Logo small

TAG: Szczelne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 24
1.    www.szambawodoszczelne.radom.pl

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Anibud z Jedlińska w województwie mazowieckim. Od 1999 roku zajmujemy się produkcją szamb betonowych o różnych rozmiarach. Nasze zbiorniki doskonale sprawdzają się przy gromadzeniu nieczystości, deszczówki a także gnojówki jak również w charakterze studzienek wodomierzowych. Proponujemy kompleksowe usługi od niwelacji terenu, przez wykonanie wykopu i montaż szamba aż po wykonanie przyłączy kanalizacji zewnętrznej. Zapewniamy najwyższą jakość rozwiązań, fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty umieściliśmy na naszej witrynie.

  www.szambawodoszczelne.radom.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20841

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    IZOL-PLAST Generator udarowy typu GUA-100E

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Przedsiębiorstwa Handlowo-Produkcyjno-Usługowego "Izol-Plast" z Rogowa w województwie śląskim. Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją materiałów elektroizolacyjnych, elektroenergetycznych ekranowych czy też średniego i niskiego napięcia. Są to specjalistyczne wyroby używane w podziemiach kopalń. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem takim jak ognioszczelne stacje transformatorowe, materiały do łączenia kabli, urządzenia elektryczne oraz elektrotechniczne, specjalistyczny osprzęt czy przeciwwybuchowe baterie akumulatorowe. Zapraszamy na naszą witrynę.

  izol-plast.rogow.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 17337

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    szambabetonowesolidbet.pl

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy SOLIDBET. Nasza siedziba znajduje się w Skaryszewie w województwie mazowieckim, a produkcją szamb betonowych zajmujemy się już od wielu lat. Proponujemy wysokiej jakości rozwiązania, które spełniają wszystkie obowiązujące normy. Produkujemy szamba jednokomorowe, dwukomorowe, monolityczne, szeregowe a także kanały samochodowe i piwnice betonowe. Zajmujemy się też przepompowaniem betonu. Zapewniamy doradztwo, terminowość i fachową współpracę. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą witrynę.

  www.szambabetonowesolidbet.pl

katalog >> Budownictwo >> szamba >> 20973

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    SZAMBA BETONOWE szamba poznań

Zachęcamy Państwa serdecznie do współpracy z firmą specjalizującą się w produkcji i montażu szamb betonowych. Proponujemy profesjonalny montaż zbiorników w przygotowanym wykopie oraz przyłącze kanalizacji zewnętrznej a usługi świadczymy na terenie całego kraju. Proponujemy Państwu trwałe, solidne i wodoszczelne zbiorniki jednokomorowe lub dwukomorowe. Mogą one służyć jako zbiorniki na nieczystości, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę, jako studzienki wodomierzowe jak również separatory tłuszczu. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, konkurencyjne ceny i współpracę na najwyższym poziomie. Zapraszamy na stronę.

  www.szambabetonowe-24.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14132

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    IZOL-PLAST Elektryczna lokomotywa akumulatorowa

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe „Izol-Plast” zajmuje się produkcją materiałów elektroizolacyjnych, elektroenergetycznych ekranowych oraz średniego i niskiego napięcia. Mamy ponad 20- letnie doświadczenie w branży a proponowane przez nas wyroby mają chronione w Urzędzie Patentowym znaki firmowe. Oferujemy między innymi ognioszczelne stacje transformatorowe, materiały do łączenia kabli, urządzenia elektryczne i elektrotechniczne, specjalistyczny osprzęt oraz przeciwwybuchowe baterie akumulatorowe. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów, korzystne ceny i fachową obsługę. Więcej szczegółów na stronie.

  izol-plast.rogow.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 13402

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    wikrusz.pl

W wydobywaniu, przerobie i sprzedaży kruszyw, wykonywaniu prac ziemnych i drogowych specjalizuje się P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski z Miedznej. Dysponujemy kopalniami, własnym zakładem produkcyjnym kruszyw i transportem wywrotkami. Oprócz tego, posiadamy wytwórnię betonu i prefabrykatów betonowych, a nad ich jakością czuwa laboratorium betonu Cemex Polska. Ponieważ nasze techniczne zaplecze stanowi sprzęt drogowy i budowlany, wykonujemy wykopy, nasypy, niwelacje terenu pod inwestycje i drogi, naprawy i remonty dróg, a jako przedsiębiorstwo posiadamy najwyższe standardy obsługi operatorskiej. Zapraszamy do współpracy!

  www.wikrusz.pl/

katalog >> Budownictwo >> budownictwo drogowe i wodne >> 16199

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.hydromel-3.pl ścianka szczelna

Prezentujemy Państwu firmę Hydromel - 3 z Gorzowa Wielkopolskiego. Zajmujemy się wykonywaniem prac z zakresu budownictwa wodnego i melioracyjnego. Mogą nam Państwo zlecić chociażby wykonanie m.in. kompletnych przepompowni melioracyjnych, wałów przeciwpowodziowych, studni fundamentowych. Mogą od nas Państwo także pożyczyć żuraw samochodowy, który ma udźwig wynoszący 40 ton. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który wciąż uzupełniamy o nowe technologie oraz mamy doświadczenie, o czym świadczą również liczne wyróżnienia. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej witrynie internetowej.

  hydromel-3.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15242

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    AQUA-LIGHT akwarium lampa led

Firma Aqua-Light od roku 2004 zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną produktów związanych z branżą oświetleniową, a przede wszystkim z oświetleniem hobbystycznym akwarystycznym, sterylizującym UV-C oraz oświetleniem przemysłowym. W naszym sklepie oferujemy produkty z zakresu oświetlenia i komponentów elektrycznych. Specjalizujemy się w oświetleniu do akwariów słodkowodnych oraz morskich. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, konkurencyjne ceny, szybką wysyłkę zamówionych towarów oraz ich doskonałe zabezpieczenie na czas dostawy. Po więcej informacji na temat oferty zapraszamy na stronę internetową.

  aqua-light.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 12620

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    WWM markizy

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu producenta okien i drzwi, firmę WWM z Zagościńca. W ofercie przygotowanej przez przedsiębiorstwo mieści się szeroki wybór drzwi zewnętrznych stalowych, szklanych, aluminiowych bądź z PCV a także okien z PCV. Otrzymają tu Państwo również stylowe zabudowy balkonów, dekoracje i akcesoria okienne jak również parapety zewnętrzne bądź wewnętrzne. WWM oferuje dodatkowo usługi serwisu, naprawy oraz konserwacji stolarki otworowej. Propozycja WWM adresowana jest do Klientów indywidualnych jak i firm czy instytucji. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie producenta, zapraszamy na stronę internetową.

  www.wwm.waw.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> okna >> 11519

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    AURORA oświetlenie ogrodowe

Aurora Technika Świetlna to firma z Serocka, która specjalizuje się w sprzedawaniu najlepszej jakości oświetlenia. W naszej ofercie odnajdą Państwo oświetlenie łazienkowe, oświetlenie ogrodowe i zewnętrzne, a także oświetlenie dekoracyjne, jakie z pewnością zmieni każde wnętrze. Mamy szeroki wybór lamp wiszących, reflektorów, kinkietów, plafonów, lampek gabinetowych i produktów brytyjskiej firmy Astro Light. Cały czas poszerzamy nasz asortyment aby spełnić oczekiwania rynku oraz nawet najbardziej wymagających Klientów. Aby zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, na której opublikowane są wszelkie niezbędne wiadomości.

  aurorats.pl

katalog >> Dom i Ogród >> oświetlenie >> 10519

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 24