Logo small

TAG: ekologia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 23
1.    Ginekologia onkologiczna dr Ewa Surynt

Witam na stronie! Jestem lekarzem od ponad dwudziestu lat (2001 Uniwersytet Medyczny w Warszawie). Po obronieniu pracy doktorskiej oddałam się już całkowicie pacjentom. leczę takie schorzenia jak: mięśniaki, polipy, nowotwory i stany przed nowotworowe, bezpłodność. W swojej terapii staram się używać metod bezinwazyjnych ale również wykonuję pełen zakres leczenia operacyjnego. Serdecznie zapraszam pacjentów na stronę internetową i do kontaktu ze mną.

  ginekolog-onkolog.cliniccentre.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 10953

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    KlinikiZiemlewski.pl - depilacja

Kliniki Ziemlewski to profesjonalna medycyna estetyczna. Nasze gabinety znajdują się w Warszawie, we Wrocławiu, w Łodzi o raz w Poznaniu. Specjalność kliniki to ginekologia estetyczna w połączeniu z różnorodnymi zabiegami, takimi jak modelowanie sylwetki, fotodepilacja, laseroterapia. Jedna z dziedzin naszej działalności to kosmetologia estetyczna odmładzanie, ujędrnianie skóry, poprawa elastyczności skóry, redukcja obrzęków na twarzy oraz o wiele więcej.

  www.klinikiziemlewski.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 9448

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    www.chojnicki.com.pl

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę gabinetu ginekologicznego Medicus Piątkowo Andrzej Chojnicki. Siedziba naszej placówki znajduje się w Poznaniu. Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy profesjonalną i szeroką propozycję usług. Zajmujemy się konsultacjami, profilaktyką i leczeniem schorzeń kobiecych, prowadzeniem ciąży, diagnostyką ultrasonograficzną, endokrynologią ginekologiczną jak również kwalifikacjami do zabiegów. Zapewniamy najwyższej jakości usługi i specjalistyczny sprzęt a także miłą i bezstresową atmosferę i atrakcyjne ceny. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na naszej witrynie.

  www.chojnicki.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 14260

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Ginekologia estetyczna Gdańsk

Centrum medycyny estetycznej i laseroterapii La Nika dr Magdaleny Zakrzewskiej usytuowane jest w Gdańsku na ulicy Drzewieckiego 9/7. Centrum to powstało z myślą o Pacjentach, którzy pragną cofnąć czas bądź poprawić mankamenty natury. Centrum La Nika oferuje szeroki wachlarz zabiegów zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Jako jedno z niewielu miejsc w Polsce oferuje nieinwazyjną procedurę korekcji nietrzymania moczu u kobiet, Mona Lisa Touch. Polega ona na laserowym leczeniu problemów poporodowych, również na przywracania wyglądu oraz kondycji okolic intymnych sprzed porodu. Więcej informacji na temat ginekologii estetycznej w klinice La Nika można przeczytać na stronie firmowej. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

  www.la-nika.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> ginekologia estetyczna >> 7262

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Odchudzanie w klinice Bona Dea w Krakowie

W zabiegach kosmetycznych bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Nie musisz się niczego obawiać, stawiając na Klinikę Medycyny i Ginekologii Estetycznej Bona Dea z Krakowa, która wszelkie zabiegi wykonuje już od dawna i nie mają one przed nami żadnych tajemnic. Jeśli się do nas zgłosisz, niebawem takie zabiegi wykonamy również i w trosce o Wasze piękno, które jest dla nas sprawa kluczową.

  bonadea-krakow.net.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 13104

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Klinika Tazbir

Często bywa tak, że nasze ciało skrywa drobne niedoskonałości, które są powodem naszych kompleksów. Klinika Tazbir oferuje usługi, które sprawią, że nasze ciało będzie znowu piękne i będzie naszą dumą. Pod adresem www.klinikatazbir.pl znaleźć możemy pełną ofertę na usługi pielęgnacji oraz medycyny estetycznej. Zawalcz o swoje piękno!

  klinikatazbir.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 12364

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Usuwanie przebarwień

SaskaMed to klinika zlokalizowana w Warszawie na pograniczu dzielnicy Saska Kępa z Gocławiem. Placówkę tworzy 5 gabinetów lekarskich o łącznej pow. 200 m2, sala do zabiegów chirurgii naczyniowej oraz gabinet zabiegów dermatologii estetycznej wyposażony w laser Harmony XL. W klinice wykonywane są zabiegi z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej, zabiegi chirurgii naczyniowej bez narkozy. Dostępne jest tutaj także wiele zabiegów kosmetologicznych. Pacjenci mogą ponadto skorzystać z pomocy ginekologa, kardiologa, urologa, endokrynologa oraz psychologa.

  saskamed.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> dermatologia >> 11208

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    W POSZUKIWANIU PIĘKNA - Powiększanie korekta ust

Chcesz zmienić coś w swoim wyglądzie? Szukasz najlepszych metod poprawy kondycji skóry? Jeśli tak, to zapraszamy na nasz blog, gdzie dowiesz się wielu wartościowych informacji na temat zdrowia i urody. Istnieje wiele sposobów na długotrwałą poprawę wyglądu i Ty możesz wybrać dla siebie najlepszą. Zapraszamy!

  wposzukiwaniupiekna.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 9889

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Sthetic.pl - USG ginekologiczne

Jesteśmy kliniką, która oferuje zabiegi estetyczne. W dzisiejszych czasach bardzo wiele kobiet decyduje się na taki ruch, aby spowolnić lub zatrzymać procesy naturalnego starzenia się. Posiadamy bardzo doświadczony zespół, który poradzi sobie z każdym życzeniem klientów. Serdecznie do nas zapraszamy.

  sthetic.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 9473

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.esteticmed.pl - przeszczep tkanki tłuszczowej

Profilem działalności kliniki medycyny estetycznej Esteticmed jest wykonywanie różnorodnych zabiegów medycznych, w tym dedykowanych przede wszystkim dla osób, które chcą usunąć zmarszczki, czy też pozbyć się blizn. Klinika posiada wieloletnie doświadczenie oraz zatrudnia zespół wykwalifikowanych specjalistów. Swoje zabiegi wykonuje w pełni bezpiecznie oraz przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu.

  www.esteticmed.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 9457

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 23