Logo small

TAG: drenażowa

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 3 z 3
1.    Mata drenażowa, geokompozyt

Nie mamy wątpliwości, że każdy klient szukający geosyntetyków, geowłókniny, geokompozytów, mat drenażowych i antyerozyjnych czy nawet siatek do asfaltu lub geosiatek nie zawiedzie się na ofercie firmy FRAM - GEO z Pisarzowic. Takich produktów w naszej ofercie znajdziecie mnóstwo. Co jednak najważniejsze są to artykuły naprawdę wysokiej jakości, które posłużą Wam przez lata.

  www.fram-geo.pl/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 13750

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Geowłóknina, geosyntetyk

Geowłókniny. Geowłóknina 531 680 530, to wyrób płaski, wyprodukowany z wysoko spolimeryzowanych włókien syntetycznych, w tym tworzyw termoplastycznych: z polipropylenu (PP) (m.in. stylon) lub poliestru (PES) (m.in. elana) jednowarstwowy nietkany wzmacniany techniką igłowania, dodatkowo może być wzmacniany termicznie przez kalandrowanie oraz geowłókniny wielowarstwowe. Charakteryzuje się m.in. dużą wytrzymałością oraz wodoprzepuszczalnością. Filtracyjna, Drenażowa, Separacyjna, Wzmacniająca, Drogi i inne powierzchnie obciążone ruchem.

  geowloknina.lut.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo drogowe i wodne >> 8636

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Własna baza paliw - zbiorniki na paliwo

Nasza firma Metria wyspecjalizowała się w przetwórstwie tworzyw sztucznych w tym produktów formowanych rotacyjnie. Dużą część naszej produkcji zajmują też przydomowe oczyszczalnie ścieków, które są u nas dostępne w kilku modelach. Ponadto produkujemy także zbiorniki na paliwo, na wodę deszczową oraz różnego rodzaju chemikalia. Prosimy o kontakt, chętnie zaprezentujemy naszą ofertę.

  www.metria.pl

katalog >> Budownictwo >> oczyszczalnie ścieków >> 12821

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 3 z 3