Logo small 1 - Katalog stron www

TAG: ISO

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 176
1.    Szkolenia iso 14001

Szkolenia zawsze prowadzone są przez wybitnego eksperta, ale również praktyka w swojej dziedzinie. Mamy w ofercie konkurencyjne ceny, a stali Klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Klienci wysoko cenią jakość prowadzonych przez nas szkoleń. Wspieramy firmy i przedsiębiorstwa w procesach rozwojowych. Oferta naszych szkoleń jest stale rozbudowywana i przystosowywana do wymagań biznesowych. Dowiedz się więcej o szkoleniach oferowanych przez firmę SGP-Training & Consulting na naszej stronie internetowej.

  szkolenia-sgp.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 11313

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Nauka squasha

Centrum Sportu i Rekreacji Fabianowo Poznań. Specjalizacja naszego ośrodka to głównie tenis, badminton, squash oraz fitness. Posiadamy również w swojej ofercie tenis dla dzieci - nauka tenisa, badmintona i squasha, amatorska liga tenisowa (turnieje tenisowe). W ofercie też siłownia, półkolonie, zajęcia dla dzieci i wakacje dla dzieci - Poznań. Trener fitness oraz trener personalny zaprasza na wyjątkowe zajęcia do siłowni na trening osobisty.

  www.fabianowo.com.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 8494

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Szkoła tenisa Bydgoszcz, golf koszalin

Golf koszalin - Bazasport - oferuje dla wszystkich kryte boiska piłkarskie z profesjonalną sztuczną trawą. Miłośnikom gry w tenisa i piłki nożnej oferujemy do grania kryte korty tenisowe z sztuczną nawierzchnią i z syntetyczną mączką. Szkoła tenisa zaprasza do kontaktu - tenis i piłka nożna Koszalin, Bydgoszcz, Opole, Kraków, Elbląg. Minigolf Koszalin, budowa hal tenisowych i budowa boisk piłkarskich - dobrze wyposażone hale tenisowe i kryte boiska piłkarskie (hala piłkarska zawodników).

  bazasport.pl

katalog >> Budownictwo >> hale namiotowe >> 7915

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Katowice Open

Zapraszamy na stronę turnieju BNP Paribas Katowice Open to rozgrywany od 2013 roku kobiecy turniej tenisowy w katowickim Spodku. BNP Paribas Katowice Open jest zaliczany do WTA International Series i skupia najlepsze tenisistki świata, które walczą o nagrody z puli 250 tysięcy dolarów. Na stronie znajdą Państwo informacje na temat turnieju jego programu, towarzyszących imprez, uczestniczek, biletów (można zakupić je na stronie).

  www.bnpparibaskatowiceopen.com

katalog >> Sport i rekreacja >> tenis >> 6165

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Morison - Badanie sprawozdania finansowego

Usługę sprawozdawczości finansowej ACCOUNTING przygotowaliśmy w wyniku naszych wieloletnich doświadczeń dla podmiotów, które prowadzą księgi rachunkowe we własnym zakresie ale potrzebują wsparcia : przy sporządzaniu sprawozdań finansowych, oraz organizacji systemów rachunkowości, właściwym doborze polityki rachunkowości i bieżącym przekazywaniu danych umożliwiających podejmowanie bieżących i strategicznych decyzji kadrze menedżerskiej. Naszą rolą jest także wspieranie klientów w rozwiązywaniu problemów i usprawnianiu procesów w zakresie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej.

  www.morison.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 5364

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    HYDROBOG pompa Rexroth

Zakład Hydrauliki Siłowej z Kobylanki jest specjalistą w swojej dziedzinie. Już od kilkunastu lat zajmuje się produkcją jak i naprawą elementów hydraulicznych. Pośród dostarczanych przez przedsiębiorstwo komponentów znajdują się głównie cylindry, silniki i siłowniki, rozdzielacze jak i elementy złączne. Przedsiębiorstwo jest również dystrybutorem pomp hydraulicznych znanych i renomowanych producentów. Zajmuje się oprócz tego obróbką galwaniczną metali. Dzięki doskonałemu parkowi maszynowemu jak i wyszklonej kadrze, zakład zapewni Państwu usługi na najwyższym poziomie. By zapoznać się z całym zakresem usług zakładu, zapraszamy na stronę internetową.

  www.zakladhydraulikisilowej.pl

katalog >> Usługi >> hydraulika siłowa >> 10698

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Korty tenisowe

Jeżeli grasz w tenisa to na pewno interesuje Cię, gdzie można tanio wynająć korty tenisowe. Dzięki nowej stronie Outsourcing.pl będziesz w stanie porównać ogłoszenia i cenniki najlepszych kortów w kraju.

  outsourcing.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> tenis >> 4529

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Narty Włochy

Korty tenisowe Warszawa - Sporteum - szkoła tenisa, klub tenisowy i narciarski. Zapraszamy rodziców i dzieci - zajęcia z trenerami w grupach. W ofercie wyjazdy letnie i wyjazdy zimowe - półkolonie sportowe, obozy tenisowe na Mazurach i rodzinne obozy narciarskie (narty Włochy). Zajęcia sportowe, tenis, lato w mieście - zapraszamy na półkolonie w mieście. Szkółka tenisowa i szkółka narciarska Warszawa. Także przedszkole narciarskie w Warszawie.

  www.sporteum.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> obozy i kolonie >> 2965

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Kierownik Projektu

Zarządzanie jakością - IWNiSE - systemy zarządzania jakością, szkolenia iso Warszawa. Nadzór inwestorski - inżynier kontraktu, kierownik projektu, inwestor zastępczy i inspektor nadzoru. System przeciwdziałania korupcji - zapobieganie korupcji, bezpieczeństwo informacji i system antykorupcyjny. Kosztorysy budowlane, koordynacja budowy, nadzory inspektorskie, zarządzanie budową, zarządzanie projektami, nadzór budowlany, ISO 9001, 22000 i ISO 2700, audity wewnętrzne, pełnomocnik ds SZJ. System zarządzania jakością, odpowiedzialność społeczna, SA8000. Systemy zarządzania jakością, pełne zarządzanie jakością, szkolenia iso w Warszawie woj. mazowieckie.

  http://www.iwnise.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 2144

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    MG Premium - dotacje unijne

MG Premium to bogata oferta doradztwa prawnego dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla klientów indywidualnych. Firmom i przedsiębiorstwom pomagamy w tworzeniu umów, regulaminów oraz podczas negocjacji i windykacji. Klientom indywidualnym pomagamy w kwestiach związanych z prawem rodzinnym, karnym, czy spadkowym. Specjalizujemy się również w odszkodowaniach. W razie potrzeby uczestniczymy w sprawach sądowych. Zawsze dokładamy wszelkich starań by nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany.

  mgpremium.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 8735

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 176