Logo small

TAG: cmentarz

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 14
1.    www.tomab.pl hurtowania tworzyw sztucznych Koziegłowy

Toma.B to profesjonalna firma zajmująca się dystrybucją wyrobów z tworzyw sztucznych. Jej siedziba znajduje się w Koziegłowach w województwie śląskim. Firma ma własne nowoczesne i precyzyjne maszyny a w swojej ofercie ma produkty takie jak donice, podkłady pod wieńce, sztuczne choinki a oprócz tego stojaki choinkowe. Są to wyłącznie solidne, trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne wyroby. Przedsiębiorstwo zapewnia najwyższą jakość obsługi, doradztwo i atrakcyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.tomab.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 18738

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.nagrobki-wegorzewo.pl

Projektowanie, produkcją i montażem nagrobków oraz płyt nagrobkowych, zajmuje się Zakład kamieniarski Żebrowscy z Węgorzewa. Produkty te mogą zostać wykonane m.in. z granitu, marmuru, trawertynu. Zakład zapewnia wybór spośród wielu różnych czcionek napisów nagrobnych, dzięki czemu Klient ma swobodę wyboru najlepszego wariantu dla siebie. Firma posiada nowoczesne maszyny do obróbki kamienia, które są obsługiwane przez fachowców. Poza ofertą z zakresu architektury cmentarnej, Zakład trudni się także produkcją blatów kuchennych z granitu oraz marmuru. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy.

  www.nagrobki-wegorzewo.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17307

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    ARTICO Wiązanki na cmentarz Kraków

Jeżeli szukasz studia florystycznego, które stawia na oryginalne pomysły i stara się jak w jak największym stopniu realizować oczekiwania klientów, zajrzyj do Artico. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Angażujemy pełnych pasji i kreatywnych florystów, którzy tworzą niezwykłe bukiety i aranżacje z żywych kwiatów. Nasza propozycja obejmuje przygotowywanie bukietów ślubnych, dekoracji kościoła, sali weselnej i samochodu. Proponujemy także dekoracje biur, stroiki świąteczne i okazjonalne oraz wiele innych aranżacji. Aby dowiedzieć się więcej na temat Artico, warto zajrzeć na stronę internetową.

  www.artico.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 10396

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    pogrzeby Poznań - mementomori.com.pl

Memento Mori jest profesjonalną firmą pogrzebową, która świadczy swoje usługi od 2001 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby rodzinom osób zmarłych jak najbardziej ułatwić załatwianie niezbędnych formalności związanych z pochówkiem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to koniecznie zajrzyj na naszą stronę.

  www.mementomori.com.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 10536

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    arkaolsztyn.pl

Usługi pogrzebowe w Olsztynie świadczy firma Arka, która od 15 lat specjalizuje się w całościowej organizacji pogrzebów. Wszelkie formalności pogrzebowe zgodnie z życzeniem klienta załatwiamy z nim, włącznie z zakupem miejsca na cmentarzu. Gwarantujemy największy w Olsztynie wybór trumien i urn, a nasze usługi obejmują np. przygotowanie osoby zmarłej do pogrzebu z ubiorem, kosmetyką i balsamowaniem. Zapewniamy dyżur całodobowy i oferujemy odbiór zmarłych z domów, szpitali i hospicjów. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty.

  arkaolsztyn.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 19421

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.pogrzebylotos.pl pogrzeb dąbrowa górnicza

Firma Pogrzebowa „LOTOS” z Dąbrowy Górniczej od 1976 roku zaświadcza profesjonalne usługi w branży pogrzebowej. Pomagamy rodzinom w przygotowywaniu godnego pochówku zmarłego. Dopełniamy wszystkich formalności w urzędach, kościołach oraz na cmentarzach. Dysponujemy odpowiednio przygotowanymi samochodami, które umożliwiają nam sprawny i bezpieczny przewóz zwłok. Zajmujemy się także organizacją kremacji i ekshumacji, drukowaniem nekrologów oraz przygotowaniem styp po ceremoniach żałobnych. Pozostajemy do dyspozycji przez całą dobę, bez względu na dzień tygodnia. W celu ustalenia szczegółów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  pogrzebylotos.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 16206

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.primus-sc.pl firma pogrzebowa Łódź

Szukasz firmy, która profesjonalnie zajmie się organizacją i obsługą pogrzebu? Zapraszamy do kontaktu z FIRMĄ POGRZEBOWĄ PRIMUS z Łodzi, która od 1996 r. świadczy wysokiej jakości usługi pogrzebowe, gwarantując swoim Klientom wszechstronną obsługę. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z załatwianiem aktów zgonu, cmentarzem, kremacją, czy kwiatami. Oferujemy duży wybór trumien i urn, wieńce, wiązanki oraz nekrologi i klepsydry. Wykonujemy też kremację zwłok. Oferujemy całodobowy dyżur telefoniczny - zapraszamy do kontaktu.

  primus-sc.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16189

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.uslugipogrzebowekrakow.pl zakład pogrzebowy Kraków

Prezentujemy Państwu zakład pogrzebowy Morfon z Krakowa. Trudnimy się świadczeniem całodobowych usług pogrzebowych. Możemy przeprowadzić dla Państwa takie usługi, jak m.in.: transport zwłok w kraju, jak także za granicą, kremacja zwłok, umieszczenie nekrologu w prasie, oprawa muzyczna i kwiatowa pogrzebu, pomoc w załatwieniu formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego, na cmentarzu, jak również w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Jeśli chodzi o ZUS, to nasze usługi świadczymy również w ramach zasiłku pogrzebowego z tej instytucji. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

  uslugipogrzebowekrakow.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 16093

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    kremacje-lodz.pl

Zakład pogrzebowy E. Wiśniewska z Łodzi świadczy kompleksowe usługi na terenie całego kraju. Świadczymy międzynarodowy czy krajowy przewóz zmarłych oraz odbiór z domów, szpitali czy domów opieki. Zajmujemy się organizacją ceremonii świeckich bądź tradycyjnych wraz z oprawą muzyczną jak również pochówku na cmentarzu. Można nam powierzyć ekshumacje oraz balsamowanie, prowadzimy również sprzedaż kwiatów, wieńców i innych akcesoriów. Zapewniamy wsparcie i działamy z godnością i poszanowaniem dla pogrążonych w żałobie. Szczegóły oferty i dane kontaktowe firmy znajdują się na naszej stronie internetowej.

  kremacje-lodz.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 14717

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Zakład pogrzebowy Siedlce | Hades Tadeusz Ługowski

Zakład pogrzebowy Hades z Siedlec Tadeusz Ługowski oferuje: usługi związane z czynnościami pogrzebowymi, kremacja zwłok, przewóz zwłok, stypy, pochówek, usługi grabarskie, formalności związane z transportem ciała na cmentarz, formalności związane z kostnicą, druk klepsydr, druk plakatów, wieńce pogrzebowe, szarfy pogrzebowe. W Siedlcach biuro czynne jest całą dobę, serdecznie zapraszamy aby dopełnić obowiązki związane z pochówkiem zmarłego.

  hadessiedlce.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 11744

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 14