Logo small

TAG: blachy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 74
1.    Solan

Firma Solan świadczy profesjonalne usługi produkcji maszyn rolniczych oraz blach dachowych. Tu zaopatrzysz się w wysokiej jakości pielniki z podsiewaczem nawozu oraz pielniki herbicydowe. Oferujemy szeroki wybór sadzarek do warzyw, na przykład do kapusty. Zajmujemy się cięciem i gięciem blach, a także produkujemy blachy dachowe oraz na parapety zewnętrzne.

  solan.lublin.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> maszyny rolnicze >> 22207

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    pi-shape.pl

Posiadająca swą siedzibę w Przytkowicach nieopodal Krakowa, firma PiShape zaprasza do korzystania ze swoich usług. Specjalizujemy się w produkcji artykułów sporządzonych z blachy. Dzięki bogatemu parkowi maszyn adaptacja projektu jest w pełni zautomatyzowana. Wszystkie produkty dostępne są w licznych odcieniach i kształtach. W naszej propozycji wyszukają Państwo organizery, zegary, wieszaki, podstawki na książki oraz wiele innych praktycznych akcesoriów. Realizujemy także autorskie projekty naszych klientów. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  www.pi-shape.pl

katalog >> Usługi >> obróbka metali >> 20212

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Hurtownia stali

Wyroby hutnicze mają bardzo szerokie zastosowanie. Pojawiają się w niemal każdej gałęzi przemysłu. Warto, więc nabywać je w sprawdzonych, uznanych miejscach. Należy do nich działająca od 1994 roku hurtownia stali Simstal. Na jej ofertę składa się kilka ważnych elementów, takich jak chociażby pręty ciągnione. Do nabycia są również pręty walcowane i okrągłe kute wykonane ze stali gatunku 42crmo4 qt. W asortymencie ważne miejsce zajmują elementy wyprodukowane ze stali C45. Ten zestaw uzupełniają swobodnie kute odkuwki i kształtowniki. Oprócz tego klient ma do wyboru blachy wysokiej jakości. Surowcem do ich wykonania jest stal kwasoodporna oraz żaroodporna. To oczywiście tylko cześć oferty. Więcej informacji znajdziesz na stronie simstal.pl.

  simstal.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 20142

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    steelbud.pl

W Krakowie mieści się siedziba firmy STEELBUD, która od 1992 roku zajmuje się handlem materiałami hutniczymi. Proponuje ona szeroki wybór elementów takich jak blachy gorącowalcowane oraz zimnowalcowane, blachy ocynkowane, teowniki, dwuteowniki, kątowniki, płaskowniki, pręty gładkie, kwadratowe oraz żebrowane a ponadto profile zamknięte. Firma dysponuje też własnym pojazdem transportowym i oferuje usługi projektowo-remontowe. Zapewnia profesjonalizm na każdym etapie współpracy i korzystne ceny. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty i usług lub skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.

  steelbud.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> hurtownia stali >> 19713

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    metalzbyt.pl

Szeroki asortyment artykułów metalowych oferuje firma METALZBYT w Poznaniu. Oferujemy kraty pomostowe, blachy perforowane o szerokim zakresie zastosowań i duży wybór drutów stalowych w kręgach i na szpulach, a także powlekanych PVC. Więcej informacji prezentujemy na stronie. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz bezpłatną dostawę.

  www.metalzbyt.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 19484

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Centrumlaserowe.com - obróbka blach laserem CNC

Centrum Laserowe S.C. to firma z całkowicie polskim kapitałem, która prowadzi laserową obróbkę metali. Zajmujemy się zarówno gięciem blach jak i ich cięciem, wykorzystując do tego celu najwyższej klasy sprzęt, który wykorzystuje laser CNC. Nasze stanowiska pracy są mocno skomputeryzowane, dzięki czemu cięcie blach laserem może przebiegać szybciej i dokładniej. Prowadzimy kompleksową obsługę klienta, włączając w to doradztwo techniczne, wykonywanie projektów, a także wytwarzanie gotowych produktów.

  centrumlaserowe.com/

katalog >> Usługi >> inne >> 23079

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    loko.pl

Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy LOKO, która swoja siedzibę posiada w Pszczynie. Zajmujemy się dystrybucją metali kolorowych. W stałym asortymencie przedsiębiorstwa znaleźć można wyroby wykonane z najwyższej jakości metali – brązu, aluminium, mosiądzu a oprócz tego stali nierdzewnej, kwasoodpornej oraz wysokostopowej oraz blachy perforowane. Świadczymy oprócz tego usługi cięcia maszynami CNC z użyciem wody. Zatrudniamy wykwalifikowany personel i dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co pozwala nam zaproponować najwyższą jakość świadczonych usług. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie.

  www.loko.pl

katalog >> Usługi >> metale >> 17524

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Rury nierdzewne

Planujesz skorzystać z usług cięcie laserowego oraz usług cnc? Skontaktuj się z firmą Nova Trading S.A. Firma obsługuje Klientów w Europie i Polsce. Dzięki dużej powierzchni magazynowej, produkty hutnicze są dostępne od ręki. Nova Trading realizuje usługi takie jak: cięcie laserowe, cięcie wodą, gięcie blach, spawanie, szlifowanie i polerowanie blach. Poznaj naszą szeroką ofertę, odwiedzając stronę internetową www.

  nova-trading.com

katalog >> Budownictwo >> inne >> 22631

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    eurostal-poludnie.bochnia.pl

Firma Eurostal Południe to jeden z liderów w branży hutniczej na naszym rynku. Już od prawie dwudziestu lat dostarcza swoim klientom najlepszej jakości blachy, pręty, rury, kształtowniki i różne inne wyroby hutnicze. Nasze usługi świadczymy z odpowiednim zaangażowaniem i indywidualnym nastawieniem do każdego klienta. Zatrudniamy jedynie najlepszych oraz doświadczonych w branży pracowników. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe informacje na temat firmy i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  eurostal-poludnie.bochnia.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 16247

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.techniczny.sklep.pl

Różne typy ogrodzeń o profilach stalowych, z blachy perforowanej, prętów metalowych, kompozytów, desek konglomeratowych czy kamienia naturalnego czy też szkła oferuje sklep P.W.P.H.U. Stein-Metal mgr inż. Tomasz Kozik w Gierałtowicach. Nasza firma działa na rynku od 1998 r. i od tego czasu prowadzi działalność produkcyjno-usługową w zakresie ślusarstwa produkcyjnego, kowalstwa i metaloplastyki oraz oświetlenia LED i automatyki bram garażowych i wjazdowych z zastosowaniem rozwiązań firmy Nice. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - używamy solidne rozwiązania.

  techniczny.sklep.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> sklepy i hurtownie >> 16098

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 74