Logo small

TAG: instruktora

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12
1.    opensailing.com

Szkolenia żeglarskie, szkolenia motorowodne i specjalistyczne tj. kurs radiooperatora bliskiego zasięgu czy kurs sternika motorowodnego oferuje Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych OPENSAILING z bazą w Mielnie. Realizujemy profesjonalne szkolenia dostosowane indywidualnie do oczekiwań naszych uczestników. Szkolimy wg standardów ISSA oraz na patenty państwowe, jakie obejmują m. in. kurs instruktora żeglarstwa, żeglarz jachtowy, Master of Sailing Yacht, Offshore Skipper czy Inland Skipper. Firmom proponujemy organizację żeglarskich imprez integracyjnych, eventów i regat. Zapraszamy do kontaktu!

  www.opensailing.com

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 15790

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Kurs instruktora piłki nożnej - pakis.pl

Jeżeli chcesz zdobyć nową wiedzę, umiejętności oraz uprawnienia, wybierz kursy PAKiS. Funkcjonujemy jako Polska Akademia Kultury i Sportu czyli jednostka edukacyjna. U nas można łatwo zapisać się na kursy instruktorskie, kursy trenerskie, kursy menedżerskie, szkolenia e-learningowe. Na stronie www.pakis.pl można znaleźć mnóstwo różnorodnych szkoleń, które pozwalają otrzymać legitymacje instruktorskie. Są to w pełni legalne dokumenty, potwierdzające zdobyte umiejętności identycznie jak w przypadku tradycyjnych kursów stacjonarnych.

  pakis.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 10908

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    PROFI FITNESS SCHOOL kursy fitness wrocław

Mamy niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu szkołę Profi Fitness School, jakiej siedziba znajduje się w Szczecinie. Prowadzimy wiele różnorodnych szkoleń, w tym między innymi aerobik, pilates bądź nordic walking. Dzięki wieloletniej działalności i profesjonalnym trenerom jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom każdych naszych zajęć. Zapraszamy do zapisania się zarówno osoby zaczynające swoją przygodę z fitnessem, jak i te bardziej zaawansowane. Każdy znajdzie u nas zajęcia dopasowane do swoich oczekiwań i możliwości. Aby dowiedzieć się więcej o naszej szkole, zachęcamy do wejścia na witrynę internetową.

  www.profi-fitness.com.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> trener >> 8667

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    osmiornica.eu

Kursy nurkowania na różnych poziomach zaawansowania i największa ilość nurkowań! SZKOŁA NURKOWANIA OŚMIORNICA Wojciecha Nowaka w Gdańsku! Sprawdź naszą ofertę - nurkujemy cały rok, a kursy podstawowe organizujemy też zimą. Działamy, ponieważ naszą pasją nie jest jedynie nurkowanie, ale także kształcenie! Proponujemy kurs nurkowania, dla chętnych również kurs instruktora nurkowania i kurs pierwszej pomocy. Organizujemy podróże nurkowe, wyprawy i zagraniczne wyjazdy nurkowe, a na co dzień prowadzimy sklep nurkowy, zapewniając serwis sprzętu nurkowego. Odwiedź naszą stronę i dołącz do nas!

  www.osmiornica.eu

katalog >> Sport i rekreacja >> nurkowanie >> 15707

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    AlanO obóz konny Małopolska

Nasze gospodarstwo położone jest u stóp Babiej Góry na Orawie we wsi Zubrzyca Górna. Obok domu przepływa górski potok w którym można zażywać kąpieli. W gospodarstwie posiadamy różne zwierzęta dzięki czemu nikt,kto do nas przyjedzie nie zapomni jak wygląda krowa,kura,lub koń. A tych jest u nas 12,są to w większości konie rasy huculskiej. W sezonie letnim oprócz wczasów rodzinnych organizujemy obozy jeździeckie dla młodzieży, konie uprzyjemniają naszym gościom czas dzięki przejażdżkom w teren do pobliskich lasów lub nauką jazdy na maneżu. Wszystkie jazdy są prowadzone przez instruktora. Oferujemy bardzo kameralne warunki. W gospodarstwie dla gości są 3 pokoje,każdy z własną łazienką. Stanowi to 11 miejsc noclegowych, obok nich znajduje się aneks kuchenny oraz niewielka salka telewizyjna. Obóz konny w naszej stajni to niezapomniane przeżycie dla każdego. Cisza, spokój, zadbane gospodarstwo, przyjazna atmosfera, piękna okolica to atuty naszego siedliska. Zapraszamy.

  www.alano.net.pl

katalog >> Turystyka >> inne >> 15222

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Rafting na Dunajcu

Organizujemy profesjonalne spływy kajakowe na Dunajcu. Proponujemy również dynamiczne spływy bezpiecznymi pontonami razem z doświadczonymi instruktorami. Promujemy rafting w Zakopanem, udostępniamy sprzęt sportowy grupom zorganizowanym i klientom indywidualnym, nadzorujemy imprezy integracyjne. Dajemy możliwość grillowania, oddajemy do dyspozycji wysokiej klasy kajaki pneumatyczne, wiosła, kamizelki, inne niezbędne akcesoria do spływu. Ostatecznie polecamy wypożyczalnię rowerów i wgląd do wielu pozytywnych opinii.

  www.raftingpieniny.pl

katalog >> Turystyka >> spływ dunajcem >> 12653

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Kurs nurkowania Warszawa

Jako jedyni w Warszawie posiadamy własny basen z ciepłą woda. U nas nie ma godziny basenowej równej 45 minut. Ćwiczenia basenowe trwają tak długo, aż umiejętności zostaną opanowane. Basen jest wliczony w koszt naszych kursów. Nie ukrywamy żadnych kosztów! Pracujemy wyłącznie ze świetnie wyszkolonymi i doświadczonymi instruktorami. Centrum Nurkowe Buddy to miejsce, w którym możesz nauczyć się nurkować. Dzięki nam możesz nurkować przez cały rok. Prowadzimy również sklep nurkowy. Dowiedz się więcej na stronie.

  buddy.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> nurkowanie >> 12262

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Skok w tandemie Zielona Góra - skacz.pl

Specjalizujemy się w organizacji skoków spadochronowych przy wsparciu doświadczonego instruktora. U nas skaczecie Państwo w tandemie. Używamy wyłącznie najlepszego sprzętu, zapewniamy film ze skoku spadochronowego i wiele dynamicznych zdjęć. Obsługujemy klientów w wielu miastach, co pozwala na większą elastyczność współpracy. Gwarantujemy sprawdzoną formułę skoków.

  skacz.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> skoki spadochronowe >> 11680

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Skimondo - wyjazdy na narty

Skimondo to firma zarządzająca w Gdańsku sztucznym stokiem narciarskim. Możecie Państwo trenować u nas dynamiczną jazdę na nartach przez cały rok (możliwość wykupienia ekonomicznego karnetu), a także nauczyć się tej sztuki od podstaw przy naszych certyfikowanych instruktorach. Powierzchnia przeznaczona do jazdy na nartach jest całkowicie gładka i ma perfekcyjny poślizg. To gwarantuje dynamiczne i wspaniałe przeżycia.

  skimondo.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> rozrywka >> 8551

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Gokarty Stadion Narodowy

Zarządzamy torem kartingowym w Warszawie. Naszym klientom proponujemy jazdę bezpiecznymi i nowoczesnymi gokartami, a nawet szkolenia z zawodowymi instruktorami. Najmłodszym proponujemy natomiast uczestnictwo w szkółce kartingowej. Udostępniamy wysokiej jakości tor asfaltowy sąsiadujący ze Stadionem Narodowym. Dodatkowo potrafimy zaplanować imprezy okolicznościowe.

  kartingowynarodowy.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> rozrywka >> 8298

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12