Logo small

TAG: Lekarze

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 65
1.    www.medyk.legnica.pl

W Legnicy znajduje się przychodnia lekarska Medyk. Od 2000 roku świadczymy podstawowe oraz specjalistyczne usługi medyczne dostosowując ofertę do oczekiwań oraz potrzeb naszych pacjentów. Nasz zespół tworzą lekarze interniści i pediatrzy a oprócz tego dermatolodzy, neurolodzy, laryngolodzy, okuliści, lekarze medycyny pracy i rehabilitanci. Wykonujemy też badania laboratoryjne, USG oraz densytometrię. Zapewniamy profesjonalną i sympatyczną obsługę, krótkie terminy oczekiwania na wizytę jak i najywższą jakość świadczonych usług. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  www.medyk.legnica.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 17697

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    lekarze-specjalisci.pl

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy w Gdańsku to niepubliczna jednostka, która oferuje świadczenia lekarzy specjalistów w zakresie ginekologii, neurologii, chirurgii, onkologii, a także stomatologii i medycyny pracy. W ramach NFZ zapewniamy opiekę neurologa, ginekologa dla dziewcząt i lekarza pierwszego kontaktu. Oferujemy poza tym programy profilaktyczne, laboratorium, diagnostykę obrazową i fizykoterapię. Dzięki możliwości umawiania wizyt ON-LINE zyskują Państwo prosty dostęp do naszej Rejestracji. Zapraszamy!

  www.lekarze-specjalisci.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16111

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Centrum Medyczne UNIMED

Unimed to przychodnia specjalistyczna z Krakowa. W naszym centrum medycznym skontaktujecie się Państwo z lekarzem rodzinnym, przejdziecie specjalistyczne badania płuc, zapiszecie się na terapię leczenia uzależnień oraz na psychoterapię. Przy naszym centrum medycznym funkcjonuje również psychiatra i pediatra. Diagnozujemy pacjentów i udostępniamy punkt szczepień.

  www.unimed-nzoz.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 13822

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    optimamed.eu Choroby serca Lublin

OPTIMAMED to profesjonalna klinika mieszcząca się w Lublinie. Oferujemy kompleksową pomoc i konsultacje z wykwalifikowanymi lekarzami wielu specjalności. Świadczymy usługi z zakresu kardiologii, ginekologii i położnictwa, endokrynologii, neurologii, dietetyki, urologii oraz rehabilitacji. Wykonujemy również badania USG na nowoczesnym sprzęcie, leczymy migreny przy pomocy botoxu a oprócz tego wykonujemy korekcję zmarszczek. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnią praktyką zawodową i ogromną wiedzą medyczną. Zapewniamy najwyższą jakość usług i sympatyczną obsługę. Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

  optimamed.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19083

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.centrummalegodziecka.pl

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Centrum Małego Dziecka z Krakowa. Nasza działalność polega na świadczeniu usług mających na celu poprawę zdrowia dzieci, a także wspieranie ich rozwoju. Państwa dzieciom zapewniamy opiekę lekarską, jak również opiekę pielęgniarską. Świadczymy również usługi rehabilitacyjne, możemy przeprowadzić między innymi terapię wzroku, a zatem przez zastosowanie specjalnych ćwiczeń, usprawnić wzrok dziecka. Działa u nas również Klub Małego Dziecka, który zapewnia dzieciom rozrywkę, ale też warunki do nauki. Z pełną ofertą naszego Centrum mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.

  www.centrummalegodziecka.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 18173

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Baza lekarzy - profesjonalnylekarz.pl

Nowoczesny, wirtualny projekt Profesjonalny Lekarz cieszy się zaufaniem szerokiej grupy osób. Na stronie znajdziecie wirtualny katalog specjalistów lekarzy z danej okolicy. Tylko najlepsi specjaliści, polecani przez pacjentów, cieszący się dobrą opinią. Dodatkowo na stronie można poczytać rzetelnie przygotowane artykuły o tematyce medycznej. Portal internetowy Profesjonalny Lekarz to miejsce, które warto poznać.

  profesjonalnylekarz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia >> 16477

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Dietetycy online - telemedi.co

Jeśli stale nie masz czasu by wybrać się do lekarza, a nie chcesz zaniedbywać swojego zdrowia, możesz wykupić konsultacje z lekarzem online. Tego rodzaju konsultacje medyczne mają tą zaletę, że nie trzeba czekać w kolejce, a wizyta odbywa się poprzez Internet bez wychodzenia z domu. Nasi lekarze oraz konsultanci medyczni to doświadczeni specjaliści, których znaleźć możesz na telemedi.co. Zgłoś do nas objawy z dziedziny pediatrii, interny, chorób zakaźnych, diagnostyki czy psychologii. Otrzymaj szybko porady ogólne z dziedziny medycyny.

  telemedi.co

katalog >> Biznes i ekonomia >> portale biznesowe >> 10651

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    BARBARA BOGACKA Echokardiograf szczecin

W dzisiejszych czasach nasze serce narażone jest na szereg niebezpieczeństw. Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog Barbara Bogacka w swoim prywatnym gabinecie w Szczecinie pomaga swoim Pacjentom utrzymać je w jak najlepszej kondycji przez długie lata. Oferta gabinetu adresowana jest do osób dorosłych. Kardiolog udziela swoim Pacjentom konsultacji kardiologicznych. Zapewnia również kompleksową diagnostykę i leczenie wszelkich chorób układu sercowo-naczyniowego. W gabinecie mogą Państwo wykonać badania EKG i echo serca. Więcej o usługach kardiologicznych dowiedzą się Państwo odwiedzając stronę internetową.

  kardiologszczecin.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> kardiolog >> 11931

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Diagnostyka - swietarodzina.com.pl

Nasze Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny oferuje kompleksową i profesjonalną pomoc medyczną dla dorosłych i dzieci. Leczymy bez stresu i problemów. Szczegółowy wywiad, trafna diagnoza, życzliwa atmosfera podczas wizyt, skuteczne leczenie. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji prowadzimy podstawową poradnię zdrowotną dla dorosłych i dzieci, kilka gabinetów specjalistycznych, stomatologię, diagnostykę, rehabilitację. Zapraszamy.

  www.swietarodzina.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 11751

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Leki na receptę - dimedic.eu

Szukającym profesjonalnej pomocy w zwalczaniu tak wstydliwych schorzeń jak grzybica pochwy, zapalenie pęcherza moczowego czy chociażby przedwczesny wytrysk, chcielibyśmy zaproponować rejestrację na platformie DiMedic. Jest to nowatorskie rozwiązanie, dzięki któremu konsultację medyczną można uzyskać za pośrednictwem Internetu. Po czym zostaną wysłane odpowiednie leki - szybko, tanio, bez konieczności tracenia czasu.

  www.dimedic.eu

katalog >> Rozrywka i hobby >> portale >> 8631

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 65