Logo small

TAG: Klimatyzacja

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 126
1.    Fotowoltaika, Pompy Ciepła, Klimatyzacja

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami kompleksowego wykonania instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz klimatyzacji, trafiliście w doskonałe miejsce. Każdy klient jest dla nas równie istotny. Sprawą kluczową jest dla nas zadowolenie usługobiorców, niezależnie czy są przedstawicielami małych, średnich czy dużych przedsiębiorstw, czy też zleceniodawcami prywatnymi. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług, oferując projektowanie, nadzór i wykonawstwo. Nasze całościowe podejście do klienta oznacza: darmowy audyt, wycenę i projekt, oraz fachowe doradztwo w wyborze urządzenia. Zapewnimy także dostęp do rzetelnych montażystów i mistrzowskich projektantów. Trafne doradztwo, umiejętne działanie, dokładność, oraz szeroki wachlarz usług, to wszystko atuty naszej firmy z siedzibą w Warszawie - PROJEKT INSTAL. Korzystając z nami z odnawialnych źródeł energii możesz zmieniać świat na lepsze.

  www.projekt-instal.com

katalog >> Budownictwo >> inne >> 22964

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Klimatyzacja przemysłowa - kicwent.pl

KICWENT to firma z Warszawy, która posiada wieloletnie doświadczenie w instalacji i montażu klimatyzacji dowolnego rodzaju. Na zainteresowanych klientów czeka więc zarówno klimatyzacja przemysłowa, jak i klimatyzacja do biura. KICWENT zapewnia kompleksowe usługi, które dbają o najmniejszy szczegół, gwarantując klientom satysfakcję i zadowolenie. Jesteś zainteresowany?

  kicwent.pl

katalog >> Dom i Ogród >> klimatyzacja >> 22229

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Klimatyzacja, Elektryk, Fotowoltaika, Chłodnictwo,

Montaż i serwis urządzeń chłodniczych, instalacji elektrycznych, fotowoltaicznych oraz instalacji odgromowych.

  elektrowat.com

katalog >> Budownictwo >> inne >> 21798

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Montaż klimatyzatora Warszawa, serwis klimatyzatora Warszawa

CLIMATECH. Klimatyzacja i wentylacja w Warszawie i okolicach. Climatech - Klimatyzacja Warszawa Od 2007 jako firma Climatech świadczmy usługi montażu klimatyzatora oraz serwisu klimatyzatora na terenie Warszawy i okolic. Nasza siedziba mieści się w Łomiankach a Pan Przemysław Boniecki, właściciel firmy na każdym etapie dba o to by nasze realizacje miały jak najwyższą jakość. Jego niemal 20 letnie doświadczenie i szeroko rozbudowany łańcuch dostaw branży klimatyzacji i wentylacji sprawia, że jesteśmy w stanie podołać wielu zleceniom a jakość naszych usług jest na wysokim poziomie. Serwis Świadczymy usługi serwisowe urządzeń klimatyzacyjnych. Montaż Nasza firma zajmuje się także montażem urządzeń klimatyzacyjnych. Czas i koszt montażu jest zróżnicowany i zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja klimatyzatora (klimatyzatorów), jednostki zewnętrznej, długość instalacji itp. Czas montażu jednego klimatyzatora (wraz z jednostką zewnętrzna) to średnio 6-8 godzin roboczych. Podczas montażu dbamy o czystość w miejscu pracy, tj. korzystamy z profesjonalnych urządzeń sprzątających, a także odpowiednio zabezpieczamy mieszkanie, meble i cały sprzęt domowy. Projekt W zależności od rodzaju obiektu, ilości chłodzonych pomieszczeń, sposobu chłodzenia, a także założonych parametrów powietrza, stosuje się bardzo różne rozwiązania instalacji klimatyzacji. W trosce o najwyższą jakość usług, umawiamy się na wizje lokalne i wykonujemy projekt dopasowany do indywidualnych oczekiwań Klienta.

  climatech.pl

katalog >> Budownictwo >> klimatyzacja >> 21774

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Klimatyzacja domowa Wrocław

Ważna część oferty Termoklim to sprzedaż i montaż klimatyzacji Wrocław. Ta uznana firma nie pracuje tylko na terenie stolicy województwa. Jej zasięg obejmuje cały Dolny Śląsk. W jej asortymencie znajduje się świetna klimatyzacja domowa Wrocław. Poza nią dostępne są urządzenia przemysłowe i biurowe. Termoklim to nie tylko sprzedawca, ale też serwis klimatyzacji Wrocław. Wykonuje trwałe naprawy, okresowe przeglądy i konserwacje. I nadal nie jest to koniec oferty. W asortymencie firmy znalazła się też rekuperacja oraz wentylacja Wrocław. Pilnie potrzebna Ci naprawa klimatyzacji Wrocław? A może szukasz sprawdzonych urządzeń wysokiej jakości? Wszystko, czego potrzebujesz znajduje się na stronie termoklim.eu. Nie czekaj, odwiedź ją już teraz.

  termoklim.eu

katalog >> Budownictwo >> klimatyzacja >> 21747

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Klimatyzacja Rybnik - herklima.pl

Her-Klima to specjalistyczna firma usługowo-handlowa. Posiada swój salon ekspozycyjny w Żorach. Zajmuje się sprzedażą klimatyzatorów ściennych i przypodłogowo-sufitowych. W ofercie posiada także klimatyzatory kasetonowe i kanałowe. Wykonuje usługi czyszczenia i odgrzybiania klimatyzatorów oraz wymiany filtrów. Przeprowadza także okresową konserwację.

  herklima.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> klimatyzacja >> 21550

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Serwis klimatyzacji Bydgoszcz

Mało kto z użytkowników klimatyzacji w samochodach wie, że aby utrzymać jej sprawność należy uruchamiać układ chłodzący także zimą. Nie trzeba klimatyzacji używać ciągle, ale co jakiś czas musi ona zostać uruchomiona. Klimatyzacja samochodowa w układzie, oprócz czynnika chłodzącego R-134a lub R-1234yf, wypełniona jest substancją, która układ od wewnątrz konserwuje i zabezpiecza przed awarią. Długie nie używanie powoduje deficyt tej substancji w niektórych miejscach w układzie klimatyzacji co może spowodować jej awarię. Naprawy są kosztowne i czasochłonne. Zalecamy swoim klientom uruchamianie klimatyzacji w samochodzie co jakiś czas nawet zimą.

  serwis-klimatyzacji-samochodowej.bydgoszcz.pl

katalog >> Motoryzacja >> wypozyczalnia autolawet >> 21426

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    waso-klimatyzacja.pl

Zlokalizowana w Chorzowie firma WASO KLIM zapewnia kompleksową obsługę klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji oraz pomp ciepła na terenie województwa śląskiego oraz świętokrzyskiego. Oferujemy fachowe usługi montażowe, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Świadczymy także usługi w zakresie pomiarów wentylacji i przeglądów klimatyzacji. Do Państwa dyspozycji jest grono naszych doświadczonych specjalistów, którzy służą fachowym doradztwem produktowym oraz technicznym. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych oraz biznesowych. Szczegóły oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  www.waso-klimatyzacja.pl

katalog >> Usługi >> klimatyzacja >> 20065

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    klimatyzacja-plock.pl

Doświadczoną obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie chłodnictwa oraz branży C.O. oferuje firma Szron Bis w Płocku. Dostarczamy Państwu klimatyzatory i urządzenia grzewcze. W naszej ofercie Mamy też szereg rozwiązań z zakresu chłodnictwa oraz instalacji grzewczych. Gwarantujemy sprzęt czołowych producentów oraz fachowe doradztwo w zakresie zakupu i użytkowania. W ramach kompleksowej obsługi umożliwiamy montaż oraz serwis. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do kontaktu!

  www.klimatyzacja-plock.pl

katalog >> Budownictwo >> klimatyzacja >> 19560

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.frizo.pl

Instalacje grzewcze, wentylacja i klimatyzacja dla przemysłu i obiektów użyteczności publicznej, a także izolacje termiczne i chłodnictwo przemysłowe to zakres działalności, jaka w Warszawie prowadzi firma FRIZO Sp. z o.o. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania dla przemysłu. Swoją działalność prowadzimy od 30 lat, również w uzupełnieniu oferty GRUPY BUDOWLANEJ GI POLSKA. Zapraszamy do współpracy.

  frizo.pl

katalog >> Budownictwo >> klimatyzacja >> 18929

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 126