Logo small

TAG: eventów

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 40
1.    www.creality.pl

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Creality, która funkcjonuje już od 2008 roku. Świadczymy szeroki zakres usług z wielu branż. Zajmujemy się organizacją eventów dla klientów biznesowych i obiektów handlowych (spotkania, konferencje, prezentacje, stanowiska targowe, wydarzenia okolicznościowe, otwarcia oraz inne). Od 2009 roku prowadzimy też studio projektowe, które zajmuje się projektowaniem stron WWW, identyfikacją wizualną firm, grafiką reklamową, portalami społecznościowymi oraz outsourcingiem. Prowadzimy też działalność w mediach społecznościowych. Więcej szczegółów na stronie.

  www.creality.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> inne >> 14257

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Organizacja imprez

Jak doświadczona marka eventowa organizujemy wydarzenia, które zawsze cechuje wyjątkowy charakter. Ta branża jest naszą pasją, a kreatywność naszego zespołu przekłada się na idealne rezultaty w pracy z naszymi klientami. Stawiamy na kreatywność, która naprawdę będzie się mogła przełożyć na bardzo dobre rezultaty. Sprawdź co sprawia, że nasze eventy to numer jeden!

  gambo-event.pl/

katalog >> Kultura i sztuka >> event, muzyka, impreza firmowa >> 15797

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Kurs animatora czasu wolnego Stageman

Organizujesz event i szukasz animatorów? Na animacja-stageman.pl znajdziesz wykwalifikowany i doświadczony zespół animatorów, którzy najlepiej wpłyną na wizerunek marki, marketing, PR, budowanie lojalności klientów i wielokrotny zwrot inwestycji. STAGEMAN dostarcza starannie wyselekcjonowanych animatorów hotelowych i incentive w Polsce, którzy dostosują się do Twoich indywidualnych potrzeb.

  www.animacja-stageman.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 15188

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Organizacja ślubów - True Event

Organizacja ślubów i wesel Bydgoszcz, Toruń, Trójmiasto, Poznań, Warszawa Łódź, Wrocław, Kraków. Wedding planner - organizujemy śluby oraz imprezy firmowe - True Event.

  true-event.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> inne >> 13588

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Organizacja imprez - evtrad.pl

Od wielu lat działamy na rynku jako firma Evtrad Events i gwarantujemy pomoc w organizowaniu wyjazdów integracyjnych, imprez firmowych, czy wyjazdów szkoleniowych. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Nie czekaj, ale już teraz zobacz jeszcze więcej na naszej stronie www.

  www.evtrad.pl/

katalog >> Usługi >> organizacja imprez >> 13118

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Ekrany diodowe

Up Live jest obecne na rynku od dawna i stale rozwija się pod kątem gwarancji satysfakcji dla każdego klienta. W naszej ofercie znajdziesz transmisje online, realizację dźwięku, kompleksową obsługę imprez i konferencji oraz wiele innych. Szczegółowe dane prezentujemy już teraz na naszej witrynie www lub pod podanym numerem.

  www.uplive.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> imprezy >> 13069

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    opensailing.com

Szkolenia żeglarskie, szkolenia motorowodne i specjalistyczne tj. kurs radiooperatora bliskiego zasięgu czy kurs sternika motorowodnego oferuje Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych OPENSAILING z bazą w Mielnie. Realizujemy profesjonalne szkolenia dostosowane indywidualnie do oczekiwań naszych uczestników. Szkolimy wg standardów ISSA oraz na patenty państwowe, jakie obejmują m. in. kurs instruktora żeglarstwa, żeglarz jachtowy, Master of Sailing Yacht, Offshore Skipper czy Inland Skipper. Firmom proponujemy organizację żeglarskich imprez integracyjnych, eventów i regat. Zapraszamy do kontaktu!

  www.opensailing.com

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 15790

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.rafael.com.pl dom weselny Śląsk

Kompleksowe usługi w zakresie organizacji wesel, eventów czy imprez firmowych oferuje Przedsiębiorstwo RAFAEL w Dąbrowie Górniczej. Nasz Dom weselny zlokalizowany jest w malowniczej części Sławkowa na Śląsku i zapewnia możliwość organizacji wesel 2 dniowych z potrawami weselnym, które dobieramy razem z klientami, także na poprawinach. Oferujemy profesjonalny catering i obsługę kelnerską, a przestronną salę weselną na Państwa życzenie ozdabiamy. Ponadto do dyspozycji gości mamy 50 miejsc noclegowych na terenie domu. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą lub bezpośredniego kontaktu.

  rafael.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15747

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Do wynajęcia konferansjer na event w Krakowie - DJs Kings

Działamy na rynku obsługiwania różnych imprez firmowych a także okolicznościowych. W naszej firmie posiadamy doświadczonych specjalistów od prowadzenia zarówno wesel a także wydarzeń firmowych. Możemy zapewnić sceny a także nagłośnienie czy oświetlenie do obsługiwania eventów nawet na pięć tysięcy osób. Wszystkie nasze usługi możemy indywidualnie dopasować do oczekiwań klientów. Wykonujemy usługi na terenie miejscowości w Małopolsce.

  djskings.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> dj >> 14743

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Fotografia eventowa - psession.pl

Jeśli chcesz zadbać o to, by najważniejsze momenty Twojego życia były uwiecznione w sposób profesjonalny zgłoś się do mnie. Nazywam się Piotr Król i profesjonalną fotografią zajmuję się od 10 lat. Wykonuję reportaże ślubne, sesje plenerowe, sesje dziecięce i rodzinne. Zajmuję się także fotografowaniem eventów, fotografią biznesową i produktową. Zapraszam kontaktu ze mną w celu ustalenia dogodnego terminu! Do zobaczenia!

  psession.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> fotografia >> 14553

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 40