Logo small

TAG: imigracyjne

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 3 z 3
1.    Doradztwo imigracyjne - d-hm.pl

H&M to kompleksowe usługi imigracyjne, które od podstaw dbają o pobyt i pracę cudzoziemców na terenie Polski. W profesjonalny sposób pomagamy w legalizacji pracy, uzyskaniu zezwolenia na pracę, zatrudnianiu cudzoziemców oraz pozyskiwaniu stosownej dokumentacji. Decydując się na H&M, wybierasz rzetelne usługi oraz profesjonalną pomoc, mającą na celu Twoje dobro. Skorzystasz?

  d-hm.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 20615

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Kancelaria Adwokacka EKSPERT w Warszawie

Kancelaria adwokacka Ekspert świadczy szeroki wachlarz profesjonalnych usług prawnych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych wykorzystując do tego zdobytą przez wiele lat działalności wiedzę praktyczną. Specjalnością kancelarii są sprawy rodzinne spadkowe i karne. W ofercie nie brakuje także kompleksowych usług z zakresu prawa imigracyjnego takich jak legalizacja pobytu, uzyskanie obywatelstwa polskiego, zatrudnienie. Kancelaria oferuje również pomoc prawną online. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie.

  kancelaria-ekspert.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 11338

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    http://cgolegal.pl

Kancelaria Prawna CGO Legal posiada biura w Warszawie oraz Łodzi. Świadczy ona usługi skierowane w stronę klientów korporacyjnych z całej Polski oraz firm zagranicznych. Spółka zapewnia obsługę klientów w języku polskim, angielskim, włoskim, niemieckim oraz hiszpańskim. Oferta obejmuje kompleksową pomoc z zakresu prawa podatkowego. Kancelaria posiada również dział prawa imigracyjnego, nieruchomości, korporacyjny, który zapewnia kompleksową obsługę prawną firm. Dział procesowy reprezentuje klientów firmowych i osoby fizyczne przed polskimi sądami wszystkich instancji oraz sądami zagranicznymi.

  cgolegal.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 9328

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 3 z 3