Logo small

TAG: Szwajcarii

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11
1.    CuraSwiss

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo profesjonalny program edukacyjno - szkoleniowy Curaswiss adresowany dla przyszłych pielęgniarek i pielęgniarzy chcących podjąć zatrudnienie w szpitalach w Szwajcarii. Program trwa trzy lata i podzielony jest na pięć etapów. Program obejmuje naukę języka niemieckiego od podstaw oraz przygotowanie do podjęcia pracy pielęgniarki i pielęgniarza w Szwajcarii. Więcej informacji o naszej ofercie na stronie internetowej pielegniarkawszwajcarii.pl.

  pielegniarkawszwajcarii.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 7806

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.bustwoj.pl busy do niemiec starogard gdański

Szukasz profesjonalnej i doświadczonej firmy przewozowej oferującej usługi na trasie do i z Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburga lub Szwajcarii? Zależy Ci na atrakcyjnych cenach, promocjach a także komfortowej i bezpiecznej podróży? Świetnie trafiłeś! Firma Twój-Bus z Lipki w województwie wielkopolskim od przeszło 15 lat działa w branży. Oferuje dogodne terminy, wyjazdy z miejsca wskazanego przez klientów a ponadto nowoczesne i klimatyzowane pojazdy. Zapewnia współpracę na najwyższym poziomie, rzetelność i dyspozycyjność. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.

  bustwoj.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18296

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    busekspres.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Robert, która swoją siedzibę ma w Nowej Soli (woj. lubuskie). Oferujemy profesjonalne usługi transportowe a obszar naszej działalności obejmuje teren całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wymaganymi uprawnieniami, certyfikatami i licencjami a oprócz tego wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy regularne przewozy osób do Włoch, Szwajcarii, Niemiec a także Belgii i Holandii i transport na lotniska, wynajem aut z kierowcą bądź obsługę wycieczek. Zapewniamy komfortowe warunki, bezpieczeństwo i punktualność. Szczegóły oferty dostępne są na stronie.

  busekspres.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 13741

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Praca dla pielęgniarek za granicą MedHR

Praca w Niemczech czy Szwajcarii to marzenie nie jednej osoby. My pomożemy Ci je zrealizować, jeśli tylko jesteś po studiach pielęgniarstwa. Nasz portal www.medhr.pl pomoże Ci w znalezieniu idealnej pracy za granicą, w której nauczysz się wielu nowych rzeczy, w tym języka. Aplikuj do nas już dziś, a pomożemy Ci spełnić Twoje marzenie o lepszej pracy!

  medhr.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 11897

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    SPRINT BUS Busy do Niemiec Lublin

Znajdująca się w Tomaszowie Lubelskim firma Sprint Bus zaprasza do zapoznania się z przygotowaną propozycją. Jesteśmy firmą przewozową, jaka funkcjonuje na rynku od 2001 roku. Oferujemy transport do Belgii, Niemiec, Holandii, Szwajcarii i z powrotem. Nasza flota składa się z przestronnych, wygodnych oraz klimatyzowanych busów, jakie gwarantują komfortowy i bezpieczny przejazd. Poza tym wynajmujemy również auta na różnego typu wycieczki, pielgrzymki, wesela oraz inne okoliczności. Aby dokonać rezerwacji, prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy. Więcej szczegółowych wiadomości na nasz temat znajdą Państwo na witrynie www.

  sprintbus.eu

katalog >> Usługi >> transport >> 9979

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Ekspresy ciśnieniowe Wszystko Do Kawy

Ciśnieniowe ekspresy to dobry sposób aby zaparzyć pyszną kawkę ze świeżo mielonych ziaren. Ekspres automatyczny działa na zasadzie, że mieli kawę dopiero po wybraniu swojego napoju w automacie wtedy mieli kawę i zalewa ją, gwarantuje to przepyszny niepowtarzalny smak i piankę czyli piankę która wypływa na wierzchu kawy. Automaty takie możecie nabyć u nas w salonie WszystkoDoKawy-Sklep.pl poprzez sklep internetowy lub bezpośrednio w salonie w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 65A. Jeśli chcesz stać się profesjonalistą we własnym domu wybierz automatyczny ekspres, z którym z łatwością przygotujesz najbardziej wyszukane specjały kawowe – caffe latte, cappuccino, mokkę . Ekspresy ciśnieniowe posiadają też funkcję spieniania mleka zupełnie tak wspaniale jak najlepsi bariści. Ekspresy ciśnieniowe które proponujemy to ekspresy Nivona, Jura, Melitta – pochodzą one z Niemiec lub Szwajcarii są najlepszej jakości wśród ekspresów automatycznych. Gdy kupisz w sklepie stacjonarnym dostają Państwo gwarancję na 3 lata. Proponujemy też serwis gwarancyjny (Nivona, Melitta, Whirlpool) oraz pogwarancyjny ekspresów automatycznych wszystkich marek. U nas w sklepie można również nabyć wszelkie akcesoria do ekspresów – tabletki czyszczące, odkamieniacze, filtry oraz inne. Oferujemy również wspaniałą kawę z całego świata, która zadziwi Twoje zmysły. Kawy jakie oferujemy to: cavallo, cafe vergano, kimbo, pellini, tupinamba, lavazza, saicaf, a.nannini, qubik, simonlevelt, rocci Oferujemy kawy mielone oraz ziarniste. Do ekspresów ciśnieniowych polecamy kawę ziarnistą aby wyciągnąć z niej całą esencję smaku.

  wszystkodokawy-sklep.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 7831

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Pielgrzymki do Meksyku Apostolos

Cieszące się dużą popularnością jak również zainteresowaniem Duszpasterstwo Pielgrzymkowe Księży Pallotynów Apostolos jest jedną z form działalności Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego. Wśród klientów tego Duszpasterstwa są często również grupy spoza kraju, często pielgrzymuje Polonia Amerykańska, Polacy na stałe mieszkający w Kanadzie, Szwecji, Niemczech, Szwajcarii, Australii. Świadczy najwyższą jakość swoich usług.

  www.apostolos.pl

katalog >> Usługi >> turystyka >> 7794

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Oferty pracy za granicą

Career Investment na swojej stronie internetowej udostępnia informacje na temat ofert pracy poza granicami Polski. Podjąć można pracę opiekuna osób starszych w Niemczech i Szwajcarii. Jednocześnie możliwe jest wzięcie udziału w darmowym kursie języka niemieckiego, dla wszystkich osób, które zdecydują się na wyjazd. Dodatkowo, firma proponuje praktyki i pracę zarobkową dla studentów i uczniów szkół średnich, którzy ukończyli 18 lat.

  www.pracujzagranica.eu

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 7033

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Zegarki Certina

Rok 1888 dostarczył nam zupełnie nową erę na rynku zegarków. W Szwajcarii powstała firma Certina. Jest to niezwykły producent zegarków. Co nowego daje nam Certina - na pewno najlepszy system uszczelniania zegarków DS (Double Security). System ten to nic innego, jak kilka dodatkowych uszczelek ukrytych w kopercie i przy pokrętle. Dzięki temu nasz zegarek zachowa najwyższy poziom wodoszczelności. Nie straszna nam będzie para czy całkowite zalanie wodą. Co więcej, zegarek zachowa szczelność, nawet gdy koronka będzie odciągnięta od zegarka. Proces uszczelniania wydaje się być bardzo prosty, ale jest niezwykle trudny do stworzenia i wprowadzenia do produkcji niewielkich urządzeń, jakimi są zegarki.

  www.zegarek.net/zegarki/certina/index.html

katalog >> Zakupy przez internet >> zegarki >> 3806

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    NESTLE Produkty żywnościowe

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Nestle. Henri Nestle założył firmę w 1866 roku w Szwajcarii. W Polsce przedsiębiorstwo funkcjonuje od 1993 roku. Produkujemy artykuły spożywcze i napoje. W Nestlé jakość wykracza daleko poza pojęcie produktu. Na całym świecie, w każdym z obszarów naszej działalności jesteśmy zaangażowani w szeroki wachlarz aktywności wspierających społeczności lokalne oraz ochronę środowiska. Dzięki temu, mamy pozytywny wpływ na rzeczywistość, w którym prowadzimy interes. Nasi pracownicy to odpowiedzialni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Wyśmienita komunikacja to podstawa naszej firmy, zapraszamy więc do omówienia każdych szczegółów indywidualnie, telefonicznie czy też mailowo. Szczegółowe wiadomości na rzecz działalności i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  nestle.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> spożywczy >> 4073

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11