev 1 2     Wyniki od 11 do 13 z 13
11.    escapador.pl

Serwis escapador.pl został utworzony w celu uproszczenia klientom organizacji podróży oraz społecznościowej wymianie informacji w temacie aktywnego spędzania czasu. Sprawdź sam: kliknij!Escapador jako jedyny w Polsce daje możliwość odnalezienia osób, z jakimi możemy się wybrać na aktywny wypoczynek.

  www.escapador.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> turystyka >> 3710

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    CERRO TORRE Obozy wspinaczkowe Kraków

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Szkółkę Górską CERRO TORRE, jakiej siedziba znajduje się w Krakowie. Istniejemy od 2012 roku dzięki człowiekowi, który jest leśnikiem, przewodnikiem wycieczek i wielkim pasjonatem gór. Nasze biuro turystyczne oferuje Państwu organizację niezapomnianych wyjazdów oraz wycieczek, na których zapewniamy odkrycie pięknych miejsc i aktywne spędzanie czasu. Poza tym prowadzimy szkolenia z zakresu survivalu, nawigacji, lawinoznastwa lub meteorologii. Współpracujemy z wykwalifikowanym gronem specjalistów w tej dziedzinie, którzy w przystępny sposób dzielą się swoją wiedzą i pasją. Zaciekawionych zapraszamy po więcej informacji na stronę www.

  www.szkolagorska-cerrotorre.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> turystyka >> 10844

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


13.    Wcieczki grupowe

Biuro podróży Dąbrowa Tarnowska - Euro-Travel - bilety autokarowe on line, promy - przewozy promowe, promocje lotnicze. Zapraszamy na wyjazdy i wczasy za granicą, last minute. Wycieczki - Tunezja-Egipt-izrael i wiele innych kierunków. Wycieczki grupowe, wczasy w kraju, obozy dla młodzieży, Euro26, wycieczki zagraniczne i krajowe.

  www.euro.travel.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> turystyka >> 1310

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2     Wyniki od 11 do 13 z 13