Logo small

TAG: życzenia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 58
1.    Życzenia

Poszukujesz pomysłu na życzenia na różne okazje? Jeżeli tak to prowadzony przez nas portal jest idealnym miejscem do znalezienia takich wzorów. Życzenia to bardzo fajna forma kontaktu, która sprawia powstawanie dialogu oraz specyficznych więzi. Nasz portal daje możliwość znalezienia wzorów życzeń na bardzo dużo różnych okazji wśród, których znajdują się między innymi urodziny, imieniny, walentynki, dni kobiet i bardzo dużo innych. W bazie naszego portalu jest dużo życzeń, które powstały napisane przez sporą liczbę kreatywnych autorów. Ich różnorodność gwarantuje, że każdy bez żadnego kłopotu znajdzie teksty, które w pełni będą odpowiadały jego oczekiwaniom. Na naszym portalu znajdują się też informację na temat samego składania życzeń.

  zyczenia.eu

katalog >> Komputery i internet >> inne >> 17417

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Urodzinowe życzenia

Życzenia urodzinowe czyli na ważne w życiu każdego dni i wierszyki sms na każdą okazję czyli np imieniny, dzień babci i dziadka oraz dzień matki, na ślub, święta itp. Smsy urodzinowe z poczuciem humoru, imieninowe z jajem oraz powinszowania na inne okazje takie jak święta i rocznice.

  www.zyczenia.egielda.eu/urodzinowe-na-urodziny.html

katalog >> Humor i rozrywka >> inne >> 12309

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Życzenia dla przyjaciółki

Strona oferuje gotowe szablony życzeń, przygotowanych na różne okazje i dni życia. Życzenia dedykowane są osobom w różnym wieku i są utrzymane w rozmaitej tonacji - znajdziemy zarówno żartobliwe, lekkie i dowcipne, jak również poważne, patetyczne i wzniosłe czy religijne. Dotyczą one okazji takich jak: urodziny, imieniny, chrzest dziecka, ślub i wesele a także Święta Bożonarodzeniowe, Wielkanocne i okazje typu Walentynki, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziecka, Dzień Nauczyciela. Każdy znajdzie wzór pożądanych życzeń.

  zyczenia.co

katalog >> Humor i rozrywka >> inne >> 14366

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Życzenia sms

Zbliża się jakaś ważna okazja, uroczystość i potrzebujesz w związku z tym złożyć komuś ciekawe i miłe życzenia? Jeśli nie masz pomysłu, nic nie przychodzi Ci do głowy, to możesz już teraz odwiedzić stronę internetową Życzenia z okazji. Jest to portal, na którym znajdziesz zupełnie za darmo ogromną ilość przykładów życzeń na różne okazje. Możesz także dodać na portalu życzenia od siebie. Zobacz najciekawsze już teraz!

  www.zyczenia-z-okazji.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> Życzenia >> 6415

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Życzenia i wierszyki świąteczne

Każde Święto dysponuje charakterystycznym dla siebie nastrojem klimatem, konwencją i grupą obyczajów. Każde święto zasługuje na nieco inne życzenia świąteczne, które składać będą sobie członkowie rodzin. Każde ze świąt posiada pewne charakterystyczne elementy, które wierszyki powinny obejmować. Nie będzie trudnym uszykowanie czy też odnalezienie na daną okazję odpowiedniego zespołu uroczych rymowanek, czy pełnych wzniosłości zdań, które sprawdzą się w danej roli. Piękne życzenia bożonarodzeniowe odnaleźć można w zamian za kilka trafnych kliknięć.

  www.swiatecznezyczenia.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> Życzenia >> 4753

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Życzenia i wierszyki świąteczne

Witryny internetowe obfitują w niezmierzoną ilość dóbr i atrakcji. Jedną z nich są z pewnością życzenia świąteczne, w ramach których zawierać mogą się bezcennej mądrości cytaty, przysłowia, morały, myśli i puenty. Nasze życzenia bożonarodzeniowe nie muszą być tylko rytuałem, mogą być one autentycznym wyrazem serdeczności, która nosić będzie rys naszego indywidualizm. Mogą być one Prawdziwym wyrazem miłości i szacunku wobec ludzi stanowiących nasza rodzinę. Uczyńmy tegoroczne wierszyki świąteczne tak wyjątkowymi jak dane Święto.

  www.zyczenia-swiateczne.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> życzenia >> 4752

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Życzenia urodzinowe

Na naszej stronie internetowej znajdziesz śmieszne i poważne życzenia na urodziny. Jeżeli chcesz rozbawić przyjaciółkę wyślij do niej śmieszne życzenia. Dla mamy albo siostry wybierz poważne, które wywołają uśmiech i zadowolenie u bliskiej ci osoby. Dla taty możesz wybrać wierszyk krótki, a dla babci na jej święto. W serwisie znajdują się wierszyki na różne okazje. Można wybrać naprawdę wesoły, ciepły wierszyk i podarować go bliskiej osobie. Gorąco chcemy wszystkim polecić życzenia zamieszczane w naszym serwisie.

  www.wazonik.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> życzenia >> 4751

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Życzenia urodzinowe

Życzenia na urodziny można złożyć w różny sposób. Możemy takie życzenia wysłać za pomocą poczty standardowej, jak to bywało kiedyś, jeszcze przed upowszechnieniem się Internetu. Możemy również wykorzystać do tego celu Internet. Narzędzie to pozwoli nam wysłać piękne życzenia do bliskich osób. Życzenia imieninowe można też złożyć za pomocą smsa. Wiadomości tekstowe są obecnie bardzo modne i często korzystamy z takiego rozwiązania. Przykładowe życzenia można znaleźć na stronach naszego serwisu. Gorąco polecamy.

  www.zokazji.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> Życzenia >> 4750

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


9.    Życzenia Świąteczne

Życzenia świąteczne, bożonarodzeniowe i wielkanocne. Wybierz wśród setek gotowych życzeń i złóż bliskiej osobie najpiękniejsze życzenia świąteczne.

  www.zyczenia-swiateczne.com

katalog >> Rozrywka i hobby >> Życzenia >> 3854

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Życzenia Urodzinowe

Życzenia Urodzinowe w najlepszym wydaniu. Urodziny to najpiękniejszy dzień życia, złóż bliskiej osobie najpiękniejsze życzenia urodzinowe.

  www.zyczenia-urodzinowe.com

katalog >> Rozrywka i hobby >> życzenia >> 3775

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 58