Logo small

TAG: eventowa

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12
1.    Organizacja imprez

Jak doświadczona marka eventowa organizujemy wydarzenia, które zawsze cechuje wyjątkowy charakter. Ta branża jest naszą pasją, a kreatywność naszego zespołu przekłada się na idealne rezultaty w pracy z naszymi klientami. Stawiamy na kreatywność, która naprawdę będzie się mogła przełożyć na bardzo dobre rezultaty. Sprawdź co sprawia, że nasze eventy to numer jeden!

  gambo-event.pl/

katalog >> Kultura i sztuka >> event, muzyka, impreza firmowa >> 15797

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Agencja Eventowa

Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem różnych imprez między innymi dla firm motoryzacyjnych, galerii handlowych oraz firm. Posiadamy doświadczenie w realizowaniu w sposób kompleksowy różnych rodzajów eventów. Dysponujemy własnym zapleczem technicznym, które pozwala nam zapewnić podczas imprez odpowiednią logistykę oraz obsługę techniczną. Gwarantujemy indywidualnie dopasowane programy imprez.

  www.extomusic.com

katalog >> Kultura i sztuka >> event, muzyka, impreza firmowa >> 9210

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Whitesand.pl - agencja eventowa, imprezy masowe Warszawa

W Whitesand zajmujemy się organizacją imprez masowych w Warszawie (i nie tylko). Każdy nasz projekt jest dopięty na ostatni guzik, nie akceptujemy niedbałości i niedopracowania. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, dlatego każde z nich jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Zrealizowaliśmy już wiele wydarzeń, zarówno w Polsce jak i Europie. Naszą filozofią jest budowanie świadomości marki wśród uczestników wydarzenia, poprzez stworzenie angażującej i wywierającej wrażenie historii, którą zapamiętają na długo. Wszystko opiera się na marce klienta – to jej poświęcamy całą uwagę. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajduje się nasza oferta oraz zrealizowane przez nas projekty.

  whitesand.pl

katalog >> Marketing i Reklama >> inne >> 9154

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.creality.pl

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Creality, która funkcjonuje już od 2008 roku. Świadczymy szeroki zakres usług z wielu branż. Zajmujemy się organizacją eventów dla klientów biznesowych i obiektów handlowych (spotkania, konferencje, prezentacje, stanowiska targowe, wydarzenia okolicznościowe, otwarcia oraz inne). Od 2009 roku prowadzimy też studio projektowe, które zajmuje się projektowaniem stron WWW, identyfikacją wizualną firm, grafiką reklamową, portalami społecznościowymi oraz outsourcingiem. Prowadzimy też działalność w mediach społecznościowych. Więcej szczegółów na stronie.

  www.creality.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> inne >> 14257

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Organizacja imprez - evtrad.pl

Od wielu lat działamy na rynku jako firma Evtrad Events i gwarantujemy pomoc w organizowaniu wyjazdów integracyjnych, imprez firmowych, czy wyjazdów szkoleniowych. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Nie czekaj, ale już teraz zobacz jeszcze więcej na naszej stronie www.

  www.evtrad.pl/

katalog >> Usługi >> organizacja imprez >> 13118

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Driving Experience - imprezy integracyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo organizację niezapomnianych imprez samochodowych. W tej materii posiadamy wieloletnie doświadczenie, dysponujemy pokaźną flotą samochodów sportowych, współpracujemy z mistrzami kierownicy. Zabawa na torze i jazda za kółkiem samochodu wyścigowego to nie lada gratka adrenalina, emocje, szybkość. Eventy dla firm w wykonaniu Driving Experience to propozycja godna uwagi. Zapraszamy.

  www.drivingexperience.pl

katalog >> Usługi >> organizacja imprez >> 9408

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Imprezy integracyjne dla firm

Fun Faktoria to doświadczona agencja eventowa, która organizuje bardzo różne imprezy integracyjne. Poznań to jedno z miast, gdzie firma świadczy swoje usługi, choć to samo tyczy się również Warszawy, Torunia, Wrocławia, Krakowa i innych mniejszych oraz większych miast. Firmę cechuje ogromne doświadczenie oraz ogromne kwalifikacje osób, które organizują ów imprezy.

  www.funfaktoria.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> event, muzyka, impreza firmowa >> 17939

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Agencja eventowa Łódź - pure-pleasure.pl

Nasza internetowa strona pozwoli Ci z pewnością podjąć wyjątkową decyzję odnośnie tego, jaką firmę w Łodzi najlepiej wybrać w kwestii organizacji eventów. Jesteśmy przekonani, że dzięki konkretnym propozycjom, będziemy w stanie stworzyć dla Ciebie konkretny projekt, zarówno jeśli chodzi o imprezy firmowe łódź, a także wszelkie inne projekty eventowe.

  pure-pleasure.pl

katalog >> Usługi >> organizacja imprez >> 16496

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Fotografia eventowa - psession.pl

Jeśli chcesz zadbać o to, by najważniejsze momenty Twojego życia były uwiecznione w sposób profesjonalny zgłoś się do mnie. Nazywam się Piotr Król i profesjonalną fotografią zajmuję się od 10 lat. Wykonuję reportaże ślubne, sesje plenerowe, sesje dziecięce i rodzinne. Zajmuję się także fotografowaniem eventów, fotografią biznesową i produktową. Zapraszam kontaktu ze mną w celu ustalenia dogodnego terminu! Do zobaczenia!

  psession.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> fotografia >> 14553

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Fotografia eventowa - www.pawelkonarzewski.pl

Fotograf z wieloletnim doświadczeniem oferuje szeroki zakres usług. Specjalizacją jest fotogrfia eventowa. W ramach oferty fotografia eventowa oraz fotoreportaże z takich wydarzeń jak targi, imprezy firmowe, zjazdy, wystawy, pokazy, kongresy, imprezy sportowe. Ponadto w ofercie sesje portretowe, biznesowe, produktowe. Zapraszam do owocnej współpracy.

  www.pawelkonarzewski.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> studio fotograficzne >> 14295

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12