Logo small

TAG: dynamiczne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 27
1.    comex.com.pl

Firma COMEX S.A. w Gdańsku zajmuje się całościową obsługą klientów na rynku zasilania gwarantowanego. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki COVER, dostawcy systemów zasilania gwarantowanego. Nasze usługi obejmują projektowanie rozwiązań oraz produkcję w zakresie ochrony systemów komputerowych, wrażliwych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, instalacji przemysłowych, czy systemów nadzoru i kontroli. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do kontaktu.

  www.comex.com.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 20971

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Psychologia - ptppd.pl

Psychoterapia to taki kierunek medycyny, gdzie wymiana poglądów czy własnych doświadczeń może wiele pomóc. Skoro tak jesteśmy w stu procentach przekonani, że nie zawiedziecie się na Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej z Krakowa. Choćby dlatego, że organizujemy liczne warsztaty, konferencje, sympozja i inne tym podobne wydarzenia, gdzie również i Ty możesz gościć.

  ptppd.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 13568

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Centrum psychodynamiczne - kcp.com.pl

Nie wiesz, na jaką uczelnię postawić chcąc zostać wybitnym psychoterapeutą? Jeżeli tak nie mamy wątpliwości, że nie zawiedziesz się na ofercie naszej uczelni w Krakowie przy ulicy Zamoyskiego 56. Jako Krakowskie Centrum Psychodynamiczne z pewnością wyuczymy Was na wybitnych psychoterapeutów. Wszystko dlatego, że kształcić Was będą najlepsi specjaliści w swoim fachu.

  www.kcp.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 13567

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    www.klimatech.net.pl

Firma KLIMATECH to przedstawiciel ARI-ARMATUREN - producenta armatury przemysłowej i w związku z tym proponujemy zakup zaworów, przepustnic, odwadniaczy, regulatorów ciśnienia i wielu innych niezawodnych wyrobów, które znajdują szerokie zastosowanie w procesach przemysłowych i usługach, a także w życiu codziennym. W swoim katalogu posiadamy ponad 1000 produktów tej marki, a dzięki znajomości branży i wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy nowoczesne i multifunkcjonalne produkty oraz służymy fachowym doradztwem przy wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

  www.klimatech.net.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 17325

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    symulatory, wynajem symulatorów, symulator f1

Firma PlayPlace zajmuję sie budową, wynajem oraz sprzedażą symulatorów. Działamy na rynku od 2010 roku kiedy to jako pierwsi udostępnilismy symulatory samochodowe klientom detalicznym. Nasze kontrukcje takie jak symulator lotu wykonane są w technologii CNC oraz druku 3D. Dzięki zastosowaniu naszych autorskich platform ruchu udało się nam osiągnąc niebywałą kinetykę przeciążeń jaki działają na użytkownika symulatorów. Najlepsze atrakcje na imprezy..

  www.symulatory.biz

katalog >> Marketing i Reklama >> agencja reklamowa >> 10318

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Czyszczenie wysokociśnieniowe

Firma Ewerest, która działa na rynku już od 1999 roku, świadczy usługi w zakresie wysokociśnieniowego czyszczenia obiektów budowlanych i instalacji przemysłowych. Nowoczesna technologia ultra wysokich ciśnień zapewnia wysoką dokładność i jakość świadczonych usług. Firmę współtworzą wykwalifikowani pracownicy o długoletnim stażu, którzy są w stanie podołać każdemu wyzwaniu.

  www.1000bar.pl

katalog >> Usługi >> pranie, czyszczenie >> 7630

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Filmy promocyjne dla firm

To jest wiadomość dla wszystkich z Was którzy uwielbiają rysować i zastanawiają się gdzie mogą to wykorzystać i czy da się za to właściwie żyć. Post dla marzycieli, pasjonatów z odrobiną pragmatyzmu. Ilustratorzy są ważnym typem artysty, który z pasji poświęcił ogromną ilość czasu i serca, żeby nauczyć się rysować praktycznie każdą rzecz, zrozumieć zasady kompozycji, rozróżniać intuicyjnie co wygląda dobrze, a co wygląda źle. Brzmi jak podróż na całe życie? Tak, zdecydowanie tak. Gdzie możemy nasze nabyte umiejętności wprowadzić w życie? Gry? Ilustracje do książek? Zlecenia na obrazy? Własna marka? Tak, tam wszędzie umiejętności ilustratora są ważne, istnieje też jeszcze inna opcja – animacja i pomoc przy produkcji filmów zarówno animowanych jak i np. filmów promocyjnych. Czyli praca w wytwórni filmowej, takim jak nasze studio produkcyjne HowHow. Co robimy? Tworzymy ogromną ilość różnych produkcji, od produkcji animacyjnych 2D i 3d, przez różnorakie filmy ( filmy korporacyjne, filmy wizerunkowe, filmy promocyjne, animowane teledyski, bilboardy sponsorskie, spoty reklamowe, reklama TV, reklama telewizyjna ). Gdzie w tym całym procesie jest ilustrator? Zajmuje ważne miejsce przy projektowaniu stylistyki i postaci do animacji 2D, pomaga w tworzeniu storyboardów czyli rozrysowane ujęcia filmu, bądź animacji. Tworzy ilustrację do filmów sponsorskich i do spotów reklamowych. Wkracza wszędzie tam, gdzie potrzeba ilustracji! Co zyskujesz z pracy w tej branży? Łatwość w tworzeniu ilustracji w różnych stylach – każdy projekt jest inny, od projektów komercyjnych po niszowe, każdy potrzebuje indywidualnego, szytego na miarę podejścia. Wartością dodaną jest praca w dynamicznej branży, uczenie się podstaw animacji i obserwowanie całego procesu powstawania filmów promocyjnych. Jest to tętniąca życiem branża pełna różnych rozentuzjazmowanych pasjonatów, gorąco polecam. Zajmując się pracą z obrazem człowiek zaczyna postrzegać świat od nowa. Niczym dziecko które po raz pierwszy rozróżnia kolory, ćwiczy palce w trzymaniu kredki i kreślenia obrazy sielskiego domu. Tak czuje każda osoba zaczynająca podróż z sztuką, designem, reklama. Jest to rozległy świat, w którym liczy się uważność, baczna obserwacja rzeczywistości, szeroka kompleksowa wiedza na temat, światła, kompozycji, teorii kolorów, perspektywy, umiejętność obsługi sprzętu fotograficznego, oprogramowania do obróbki obrazu. Jest to przygoda na całe życie i daje nieskończone możliwości. Osoby pracujące w naszym studiu produkcyjnym HowHow wiedzą o tym bardzo dobrze. Każda osoba przeszła długą drogę nabywając rozmaitych umiejętności żeby móc na profesjonalnym poziomie zajmować się reklamą.

  howhow.pl

katalog >> Marketing i Reklama >> marketing i reklama >> 20596

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    revita-dukla.pl

Fizykoterapia, dynamiczne kombinezony, metoda Vojty, NDT-Bobath, PNF, metoda integracji sensorycznej SI oraz terapia ręki to zaledwie niektóre z metod terapeutycznych dla dzieci jakie wykorzystuje NZOZ REVITA specjalizujący się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Istniejący już od 2004 roku, założony przez Panią Violettę Bąk zakład prowadzi rehabilitację dorosłych i dzieci, a ponadto Ośrodek Wczesnej Interwencji świadczący pomoc już noworodkom. REVITA oferuje Państwu zabiegi rehabilitacyjne wynikające ze skierowań lekarskich, a także szereg innych płatnych zabiegów komercyjnych. Istnieje tu także ewentualność uzgodnienia terapii domowej. Zabiegi wykonują profesjonalni fizjoterapeuci, dla których najważniejszy jest drugi człowiek. Żeby poznać szczegóły dotyczące działalności ośrodka zapraszamy Państwa na stronę.

  revita-dukla.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 19427

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.mileo-bud.com.pl

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Mileo, która swoją siedzibę posiada w Poznaniu. Od wielu lat prowadzimy działalność w branży wykończeniowej a specjalizujemy się w malowaniu ścian metodą natryskową. Stosujemy nowoczesne metody zaś przy użyciu agregata hydrodynamicznego jesteśmy w stanie wydajnie i szybko pomalować ściany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Usługi świadczymy dla osób prywatnych, wykonawców lub deweloperów. Pracujemy w domach, mieszkaniach, magazynach, obiaktach sportowych, halach oraz wielu innych miejscach. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej witryny.

  www.mileo-bud.com.pl

katalog >> Budownictwo >> remonty wnętrz >> 18665

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    osk-borawski.pl

Wysoka jakość szkolenia kandydatów na kierowców, kursy na kategorie: AM, A1, A2, A, B, B+E,T, C, C+E, a poza tym bezstresowa atmosfera w czasie lekcji i troska doświadczonych instruktorów to oferta Ośrodka Szkolenia Kierowców OSK BORAWSKI w Łomży. Jesteśmy profesjonalistami! Na rynku działamy od 25 lat, rozwijając w tym czasie wiedzę oraz dynamiczne metody nauki oraz profesjonalizm. W naszej ofercie znajdują się dodatkowo jazdy doszkalające. Wszystkie możliwości finansowania obejmują raty 0%. Nasze pojazdy są jak w WORD w Łomży. Zapraszamy do kontaktu - w razie pytań chętnie udzielimy odpowiedzi.

  osk-borawski.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> nauka jazdy >> 17295

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 27