Logo small

TAG: adwokat

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 273
1.    Bartosz Nadwodny - Adwokat

Nasza Kancelaria Adwokacka Nadwodny oferuje kompleksowe usługi dotyczące spraw związanych z prawem karnym czy cywilnym. Jednocześnie w kancelarii prawnej zapewniamy reprezentowanie klientów na każdym etapie postępowań, czyli począwszy od postępowań przygotowawczych realizowanych przez policję i prokuraturę, poprzez postępowanie sądowe, aż po postępowania odwoławcze w ramach etapu apelacji. Realizujemy również analizy prawne.

  adwokat-nadwodny.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 17431

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.adwokat-wojciechowski.pl adwokat Toruń

Potrzebujesz prawnego doradztwa w kwestiach rodzinnych, majątkowych czy pracowniczych? Kancelaria adwokacka Wojciecha Wojciechowskiego w Toruniu oferuje fachowe i doświadczone wsparcie w sprawach prawnych czy zabezpieczenia interesów klienckich. Zapewniamy wszechstronne usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz kompleksową obsługę prawną firm. Prowadzimy sprawy cywilne i karne, sporządzamy opinie prawne i sporządzamy pisma procesowe. Również reprezentujemy obsługiwane przez nas podmioty gospodarcze przed sądami i organami administracji publicznej. Zapraszamy do współpracy.

  adwokat-wojciechowski.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17416

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.adwokatregulski.pl

Jeśli szukacie porad prawnych w Legnicy w zakresie prawa rodzinnego czy rozwodowego, chcecie, aby wybrana kancelaria lub adwokat reprezentowali Wasze interesy podczas rozpraw alimentacyjnych, opiekuńczych czy spadkowych, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Adwokacką Michał Regulski w Legnicy. Jako członek Okręgowej Izby Adwokackiej we Wrocławiu, wraz zespołem ekspertów w zakresie wielu dziedzin prawa oferujemy biegłe wsparcie prawne, fachową wiedzę oraz reprezentowanie klientów przed organami administracji państwowej. Zapraszamy do zaznajomienia z pełną ofertą naszych usług i do kontaktu!

  adwokatregulski.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 17413

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.jarentowska.pl Rozwód Tomaszów Lubelski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Jarentowska proponuje pomoc z aspektu różnych dyscyplin prawa, w tym prawa cywilnego, rodzinnego, budowlanego bądź rolnego. Zakres świadczonych usług obejmuje m. in. udzielanie porad prawnych, dochodzenie odszkodowań, doradztwo przy realizacji inwestycji i pomoc w zakresie prawa obrotu nieruchomościami rolnymi. Przyjmując w naszej kancelarii specjalizujemy się w określonych dziedzinach prawa, a chcąc zagwarantować Państwu pełnozakresową opiekę prawną, nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma kancelariami adwokackimi oraz notarialnymi na terenie całego kraju. Szczegółowe wiadomości na stronie internetowej.

  www.jarentowska.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17363

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    grudziadzadwokat.pl

Kompleksowa obsługa i pełne bezpieczeństwo prawne wynikające ze stałej obsługi prawnej oraz bieżącego postępowania sądowego zapewnia Kancelaria GJS w Grudziądzu. Jesteśmy jedną z niewielu firm w kraju, których tradycją sięga 1954 r. Tym bardziej szczycimy się nabytą wiedzą i doskonałą znajomością systemu prawnego w Polsce. Dzięki temu oferujemy wysokie kompetencje i pomoc prawne niemal każdej sprawy dotyczącej naszych klientów. Mamy szerokie praktyka w doradztwie i prowadzeniu spraw karnych, gospodarczych, rodzinnych i cywilnych. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

  www.grudziadzadwokat.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17192

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.mecenas-lodz.com.pl

Kancelaria Adwokacka dr Mariusz Olężałek mieści się w Łodzi. Świadczy ona usługi z zakresu prawa karnego, cywilnego, spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego jak również autorskiego. Współpracuje z osobami fizycznymi, przedsiębiorstwami a oprócz tego partnerami spółek osobowych czy kapitałowych. Adwokat proponuje prowadzenie spraw i czynności procesowych, sporządzanie wniosków oraz pism, prowadzenie negocjacji i reprezentowanie klienta plus doradztwo. Swoje usługi świadczy zarówno w siedzibie jak również na odległość. Więcej wiadomości o działalności oraz niezbędne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  www.mecenas-lodz.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17167

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.adwokatmagdalenarduch.pl

Adwokat Magdalena Rduch prowadzi Kancelarią Adwokacką w Pawłowicach z filią w Jastrzębiu Zdroju, świadcząc usługi z aspektu różnych dziedzin prawa. Udzielamy porad oraz prowadzimy sprawy z aspektu m.in. prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego bądź spadkowego. Świadczymy obszerną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i osób prawnych, a także spółek osobowych oraz innych jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej. W sytuacji stałej współpracy z podmiotami gospodarczymi honorarium ustalane jest w formie ryczałtowej bądź godzinowej. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.

  www.adwokatmagdalenarduch.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17130

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.adwokat-dabrowagornicza.pl

Jeśli szukacie obsługi prawnej dla swojej firmy, pomocy w założeniu spółki i postępowaniu rejestrowym przed KRS, a także opieki w trakcie postępowania procesowego w sporach sądowych, polecamy usługi KANCELARII ADWOKACKIEJ Adwokata Sebastiana Podlejskiego z Dąbrowy Górniczej. Obsługujemy każdy rodzaj działalności gospodarczej z zakresu różnych dziedzin prawa, gwarantując naszym Klientom reprezantowanie przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, Prokuraturą oraz sądami administracyjnymi i organami administracji publicznej. Zapraszamy do współpracy!

  www.adwokat-dabrowagornicza.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> doradztwo personalne >> 16927

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Blog Adwokata z Wrocławia

Ten blog adwokata z Wrocławia jest miejscem, w jakim to można sporo dowiedzieć się na temat przetwarzania danych osobowych. Znajdzie się na nim informacje o tym, jakie są granice odpowiedzialności cywilnej za naruszenie ochrony danych osobowych, jak kształtuje się odpowiedzialność, gdy w przetwarzaniu bierze udział większa liczba podmiotów, jak i również, do jakiego sądu należy wnieść pozew?

  przetwarzanie-danych-osobowych.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> blogi >> 16898

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    adwokat-wojtaszak.pl

Usługi z zakresu prawa karnego, reprezentacja na etapie postępowania przygotowawczego i inicjowanie postępowań karnych, usługi z zakresu prawa cywilnego oraz odszkodowania wskutek wypadku drogowego, błędu medycznego, czy roszczeń wobec Towarzystw Ubezpieczeniowych to wybrane zagadnienie oferty, jaka w Krakowie realizuje zespół Kancelarii Adwokackiej adwokata Piotra Wojtaszka. Szef Kancelarii - adwokat Piotr Wojtaszak - jest uznanym specjalistą z szeroko rozumianego prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego, a specjalizuje się w roszczeniach o odszkodowanie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  www.adwokat-wojtaszak.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 16860

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 273