Logo small

TAG: ginekolog

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 97
1.    drboron.pl

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Roberta Boronia z Pisza. Działalność Gabinetu polega na świadczeniu usług ginekologicznych. Dostępnych jest tutaj ich bardzo wiele, a wśród nich m.in.: diagnostyka oraz leczenie zespołu napięcia przedmiesiączkowego, operacje plastyczne szyjki macicy, diagnostyka oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, prowadzenie ciąży fizjologicznej oraz patologii. Doktor Robert Broń specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa uzyskał już w 1990 roku. Z pełną ofertą Gabinetu mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.

  www.drboron.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 22266

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    OKW SP. Z O.O.

Na stronie internetowej MojaRecepta.com.pl działa poradnia medyczna online, w której skorzystać można z konsultacji lekarskich poprzez telemedycynę. Rozmowa ze specjalistą odbywa się zdalnie, bez potrzeby opuszczania domu przez pacjenta. W zależności od potrzeb, z lekarzem omówić można problem zdrowotny, zdiagnozować chorobę czy otrzymać receptę elektroniczną. Usługi poradni internetowej przeznaczone są dla osób, które nie mogą osobiście stawić się w przychodni. Pacjenci mają możliwość odbycia konsultacji internistycznej, ginekologicznej i pediatrycznej.

  mojarecepta.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 22097

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Specjalistyczna klinika ginekologiczna Rosemedica

ROSE MEDICA to Specjalistyczne Gabinety Lekarskie oferujące leczenie ginekologiczne i USG Kraków. Nasz ginekolog z wieloletnim doświadczeniem pomoże Państwu w leczeniu wstydliwych dolegliwości. Gabinet znajduje się przy ulicy Grzegórzeckiej 12

  www.rosemedica.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> ginekologia estetyczna >> 21892

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Ginekolog Pruszków - tomasz-jakubiak.pl

Tomasz-jakubiak.pl to lekarz ginekolog. Doktor Jakubiak działa w gabinecie Spesmed w Pruszkowie. W zakres jego usług wchodzą m.in. badania ginekologiczne, cytologia, USG, testy Papp-A. W gabinecie wykonywane są również zabiegi  ginekologiczne z badaniem histopatologicznym. Ginekolog Jakubiak posiada najnowszy sprzęt m.in. do wykonywania zbiegów krioterepii.

  tomasz-jakubiak.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 21611

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Ginekolog Pruszków - dr-radkiewicz.pl

Profesjonalny ginekolog oferuje usługi, które dopasowane są do potrzeb wszystkich klientów. Oferta jest skierowana do kobiet, które chcą profilaktycznie przeprowadzić badania jak i tych, które są w ciąży albo planują w ciąże zajść. Badania przeprowadzane są przy uszyciu nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje dokładność. Na tym każdemu klientowi najbardziej zależy.

  dr-radkiewicz.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 19287

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Dobry ginekolog w krakowie - ginekologjaworowski.pl

Prowadzimy gabinet ginekologiczny w Krakowie doceniany przez dotychczasowe pacjentki ze względu na profesjonalne podejście do prowadzenia ciąży, czy do dopasowania antykoncepcji. Proponujemy testy ciążowe. Przyjmujemy w gabinecie kobiety w każdym wieku. Zapewniamy przy tym maksymalnie komfortową atmosferę. Dodatkowe plusy to poród w wodzie, profilaktyka osteoporozy i wiele innych rozwiązań.

  ginekologjaworowski.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> ciąża >> 19157

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    optimamed.eu Choroby serca Lublin

OPTIMAMED to profesjonalna klinika mieszcząca się w Lublinie. Oferujemy kompleksową pomoc i konsultacje z wykwalifikowanymi lekarzami wielu specjalności. Świadczymy usługi z zakresu kardiologii, ginekologii i położnictwa, endokrynologii, neurologii, dietetyki, urologii oraz rehabilitacji. Wykonujemy również badania USG na nowoczesnym sprzęcie, leczymy migreny przy pomocy botoxu a oprócz tego wykonujemy korekcję zmarszczek. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnią praktyką zawodową i ogromną wiedzą medyczną. Zapewniamy najwyższą jakość usług i sympatyczną obsługę. Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

  optimamed.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19083

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    VITA LONGA Pediatra katowice

W Katowicach znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „VITA LONGA”, który proponuje pełen zakres usług medycznych. W naszej placówce skorzystać można z porady lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej jak również konsultacji specjalistycznych z zakresu neurologii, ginekologii, kardiologii, ortopedii czy też psychiatrii. Świadczymy także usługi stomatologiczne i fizykoterapeutyczne. Posiadamy doskonale wyposażone zaplecze diagnostyczne - wykonujemy pełen zakres badań laboratoryjnych, EKG oraz USG dorosłych, dzieci i niemowląt. Aby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą witrynę.

  www.vitalonga-nzoz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17914

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    MEDI LUX CLINIC Anita Chudecka-Głaz

Gabinety Lekarskie MediLuxClinic mieszczące się w Szczecinie, świadczą usługi medyczne z zakresu ginekologii, położnictwa oraz dermatologii. W placówce zatrudnieni są lekarze specjaliści, którzy wykonują między innymi punktowe testy skórne, szczepienia przeciw HPV,badania cytologiczne, prenatalne, alergologiczne, wirusologiczne czy molekularne, a także prowadzą ciążę i leczą niepłodność. Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku, a zapisy na wizyty umawiane są drogą telefoniczną. Dodatkowe wiadomości oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

  www.mediluxclinic.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17537

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.florjanski-ginekolog.pl

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy dr hab. n. med. Jerzy Florjański we Wrocławiu oferuje opiekę nad kobietami ciężarnymi, zapewniając kontrolę rozwoju płodu przy użyciu nowoczesnego sprzętu USG. Dodatkowo umożliwiam kwalifikacje do zabiegów inwazyjnych pod kontrolą USG, w tym zabiegów wewnątrzmacicznych na płodach. Współpracuję m. in. z Zakładem Genetyki AM we Wrocławiu. Prowadzę 32 łóżkowy Oddział Patologii Ciąży w II Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa U.M. we Wrocławiu. Zapraszam do zaznajomienia się z ofertą usług oraz na konsultacje.

  www.florjanski-ginekolog.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17124

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 97