Logo small

TAG: Trumny

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 20
1.    www.uslugipogrzebowe.lubin.pl całodobowe usługi pogrzebowe

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy FENIX z Lubina. Jesteśmy profesjonalnym zakładem pogrzebowym z wieloletnim, sięgającym 1997 roku doświadczeniem w branży. Świadczymy szeroki zakres usług związanych z transportem zmarłych na terenie kraju i za granicą a ponadto organizacją pochówku lub kremacji. Prowadzimy także sprzedaż trumien, wykonujemy nagrobki i oferujemy odzież żałobną damską i męską. Umożliwiamy rozliczenia bezgotówkowe i pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. Działamy sprawnie, rzetelnie i z należytym szacunkiem. Szczegóły oferty znaleźć można na stronie.

  uslugipogrzebowe.lubin.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20080

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    www.drzewiarz.pl

Firma Drzewiarz swoją siedzibę ma w Drobinie w województwie mazowieckim. Firma świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe a działalność prowadzi już od ponad 80 lat. W zakres świadczonych usług wchodzi transport zmarłego, przygotowanie do pochówku, kremacje, ekshumacje, prowadzenie ceremonii a oprócz tego modlitwa i sprzedaż tabliczek, klepsydr, kwiatów i wieńców. Zajmujemy się także produkcją i sprzedażą trumien z drewna dębowego, sosnowego, białodrzewu oraz olchy. Zapewniamy profesjonalizm i dyspozycyjność. Po więcej informacji na temat oferty serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  www.drzewiarz.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 18698

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Usługi pogrzebowe Warszawa Exitus

Dom pogrzebowy Exitus od 25 lat świadczy usługi pogrzebowe. Firma posiada duże doświadczenie w przygotowywaniu godnych ceremonii. Pracownia florystyczna zadba o odpowiednią oprawę estetyczną. Firma Exitus posiada własne karawany, przewóz zwłok organizowany jest na terenie całej Polski. Klienci mają możliwość skorzystania z usług prosektoryjnych.

  exitus.com.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 14654

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    KOPERSKI transport zwłok żyrardów

Zakład pogrzebowy Koperski z miejscowości Mszczonowo świadczy całościowe i doświadczone usługi pogrzebowe. Postępujemy według zasad godności i tradycji. Nasza oferta handlowa obejmuje wysokiej jakości trumny, urny, odzież dla zmarłych, kwiaty pogrzebowe, znicze, karty kondolencyjne oraz galanterię nagrobkową. Absorbujemy się także krajowym i międzynarodowym transportem zwłok, jak także realizowaniem kremacji ciała osoby zmarłej. Wykonujemy całościowe usługi prosektoryjne oraz związane z ceremonią pogrzebową. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zaznajomienia się z całością oferty zamieszczonej na naszej stronie internetowej.

  www.koperski.com.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 7417

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    CHARON

Organizacja ostatniej drogi bliskiej osoby jest dla każdego bardzo ciężkim przeżyciem. Zakład Usług Pogrzebowych Charon z Elbląga już od przeszło 20 lat zapewnia swoją pomoc przy jej organizacji. Zakres jego usług zawiera przewóz zmarłego z miejsca zgonu do zakładu, jego przygotowanie do ceremonii i uroczystą eksportację do miejsca pochówku. Na Państwa życzenie uroczystość może zostać uświetniona oprawą muzyczną. Pracownicy firmy zajmą się także dopełnianiem wszelkich formalności w Państwa imieniu. Zakład w ofercie posiada duży wybór trumien, odzieży czy krzyży. Pełen zakres usług zakładu zamieszczony jest na stronie internetowej.

  charonelblag.pl/

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 10985

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Przewóz zwłok

Przedsiębiorstwo S.O.S. Agencja Funeralna oferuje klientom sprawny transport zwłok z całego świata. Firma specjalizuje się w transporcie międzynarodowym, w tym nie tylko z i do Polski, ale też pomiędzy obcymi krajami. Agencja posiada wieloletnie doświadczenie, działa bowiem od 1994 roku, współpracuje też ze sprawdzonymi przedstawicielami innych zakładów pogrzebowych i firm funeralnych na całym świecie.

  www.sosagencjafuneralna.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 6376

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.arkadia-kwiatynapogrzeb.pl

Wszystkie osoby poszukujące solidnej kwiaciarni w Warszawie, zajmującej się florystyką pogrzebową zapraszamy do zapoznania się z propozycją Kwiaciarni Arkadia. Nasz punkt mieści się przy Cmentarzu Bródnowskim, aczkolwiek nasze produkty dostarczamy na obszar całej Warszawy. Wykonujemy piękne wiązanki i wieńce pogrzebowe, stroiki na urny oraz trumny, szarfy z drukowanym tekstem oraz bukiety i kosze kondolencyjne. Nasi floryści chętnie poradzą w doborze interesującej Państwa kompozycji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie wyszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  www.arkadia-kwiatynapogrzeb.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19945

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    mpuk.pl

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą Miejskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych. Posiadamy aż 10 punktów usługowych na terenie Warszawy, w których mogą Państwo wybrać rozliczne produkty funeralne. W naszej propozycji znajdują się trumny tradycyjne i kremacyjne w wielu wersjach, w tym te o niestandardowych wymiarach i urny stworzone z przeróżnych materiałów. Co więcej mogą Państwo u nas kupić wszelkie rodzaje kompozycji kwiatowych, tabliczki, a również nagrobki i krzyże. Służymy radą i wsparciem w tych trudnych chwilach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  www.mpuk.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 18751

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    VEKTOR pogrzeby urnalne Wrocław

Przedstawiamy Państwu zakład pogrzebowy Vektor z Wrocławia. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z organizacją pogrzebu. Zapewniamy załatwienie formalności pogrzebowych w miejscu zamieszkania na obszarze całego kraju. Gwarantujemy przewóz zwłok ze szpitala do chłodni (posiadamy własną), nekrologi w prasie, klepsydry, odzież pogrzebową, nagrobki, pomniki, trumny, urny, oprawę muzyczna i kwiatową, krzyże, tabliczki, ekshumacje zwłok. Zajmujemy się także opieką nad grobami. Myjemy i sprzątamy nagrobki. Przynosimy świeże kwiaty i zapalamy znicze. Pełna propozycja oraz więcej wiadomości opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.

  www.pogrzeby-vektor.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17687

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    AMABILIS przewóz zmarłych warszawa

Prezentujemy Państwu ofertę zakładu pogrzebowego Amabilis, którego siedziba mieści się w Warszawie. Mamy duże doświadczenie w branży i oferujemy usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Można nam zlecić międzynarodowy oraz krajowy transport zwłok, odbiór trumny z lotniska jak również eksportację z mieszkania, domu, domu opieki, szpitala oraz każdego innego miejsca. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności - ubezpieczeniowych, administracyjnych jak i cmentarnych. Zajmujemy się kredytowaniem oraz zasiłkiem pogrzebowym. Oferujemy też sprzedaż trumien, urn, kwiatów i nagrobków. Szczegóły na stronie.

  amabilis.com.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 13361

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 20