Logo small

TAG: Star

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 1535
1.    www.europe-center-care.pl opieka dla seniorów wrocław

Szukasz zawodowych opiekunów do osoby starszej z Twojego otoczenia? Skontaktuj się z firmą Europe Center of Care z siedzibą we Wróblowicach w woj. dolnośląskim. Współpracujemy z firmą niemiecką, która koordynuje pracę naszych opiekunek na terenie Niemiec. Zapewniamy całodobową, całościową opiekę, dostarczając profesjonalne usługi, jakie świadczy wykwalifikowany personel. Wszystkie opiekunki są dobierane indywidualnie do podopiecznych, posiadają dużą empatię i zrozumienie potrzeb osób starszych. Pomoc realizujemy dla osób samotnych, chorych i niepełnosprawnych. Świadczymy też wsparcie w opiece dla rodzin seniora. Zapraszamy na nasza stronę!

   europe-center-care.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15916

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    www.meblomet.gda.pl produkcja mebli kuchennych

Przedstawiamy firmę Meblomet - Spółdzielnię Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw z siedzibą w Starogardzie Gdańskim. Od 1988 roku zajmujemy się produkcją mebli oraz wyrobów metalowych. Polecamy meble biurowe, kuchenne, indywidualne, metalowe oraz krzesła. Staramy się cały czas polepszać naszą propozycję produktową oraz rozwijać zaplecze technologiczne, ponieważ daje to gwarancję wzrostu jakości oraz niezawodności naszych produktów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz terminową realizację projektów. Z przyjemnością zapraszamy na stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółową propozycją naszego zakładu.

  meblomet.gda.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 15367

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    www.medica.edu.pl

Przedstawiamy Państwu Collegium Medyczne Medica. Swoje placówki mamy w Szczecinie, Stargardzie i Świnoujściu. Kształcimy w szkołach medycznych, szkołach policealnych, technikach, szkołach branżowych, liceach dla dorosłych, szkołach podstawowych dla dorosłych. Polecamy kursy: medyczne, pedagogiczne, komputerowe, masażu, pierwszej pomocy, pielęgniarek, położnych czy dla ratowników medycznych. Posiadamy też na wynajem sale wykładowe. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź osobisty w naszej placówce. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.

  https://medica.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> szkoły >> 15336

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    www.medica.edu.pl

Prezentujemy Państwu Collegium Medyczne Medica. Swoje placówki mamy w Szczecinie, Stargardzie i Świnoujściu. Kształcimy w szkołach medycznych, szkołach policealnych, technikach, szkołach branżowych, liceach dla dorosłych, szkołach podstawowych dla dorosłych. Oferujemy kursy: medyczne, pedagogiczne, komputerowe, masażu, pierwszej pomocy, pielęgniarek, położnych i dla ratowników medycznych. Posiadamy także na wynajem sale wykładowe. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy czy też osobisty w naszej placówce. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.

  https://medica.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 15160

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Medycyna przeciwstarzeniowa - antiaging.edu.pl

Kurs estetyki lekarskiej od zawsze? Już teraz możesz z niego skorzystać w Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. Naszym celem od lat pozostaje zadowolenie studenta i wysoka jakość proponowanych kierunków. Jesteśmy przekonani, że zaproponowany w nim program edukacyjny zapewni dobre merytoryczne i praktyczne przygotowanie do pracy lekarza medycyny Anti-Aging. Zwłaszcza, że będą Cię uczyć i wspierać grono najlepszych fachowców z kraju i z zagranicy.

  www.antiaging.edu.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 15155

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Dom starości - www.debowy-park.pl

Jeśli myślicie o pobycie rehabilitacyjnym w dobrym ośrodku po czasie spędzonym w szpitalu możecie decydować się na Dębowy Park. Nasz ośrodek mieści się w miejscowości Wołów, w zacisznym, pięknie położonym terenie w województwie Dolnośląskim. Gwarantujemy Wam profesjonalną pomoc personelu medycznego oraz opiekuńczego. Mamy nowoczesne techniczne zaplecze i profesjonalny personel, który dla nas pracuje.

  www.debowy-park.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 14535

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Sklep ze starymi pocztówkami - stareklunkry.pl

Stare Klunkry to idealne miejsce dla mniejszych bądź większych miłośników antyków i staroci. Zarówno jeżeli jesteście Państwo kolekcjonerami, jak i równie dobrze chcecie fajnie urządzić swoje mieszkanie, dom, biuro, bez dwóch zdań znajdziecie u nas coś interesującego. W ofercie zdjęcia, książki, pocztówki, papiery, banknoty, dokumenty, mapy, obrazy, meble czy chociażby platery.

  www.stareklunkry.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> antyki >> 14307

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    AUTO SIERADZAN warsztat samochodowy stargard

Mający siedzibę w Stargardzie Szczecińskim warsztat samochodowy AUTO SIERADZAN serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Od 1991 roku zajmujemy się naprawami z zakresu mechaniki, elektromechaniki, lakiernictwa, diagnostyki, klimatyzacji oraz instalacji gazowej. Na czas naprawy zapewniamy naszym Klientom auto zastępcze. Zapewniamy profesjonalne usługi, pomoc doświadczonych fachowców jak i atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie, dane kontaktowe oraz inne ważne informacje.

  www.sieradzan.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 14140

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    RÓŻE I ZEN dobra kuchnia toruń

Przedstawiamy Państwu kultową restaurację Róże i Zen, która zaprasza swoich klientów do Torunia. W naszym bogatym menu znajdują się potrawy tradycyjnej kuchni polskiej z nutą smaków kuchni kontynentalnej. Na deser proponujemy znakomite wypieki przygotowane na bazie produktów najlepszej jakości. Zapraszamy też do skorzystania z naszych apartamentów, które znajdują się na toruńskiej starówce. Gwarantujemy doskonałą jakość usług gastronomicznych, klimatyczny nastrój, jak również miłą obsługę. Aby się z nami skontaktować albo dowiedzieć więcej o działalności zapraszamy serdecznie na stronę internetową.

  www.rozeizen.com

katalog >> Usługi >> restauracje >> 14113

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Staron - juan.pl

Jesteśmy producentem wysokiej jakości artykułów typu posforming. Oferujemy naszym klientom blaty, płyty meblowe, parapety, wstęgi drzwiowe i inne. Nasza pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. Aby nawiązać współpracę z naszą firmą, wystarczy skontaktować się z naszymi przedstawicielami drogą telefoniczną lub mailową. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do państwa dyspozycji.

  juan.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> serwis i wyposażenie kuchni >> 14098

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 1535