Logo small

TAG: adwokat

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 227
1.    dobryadwokat.org.pl

Adwokat Beata Zawadzka-Kowalczyk proponuje opiekę prawną dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w kancelarii adwokackiej z Tczewa. Propozycja obejmuje usługi z zakresu prawa karnego, gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, administracyjnego, pracy oraz celnego. Nasi klienci mogą skorzystać z porad prawnych. Zajmujemy się również reprezentowaniem ich w sądach powszechnych i innych instytucjach. Informujemy klientów o wszystkich podejmowanych przez nas czynnościach prawnych i gwarantujemy zachowanie anonimowości. Pełna oferta, przygotowana przez naszą kancelarią adwokacką, dostępna jest na stronie internetowej.

  www.dobryadwokat.org.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15894

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.kancelariasloneczna.pl Kancelaria prawnicza Radom

Prezentujemy Państwu Kancelarię Słoneczną z Radomia. Trudnimy się świadczeniem usług prawnych. Decydując się na współpracę z nami, mogą uzyskać Państwo pomoc zarówno adwokatów, jak również radcy prawnego. Pozwala to nam zaoferować szereg wielu usług prawnych, nie tylko z zakresu reprezentacji klienta przed sądem cywilnym, administracyjnym czy nawet Sądem Najwyższym oraz Trybunałem Konstytucyjnym, ale również możemy udzielić porady czy opinii prawnej, opracować projekt aktu prawnego. Dokładamy wszelkich starań, aby dobrze reprezentować Państwa interesy. Informacje kontaktowe Kancelarii, znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  kancelariasloneczna.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15874

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Bielsku Białej (osoba do kontaktu adwokat Mateusz Kubica). Kancelaria uczestniczy w rozwodach, a także w sprawach o podział majątku. Kancelaria ochrania dobra osobiste klientów na gruncie prawa cywilnego i doradza właścicielom działalności gospodarczych, niezależnie od branży. Kancelaria nadzoruje również sprawy karne wykonawcze.

  www.adwokatkubica.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15798

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Duraj Reck - Kancelaria Adwokacka Katowice

Zespół kilkunastu doświadczonych prawników, w tym adwokatów i radców prawnych. Współpraca z zaufanymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także wykładowcami. Współpraca z renomowanymi zagranicznymi kancelariami prawnymi. To właśnie Katowicka Kancelaria Adwokacka Duraj Reck i Partnerzy. Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami. Duraj Reck - Adwokat Katowice

  durajreck.com/

katalog >> Usługi >> prawo >> 15619

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Adwokat warszawa prawo karne - sprawdzony-adwokat.pl

Wszystkie osoby, które zainteresowane są usługami adwokatów i prawników, Zapraszamy na stronę sprawdzony-adwokat.pl. W jednym miejscu znajdziecie Państwo kancelarie adwokackie z Warszawy, ale ranking adwokatów zawiera też takie podmioty z innych polskich miast. Pełna oferta kancelarii adwokackich wraz z opiniami dostępna jest na stronie internetowej sprawdzony-adwokat.pl.

  sprawdzony-adwokat.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15589

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Kancelaria prawna zamówienia publiczne warszawa

Warszawska kancelaria prawna związana z prawem zamówień publicznych. Kancelaria sporządza dokumentację przetargową zgodnie z aktualnymi normami, a także czuwa nad wyborem odpowiedniego wykonawcy. Kancelaria pomaga wykonawcom lub zamawiającym. Korzystacie Państwo z adwokatów znających strukturę partnerstwa publiczno prywatnego. Telefon do biura: 604 905 856.

  www.kancelariazamowieniapubliczne.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 15588

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Adwokat Ełk

Kancelaria Adwokacka Iwona Kropiwnicka oferuje kompleksowe usługi prawne. Specjalizujemy się w tworzeniu projektów pism procesowych , sporządzaniu opinii prawnych , sprawach rozwodowych, separacji, podziałach majątku wspólnego, sprawach alimentacyjnych, mediacjach w ustaleniu kontaktów z dzieckiem oraz prawie upadłościowym. Nasze usługi oferujemy klientom indywidualnym oraz firmom na terenie Ełku i okolic.

  adwokat-kropiwnicka.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 15570

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Adwokaci Głogów - mjpadwokaci.pl

Kancelaria adwokacka Mil-Jankowska Pręda to spółka partnerska powstała w wyniku połączenia sił zawodowych doświadczonych adwokatów. Adwokat Głogów jest do Państwa dyspozycji. W kancelarii prowadzone są sprawy o każdym poziomie trudności i skomplikowania. Klienci mają zapewnioną pełną dyspozycyjność, życzliwy kontakt i oddanie. Kancelaria Głogów prowadzi sprawy karne, o odszkodowania, spadkowe, rodzinne. Dla firm przygotowano pełną obsługę prawną, doradztwo podatkowe czy doradztwo kryzysowe.

  mjpadwokaci.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 15560

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Michałek i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego, skutecznego i przede wszystkim zaufanego adwokata w Poznaniu to Kancelaria Adwokacka Michałek i Partnerzy będzie właściwym wyborem, który spełni największe wymagania. Długoletnie doświadczenie oraz staż pracy sprawia, iż spółka świadczy usługi na rynku pracy i jest liderem w branży już od lat siedemdziesiątych. Kancelaria ta cechuje się indywidualnym i życzliwym podejściem do klientów. Oferuje porady prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, medycznego oraz zajmuje się pomocą w sprawach doradztwa dotyczącego prowadzenia działalności gospodarczej. Specjalizacja Adwokat Zuzanny Michałek–Strzelewicz oraz Adwokata Macieja Michałka to pomoc w sprawach rozwodowych dotyczących najczęściej rozwodu, alimentów, separacji, władzy rodzicielskiej, opieki. Kancelaria szanuje czas oraz pieniądze swoich klientów świadcząc im gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług przez wykwalifikowanych adwokatów, oraz wysoką skuteczność w prowadzeniu i rozwiązywaniu spraw. Więcej informacji dotyczących działania kancelarii można dostrzec na stronie https://michalekipartnerzy.pl/

  michalekipartnerzy.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 15553

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Adwokat Łódź, Adwokat Zgierz Kancelaria Adwokacka Piotr Sęk.

Kancelaria Adwokat Piotr Sęk reprezentuje klientów z terenu całego kraju, natomiast podstawowy zasięg terytorialny usług kancelarii obejmuje Sądy i instytucje Państwowe z województwa łódzkiego. Adwokat Piotr Sęk świadczy usługi zarówno na rzecz osób indywidualnych jak i dla przeróżnych podmiotów gospodarczych. Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego (obrońca, adwokat jako oskarżyciel posiłkowy), karno-skarbowego, cywilnego (rozwód, separacja), rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Adwokat Piotr Sęk specjalizuje się w : - prawo karne, wykroczeń, wykonawcze, postępowania z zakresu ust. o przeciwdziałaniu narkomanii - prawo cywilne w tym spadkowe i rodzinne, rozwody, alimenty - sprawy odszkodowawcze, roszczenia z tytułu wypadków komunikacyjnych, błąd w sztuce lekarskiej, ochrona dóbr osobistych -Reprezentowanie Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i sądami polubownymi Kancelaria Adwokat Piotr Sęk czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00. Istnieje możliwość spotkania o innych porach po uprzednim kontakcie telefonicznym. tel. 723 639 158 email: adwokat.sekpiotr@gmail.com KANCELARIA ADWOKAT ŁÓDŹ Łódź, ul. Narutowicza 44 lok. 20 (piętro III) ADRES DO KORESPONDENCJI ul. Piramowicza 15/20, 90-254 Łódź KANCELARIA ADWOKAT ZGIERZ Zgierz, ul. Powstańców Śląskich 21 lok. 21 (piętro I)

  www.adwokat-sekpiotr.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> prawo >> 15510

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 227