Logo small

TAG: eventów

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 44
1.    personalreactor.pl

Personal Reactor to warszawska firma szkoleniowa, która pełni też rolę managementu Gwiazd, w tym konferansjerów i oferuje szereg możliwości rozwoju personalnego pod okiem ekspertów. Przygotowujemy wykłady motywacyjne, power speech i szkolenia szyte na miarę. Zapewnimy też interesującą zabawę na Twój event, oferując odpowiedniego człowieka do jego prowadzenia. Mamy za sobą 3000 imprez: konferencji, eventów, paneli dyskusyjnych, które prowadzimy w językach: polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i włoskim. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy nasz możliwości i do współpracy!

  personalreactor.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 16521

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Lato w mieście Warszawa zone-paintball.pl

ZONE Paintball zaprasza klientów indywidualnych oraz biznesowych do zabawy podczas profesjonalnie organizowanych rozgrywek paintball. Oferta obejmuje też inne usługi, a zaliczyć do nich można takie, jak: organizacja eventów, organizacja imprez integracyjnych oraz organizacja wieczorów kawalerskich. Udogodnieniem dla klientów jest tu system rezerwacji online, który ułatwia umawianie spotkań i łączenie się w grupy.

  www.zone-paintball.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> paintball >> 16056

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.creality.pl

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Creality, która funkcjonuje już od 2008 roku. Świadczymy szeroki zakres usług z wielu branż. Zajmujemy się organizacją eventów dla klientów biznesowych i obiektów handlowych (spotkania, konferencje, prezentacje, stanowiska targowe, wydarzenia okolicznościowe, otwarcia oraz inne). Od 2009 roku prowadzimy też studio projektowe, które zajmuje się projektowaniem stron WWW, identyfikacją wizualną firm, grafiką reklamową, portalami społecznościowymi oraz outsourcingiem. Prowadzimy też działalność w mediach społecznościowych. Więcej szczegółów na stronie.

  www.creality.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> inne >> 14257

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Imprezy integracyjne dla firm

Fun Faktoria to doświadczona agencja eventowa, która organizuje bardzo różne imprezy integracyjne. Poznań to jedno z miast, gdzie firma świadczy swoje usługi, choć to samo tyczy się również Warszawy, Torunia, Wrocławia, Krakowa i innych mniejszych oraz większych miast. Firmę cechuje ogromne doświadczenie oraz ogromne kwalifikacje osób, które organizują ów imprezy.

  www.funfaktoria.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> event, muzyka, impreza firmowa >> 17939

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Organizacja imprez

Jak doświadczona marka eventowa organizujemy wydarzenia, które zawsze cechuje wyjątkowy charakter. Ta branża jest naszą pasją, a kreatywność naszego zespołu przekłada się na idealne rezultaty w pracy z naszymi klientami. Stawiamy na kreatywność, która naprawdę będzie się mogła przełożyć na bardzo dobre rezultaty. Sprawdź co sprawia, że nasze eventy to numer jeden!

  gambo-event.pl/

katalog >> Kultura i sztuka >> event, muzyka, impreza firmowa >> 15797

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Kurs animatora czasu wolnego Stageman

Organizujesz event i szukasz animatorów? Na animacja-stageman.pl znajdziesz wykwalifikowany i doświadczony zespół animatorów, którzy najlepiej wpłyną na wizerunek marki, marketing, PR, budowanie lojalności klientów i wielokrotny zwrot inwestycji. STAGEMAN dostarcza starannie wyselekcjonowanych animatorów hotelowych i incentive w Polsce, którzy dostosują się do Twoich indywidualnych potrzeb.

  www.animacja-stageman.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 15188

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Organizacja ślubów - True Event

Organizacja ślubów i wesel Bydgoszcz, Toruń, Trójmiasto, Poznań, Warszawa Łódź, Wrocław, Kraków. Wedding planner - organizujemy śluby oraz imprezy firmowe - True Event.

  true-event.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> inne >> 13588

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Organizacja imprez - evtrad.pl

Od wielu lat działamy na rynku jako firma Evtrad Events i gwarantujemy pomoc w organizowaniu wyjazdów integracyjnych, imprez firmowych, czy wyjazdów szkoleniowych. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Nie czekaj, ale już teraz zobacz jeszcze więcej na naszej stronie www.

  www.evtrad.pl/

katalog >> Usługi >> organizacja imprez >> 13118

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Ekrany diodowe

Up Live jest obecne na rynku od dawna i stale rozwija się pod kątem gwarancji satysfakcji dla każdego klienta. W naszej ofercie znajdziesz transmisje online, realizację dźwięku, kompleksową obsługę imprez i konferencji oraz wiele innych. Szczegółowe dane prezentujemy już teraz na naszej witrynie www lub pod podanym numerem.

  www.uplive.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> imprezy >> 13069

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Agencja eventowa Łódź - pure-pleasure.pl

Nasza internetowa strona pozwoli Ci z pewnością podjąć wyjątkową decyzję odnośnie tego, jaką firmę w Łodzi najlepiej wybrać w kwestii organizacji eventów. Jesteśmy przekonani, że dzięki konkretnym propozycjom, będziemy w stanie stworzyć dla Ciebie konkretny projekt, zarówno jeśli chodzi o imprezy firmowe łódź, a także wszelkie inne projekty eventowe.

  pure-pleasure.pl

katalog >> Usługi >> organizacja imprez >> 16496

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 44