Logo small

TAG: językowe

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 88
1.    Virtua Lingua - Kursy Językowe Online

Virtua Lingua - kursy językowe online to indywidualna nauka języków obcych przez Skype lub inny komunikator. Ucz się wygodnie z domu lub biura z najlepszymi lektorkami i lektorami online. Do wyboru jest szereg rodzajów kursów z sześciu najpopularniejszych języków europejskich czyli angielski online, niemiecki online, hiszpański online, włoski online, francuski online oraz rosyjski online.

  www.virtualingua.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 19832

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    lingpartner.pl

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Ling Partner we Wrocławiu. Proponujemy solidne tłumaczenia pisemne i ustne w wersji uwierzytelnionej i zwykłej oraz profesjonalne kursy oraz szkolenia językowe. W ofercie posiadamy szeroki wybór języków, wśród których znajdą Państwo m.in. angielski, hiszpański, fiński, szwedzki, rosyjski, chiński lub koreański. Prowadzimy również kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy kursy dla firm oraz kursy języka specjalistycznego. Organizujemy warsztaty językowe o każdej tematyce. Pracujemy na autorskich materiałach. Szczegóły oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  https://www.lingpartner.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 19548

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Kursy Językowe Warszawa

Nasze kursy wyróżnia skuteczność oraz naturalność. Uczysz się tak, jak uczy się małe dziecko. Przyswajasz wiedzę mimochodem i już po dwóch tygodniach możesz obserwować pierwsze efekty. Nie trać czasu na naukę, która nie przynosi efektów, postaw na skuteczność. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej http://www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl/.

  www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16183

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.lincare.pl Angielski dla marynarzy

Lingua Care International od 1991 roku z powodzeniam istnieje w dziedzinie szkoleń lingwistycznych, egzaminów certyfikowanych, konsultingu językowego, a nawet wydawnictw własnych oraz publikacji Klientów. Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych tłumaczeń językowych. Dokładamy wszelkich starań, by każdy przekład był przygotowany według indywidualnych wymagań zleceniodawcy, z zachowaniem ciągłości terminologicznej i frazeologicznej. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, podmiotami prawnymi oraz instytucjami prawa i administracji państwowej czy lokalnej. Więcej informacji o ofercie firmy opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  www.lincare.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15848

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Angielski na dziś

Dzięki nowej metodzie speak-up można w przystępny sposób nauczyć się języka angielskiego. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące tej metody oraz szkoły językowej, która proponuje nauczanie można odnaleźć na stronie angielski-na-dzis.pl. Warto skorzystać ze strony, by dowiedzieć się, czy metoda speak-up odpowiada konkretnym potrzebom i przede wszystkim zorientować się, na czym dokładnie polega.

  angielski-na-dzis.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 14727

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Tęczowa Kraina - przedszkole i żłobek

Placówki Tęczowa Kraina tworzy doświadczona kadra pedagogiczna. Nauczyciele kierują się w swojej pracy przede wszystkim dobrem dziecka. Realizowane są zajęcia: dydaktyczne, językowe, teatralne i wiele innych. Zajęcia mają na celu wzbudzić u dzieci ciekawość świata, a także pomóc w odpowiednim rozwoju. W placówkach nad dziećmi czuwa logopeda i psycholog. Placówka dba także o prawidłowe odżywanie dzieci. Różnorodne i smaczne posiłki dostarczane są trzy razy dziennie.

  www.teczowakraina.com.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 14572

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.przedszkolewarszewo.pl Przedszkole Szczecin

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Niepublicznego Przedszkola „Wyspa Skarbów”, które znajduje się w Szczecinie. Dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy atrakcyjną propozycję zajęć dydaktycznych oraz dodatkowych (taneczne, językowe, logopedyczne i wiele innych). Nad bezpieczeństwem i rozwojem dzieci czuwa kadra doświadczonych i doskonale wykwalifikowanych pedagogów. Duży nacisk kładziemy na ogólny rozwój dzieci, sporą dawkę ćwiczeń ruchowych i zabawy. Na naszej stronie znajdą Państwo więcej wiadomości o pełnej ofercie jak i niezbędne dane kontaktowe placówki.

  przedszkolewarszewo.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14115

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Kursy języka polskiego jako obcego dla firm

Profesjonalne kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Szkolimy indywidualnie lub w małych grupach. Uczymy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Szkoła mieści się w centrum Szczecina. W Warszawie oferujemy kursy z dojazdem do biura klienta. Uczymy tylko języka polskiego, nasza kadra to kreatywni, doświadczeni poloniści.

  www.polishismylove.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 19331

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    akademos.edu.pl angielski dla firm warszawa

Posiadająca siedzibę w Warszawie firma AKADEMOS serdecznie zachęca klientów indywidualnych jak również firmy do współpracy oraz zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Od 1990 roku zajmujemy się prowadzeniem kursów stacjonarnych oraz wyjazdowych, szkoleń branżowych, tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi, korektą oraz audytami językowymi. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów ceniących sobie profesjonalizm i skuteczność. Zatrudniamy tylko doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów i zapewniamy najwyższą jakość usług. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  www.akademos.edu.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19138

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    obozy językowe dla dzieci 

Działamy na rynku realizowania kursów języków obcych, gdzie w naszej szkole językowej możemy zapewnić prowadzenia nauki zarówno w doskonale przygotowanych warunkach w salach, gdzie możemy zapewnić dostęp do nowoczesnych technologii, które pozwalają na prowadzenie nauki na najwyższym poziomie. Jednocześnie możemy zapewnić również prowadzenie nauki sprawdzonymi metodami oraz przez doświadczonych nauczycieli.

  empikschool.com

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 13121

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 88