Logo small 1 - Katalog stron www

TAG: ISO

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 184
1.    LCS | Kancelaria prawno-konsultingowa

LCS Polska to firma specjalizująca się w takich zagadnieniach jak: prawo pracy, BHP, audyty i wdrażanie systemów zarządzania ISO (m.in. 14001, 18001, 50001), prawo administracyjne i gospodarcze, wnioski o pozwolenia zintegrowane. Każdy klient może liczyć z naszej strony na profesjonalne, kompleksowe podejście i rzetelne wykonanie zlecenia. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  www.lcs-polska.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 12615

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Certyfikat ISO

Prowadzimy nowoczesną firmę, która świadczy wysoki poziom usług obejmujących wdrażanie certyfikatów ISO. Ponadto zapewniamy szkolenia ISO. Dbamy o sprawne zarządzanie i bezpieczeństwo informacji w medycynie. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Gwarantujemy najniższą cenę procesu certyfikacji ISO, zapewniamy szybkie działania, umożliwiamy płatności na raty. Współpracujemy z placówkami medycznymi, którym zależy na bezpieczeństwie informacji. Warto zadbać o nowoczesne i sprawne metody zarządzania placówką medyczną, by wyprzedzić i zdeklasować konkurencję.

  www.isoprofit.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 12217

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Szkolenia iso 14001

Szkolenia zawsze prowadzone są przez wybitnego eksperta, ale również praktyka w swojej dziedzinie. Mamy w ofercie konkurencyjne ceny, a stali Klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Klienci wysoko cenią jakość prowadzonych przez nas szkoleń. Wspieramy firmy i przedsiębiorstwa w procesach rozwojowych. Oferta naszych szkoleń jest stale rozbudowywana i przystosowywana do wymagań biznesowych. Dowiedz się więcej o szkoleniach oferowanych przez firmę SGP-Training & Consulting na naszej stronie internetowej.

  szkolenia-sgp.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 11313

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Nauka squasha

Centrum Sportu i Rekreacji Fabianowo Poznań. Specjalizacja naszego ośrodka to głównie tenis, badminton, squash oraz fitness. Posiadamy również w swojej ofercie tenis dla dzieci - nauka tenisa, badmintona i squasha, amatorska liga tenisowa (turnieje tenisowe). W ofercie też siłownia, półkolonie, zajęcia dla dzieci i wakacje dla dzieci - Poznań. Trener fitness oraz trener personalny zaprasza na wyjątkowe zajęcia do siłowni na trening osobisty.

  www.fabianowo.com.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 8494

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Szkoła tenisa Bydgoszcz, golf koszalin

Golf koszalin - Bazasport - oferuje dla wszystkich kryte boiska piłkarskie z profesjonalną sztuczną trawą. Miłośnikom gry w tenisa i piłki nożnej oferujemy do grania kryte korty tenisowe z sztuczną nawierzchnią i z syntetyczną mączką. Szkoła tenisa zaprasza do kontaktu - tenis i piłka nożna Koszalin, Bydgoszcz, Opole, Kraków, Elbląg. Minigolf Koszalin, budowa hal tenisowych i budowa boisk piłkarskich - dobrze wyposażone hale tenisowe i kryte boiska piłkarskie (hala piłkarska zawodników).

  bazasport.pl

katalog >> Budownictwo >> hale namiotowe >> 7915

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Wymagania GIODO

Oferta firmy EURO-SYSTEM, którą można znaleźć pod adresem internetowym www.eusystem.pl jest bardzo szeroka i dotyczy systemów zarządzania. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że firma cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, którzy powierzyli im zadanie wdrożenia systemu zarządzania lub jego nadzorowanie.

  www.eusystem.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> bhp >> 12222

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Katowice Open

Zapraszamy na stronę turnieju BNP Paribas Katowice Open to rozgrywany od 2013 roku kobiecy turniej tenisowy w katowickim Spodku. BNP Paribas Katowice Open jest zaliczany do WTA International Series i skupia najlepsze tenisistki świata, które walczą o nagrody z puli 250 tysięcy dolarów. Na stronie znajdą Państwo informacje na temat turnieju jego programu, towarzyszących imprez, uczestniczek, biletów (można zakupić je na stronie).

  www.bnpparibaskatowiceopen.com

katalog >> Sport i rekreacja >> tenis >> 6165

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Morison - Badanie sprawozdania finansowego

Usługę sprawozdawczości finansowej ACCOUNTING przygotowaliśmy w wyniku naszych wieloletnich doświadczeń dla podmiotów, które prowadzą księgi rachunkowe we własnym zakresie ale potrzebują wsparcia : przy sporządzaniu sprawozdań finansowych, oraz organizacji systemów rachunkowości, właściwym doborze polityki rachunkowości i bieżącym przekazywaniu danych umożliwiających podejmowanie bieżących i strategicznych decyzji kadrze menedżerskiej. Naszą rolą jest także wspieranie klientów w rozwiązywaniu problemów i usprawnianiu procesów w zakresie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej.

  www.morison.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 5364

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    HYDROBOG pompa Rexroth

Zakład Hydrauliki Siłowej z Kobylanki jest specjalistą w swojej dziedzinie. Już od kilkunastu lat zajmuje się produkcją jak i naprawą elementów hydraulicznych. Pośród dostarczanych przez przedsiębiorstwo komponentów znajdują się głównie cylindry, silniki i siłowniki, rozdzielacze jak i elementy złączne. Przedsiębiorstwo jest również dystrybutorem pomp hydraulicznych znanych i renomowanych producentów. Zajmuje się oprócz tego obróbką galwaniczną metali. Dzięki doskonałemu parkowi maszynowemu jak i wyszklonej kadrze, zakład zapewni Państwu usługi na najwyższym poziomie. By zapoznać się z całym zakresem usług zakładu, zapraszamy na stronę internetową.

  www.zakladhydraulikisilowej.pl

katalog >> Usługi >> hydraulika siłowa >> 10698

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Korty tenisowe

Jeżeli grasz w tenisa to na pewno interesuje Cię, gdzie można tanio wynająć korty tenisowe. Dzięki nowej stronie Outsourcing.pl będziesz w stanie porównać ogłoszenia i cenniki najlepszych kortów w kraju.

  outsourcing.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> tenis >> 4529

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 184