Wyniki wyszukiwań w katalogu stron

SEARCH

1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 146
1.    Chłodnictwo - kidepolska.pl

Kide Polska oferuje swym klientom indywidualnym oraz przedsiębiorstwom sprzedaż, dostawę, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń tej znanej i cenionej hiszpańskiej marki. Swym klientom firma ta zapewnia preferencyjne warunki zakupu, szybkie terminy realizacji oraz wsparcie techniczne. Możesz w jej ofercie znaleźć między innymi profesjonalne urządzenia o dużych wydajnościach chłodniczych, jakie są dostępne w wersji split i rozdzielonej.

  kidepolska.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 7810

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Przewozy Polska Niemcy

Działalnością firmy AF Bus są usługi transportu oraz przewozu osób z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski. Firma posiada dwudziestodwuletnie doświadczenie, dysponuje wykwalifikowaną kadrą kierowców oraz zapewnia atrakcyjne ceny przewozów. Oprócz przewozu osób firma jest w stanie wykonać usługi transportu bagażu. Usługi transportowe świadczone są ponadto w systemie door to door. Rezerwacji wyjazdów dokonuje się telefonicznie.

  przewozydoniemiec.net

katalog >> Usługi >> transport >> 7683

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Flyboard® Polska

Kochamy sporty extremalne. Lubimy podniesiony poziom emocji. Firma F.B.Export jest jedynym dystrybutorem produktów Franky Zapata w Polsce. Oferujemy Wam Hoverboard oraz Flyboard. Co to za sprzęt? FlyBoard to połączenie deskorolki i snowboardu. Urządzenie zasilane dzięki turbinie skutera wodnego umożliwia Wam na extremalne doznania z prędkością do dwudziestu pięciu km/h i unoszenie się w powietrze do 5 metrów z ogromną prędkością.

  www.flyboard-europe.com
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Www.hurompolska.pl

Hurom Polska to producent niskoobrotowych sokowirówek do owoców i warzyw. Dzięki nowoczesnym patentom, których wynalazcą jest ta firma, samodzielnie wyciskane soki są zdrowsze i smaczniejsze. W ofercie znaleźć można wiele urządzeń elektrycznych, opartych na innowacyjnym pomyśle niskoobrotowych sokowirówek. Hurom Polska zgłosiła aż 120 nowatorskich aplikacji patentowych.

  hurompolska.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Przewozy Holandia z pomorskiego NEEDER

Usługa w postaci transportu osób na trasie POLSKA HOLANDIA. Kursy wykonywane każdego dnia z adresu pod adres. Flota nowoczesnych busów i bardzo zadbanych technicznie - serwisowanych odpowiedzialnie. Przede wszystkim bezpieczeństwo, komfort, doświadczeni kierowcy i krótki czas podróży z uwagi na obsługę tylko i wyłącznie dwóch województw : pomorskiego i zachodniopomorskiego. Serdecznie zapraszamy.

  www.busy-needer.pl

katalog >> Motoryzacja >> transport >> 7516

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Przewozy osobowe do Niemiec

Oferujemy usługi przewozowe Polska - Niemcy: przewozy osób do Niemiec. Dowóz pod adres, odbiór spod adresu,przejazd jednym samochodem (bez przesiadki).Tanio, wygodnie i komfortowo. Darmowy nadbagaż, darmowa zmiana terminu, ubezpieczenie na czas podróży w cenie kursu. Podróż odbywa się w mikrobusach 9 osobowych. Busy do Niemiec, które wysyłamy prowadzone są przez doświadczonych kierowców.

  przewozydoniemiec.net

katalog >> Usługi >> transport >> 7449

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Instytut McKenziego Polska - Klinika schorzeń kręgosłupa

Instytut McKenziego Polska - metoda mckenziego. Leczenie schorzeń kręgosłupa.

  www.mckenzie.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    JUNGHEINRICH Polska

Firma Jungheinrich - Machines. Ideas. Solutions to czołowy europejski i światowy producent wózków widłowych oraz rozwiązań logistycznych. Firma ta posiada także swój oddział w naszym kraju, jaki jest ulokowany w Broniszach. W jej ofercie znajdziesz między innymi różnego rodzaju wózki widłowe, systemy automatyczne, regały magazynowe, oprogramowanie, a także możliwość wynajmu lub sprzedaży używanych wózków.

  www.jungheinrich.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Opieka nad osobami starszymi Kraków

DOMOWA opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi, a także obłożnie chorymi. Rehabilitacja medyczna - Kraków, małopolska

  www.antropos.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Tanie ogrzewanie domu - Pnd Polska

PND Polska to niezwykle ceniona i popularna firma, jaka od lat zajmuje się świadczeniem usług projektowania oraz wykonywania instalacji grzewczych i sanitarnych w domach lub w firmach. Dzięki takim instalacjom opartych między innymi na promiennikach ciepła czy kolektorach słonecznych, będziesz mógł niezwykle skutecznie obniżyć swe rachunki za ogrzewanie. Zobacz koniecznie już teraz ofertę tej firmy na jej stronie www.

  www.pndpolska.pl
Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 146


, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
      Dodaj stronę
      Dodaj link w wygryzanku
Panel Partnera:
      Rejestracja
      Przypomnij hasło

      Poleć nas !
      Materiały reklamowe
Kontakt:
      e-mail: kontakt@orx.pl
      Formularz Kontakt

      Zgłoś błąd na stronie
Copyright (c) 2004-2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone