Logo small

TAG: Żywiec

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11
1.      Studnie głębinowe Żywiec - Polskie Studnie

Centrum wierceń geologicznych z siedzibą w Żywcu przy ulicy Łączna 35 świadczy usługi studniarskie mieszkańcom Żywca i okolic. Firma zajmuje się odwiertami studni głębinowych w cenie od 150 zł za metr bieżący wraz z materiałem. Co stanowi świetną ofertę cenową dla Żywczaninów. W dobie szybko rosnących cen wody z wodociągów, coraz więcej mieszkańców stawia na własne ujęcia wody w formie studni. Jest to inwestycja, która zwraca się w bardzo szybkim czasie, a jakość wody jest o wiele wyższa. Oprócz wiercenia, w ofercie dostępne są usługi czyszczenia i pogłębiania studni, jej przyłącza do budynku, szukania i uzdatniania wody.

  polskiestudnie.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 19874

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    EUROFINANSE Biura rachunkowe Żywiec

Zapraszamy Państwa gorąco do współpracy z Kancelarią Rachunkowo-Podatkową Eurofinanse S.C. z siedzibą w Żywcu. W branży księgowej funkcjonujemy nieprzerwanie od roku 2003 i jesteśmy cenionymi fachowcami. Priorytetem naszej działalności jest poufność i przestrzeganie tajemnicy służbowej. Nasi pracownicy i wspólnicy mają gruntowne wykształcenie (wraz ze studiami podyplomowymi) oraz posiadają wymagane Certyfikaty Ministerstwa Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych czy podatkowych zdefiniowanych w Ordynacji Podatkowej. Szczegółowe informacje o naszej pełnej ofercie znajdują się na stronie internetowej.

  www.eurofinanse.info.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 12562

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Agencja nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości

Agencja nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości to jedna z najbardziej doświadczonych i jednocześnie najprężniej rozwijających się agencji nieruchomości w Beskidach. Jej założyciel - Józef Kufel, to licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami z uprawnieniami państwowymi w zakresie wyceny nieruchomości. Misją agencji nieruchomości, którą stworzył i rozwija, jest pomoc w dobrym kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości swoich klientów. Specjalizacja agencji obejmuje teren miasta Bielsko-Biała oraz powiatów bielskiego i żywieckiego. W ramach świadczonych usług, agenci biura kompleksowo realizują transakcje kupna-sprzedaży nieruchomości, pośredniczą w obrocie nieruchomościami, wyceniają je oraz poszukują nieruchomości według wytycznych otrzymanych od klientów. Osobom, które chciałyby wybudować dom lub garaż oferują możliwość zakupu gotowych projektów domów i garaży. W ramach współpracy ze sprawdzonymi partnerami, oferta agencji nieruchomości obejmuje również ubezpieczenia nieruchomości oraz doradztwo kredytowe.

  www.jkn.com.pl

katalog >> Nieruchomości >> biuro nieruchomości >> 14899

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Ogłoszenia o pracę Żywiec

Na naszym portalu znajdziesz wszystkie oferty pracy Żywiec oraz okolicy. Praca będzie na Ciebie czekać. Zawsze aktualne oferty pracy pozwolą na znalezienie stałego zatrudnienia. Otrzymasz także cenne porady dla pracodawców oraz pracowników. Dzięki czemu możliwe będzie zdobycie większej wiedzy na temat rynku pracy. Warto odwiedzać naszą stronę regularnie. Zawsze aktualne oferty pracy czekają.

  www.zywiec-praca.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 4874

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    Dostawy butli propan butan w Skoczowie, Bielsku Białej

Działalnością firmy Alwi jest dystrybucja wysokiej jakości gazów technicznych, spożywczych, sprzętu spawalniczego oraz artykułów BHP. Firma prowadzi swoją działalność od 1995 roku, posiada odpowiednie doświadczenie oraz zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników. Dzięki specjalistycznemu transportowi ADR jest w stanie dostarczyć na czas potrzebne klientom gazy sprężone w butlach stalowych czy wiązkach butli.

  www.alwi.ig.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 6478

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Popularny serwis z ogłoszeniami o pracę

To właśnie na naszej stronie pracownicy, którzy pragną zmienić dotychczasową pracę oraz osoby bezrobotne poszukują wolnych etatów. Każdego dnia do zainteresowanych użytkowników serwisu Praca Bielsko wysyłamy powiadomienia o nowych ofertach, które są dodawane przez pracodawców. Żadne ogłoszenie nie pozostaje bez odpowiedzi. Drogi pracodawco, jeśli wiec poszukujesz kompetentnego pracownika to właśnie odnalazłeś miejsce, w którym warto umieścić swoją ofertę.

  www.praca.bielsko.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 4698

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.      Badanie i uzdatnianie wody - Twoja Czysta Woda

Firma Twoja Czysta Woda na terenie Śląska realizuje profesjonalne usługi badania oraz uzdatniania wody pitnej w domu. Posiadanie czystej wody niesie za sobą szereg korzyści w postaci korzystnego wpływu na zdrowie, dłuższej trwałości instalacji wodnych oraz sprzętów AGD. Usługi uzdatniania wody realizowane są głównie w największych miastach województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego w tym: Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Opole, Oświęcim, Rybnik, Żywiec i Kraków. Na stronie internetowej Twoja Czysta Woda dostępnych jest mnóstwo zdjęć z przeprowadzonych realizacji w wymienionych regionach.

  twojaczystawoda.pl

katalog >> Dom i Ogród >> dom i ogrod >> 20785

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.      Walusiak - Technika grzewcza i instalacyjna

Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej w miejscowościach: Andrychów, Wadowice, Kęty, Oświęcim, Bielsko-Biała, Żywiec. Oferujemy profesjonalny projekt i montaż instalacji co, wod-kan, gaz, klimatyzacji i wentylacji. Z zakresu ogrzewania proponujemy kompleksową instalację systemów fotowoltaiki, kolektorów słonecznych, rekuperacji, pomp ciepła i ogrzewania podłogowego. Posiadamy klika niezależnych zespołów instalatorskich. Stosujemy urządzenia i materiały pochodzące od wiodących światowych producentów. Zapewniamy atrakcyjne warunki gwarancyjne. Pomożemy, doradzimy i wykonamy każdą instalację fachowo i rzetelnie.

  walusiakroczyny.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19866

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Gościniec OŹNA - noclegi Beskidy

Chcesz na żywo pasjonować się takimi wydarzeniami sportowymi jak: Tour de Pologne, Beskidy MTB Trophy, Rajd Wisły lub Bieg Św. Wawrzyńca ? Posłuchać słynnych gawęd w Chacie Kawuloka lub być świadkiem Wawrzyńcowych Hudów? Pospacerować po okolicy, wspiąć na jeden z wielu szczytów (Wielka Rycerzowa, Wielka Racza lub Barania Góra) lub poszusować na nartach czy snowboardzie w praktycznie dziewiczej scenerii? Albo po prostu wypocząć w ciszy i spokoju w pięknym, górskim otoczeniu? Nasz gościniec OŹNA usytuowany w sercu Beskidu Żywieckiego spełnia wszystkie te warunki. Przytulne pokoje z łazienkami, basen letni, bilard, siatkówka plażowa oraz wiele innych atrakcji już na Was czeka. Organizujemy imprezy okolicznościowe, integracyjne, szkolenia oraz pobyty indywidualne i grupowe. Serdecznie zapraszamy.

  www.beskidy-ozna.pl

katalog >> Turystyka >> inne >> 15133

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Praca śląskie

Praca w województwie śląskim. Rynek pracy w śląskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Położony w Kotlinie Żywieckiej, nad malowniczym jeziorem Żywieckim, u zbiegu rzeki Soły i Koszarawy – Żywiec. Dla jednych miasto kojarzy się z Browarem, dla innych z pięknymi zabytkami i żywo kultywowaną tradycją, a jeszcze dla innych z miejscem wypadowym w góry, a w zimie na nieopodal leżące stoki narciarskie. Miasto słynie przede wszystkim z produkcji piwa, którego historia sięga aż średniowiecza. Oprócz Grupy Żywiec S.A., w mieście do największych pracodawców należą między innymi: ŚRUBENA UNIA S.A. – jeden z największych producentów elementów złącznych, nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie., Zakłady Mięsne w Żywcu, Famed Żywiec Sp. z o.o. – wiodący europejski producent sprzętu medycznego, Renoplast Sp. z o.o. – producent profili okapowych na balkony i tarasy. Miasto jest głównym ośrodkiem kulturowym dla całej Żywiecczyzny. Mieszkańcy są bardzo przywiązani do dawnych tradycji, zachwycających swoją obrzędowością. Stąd też ten region Polski odwiedzają tak liczni turyści

  praca-slaskie.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 13670

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11