Logo small

TAG: językowe

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 83
1.    Kursy Językowe Warszawa

Nasze kursy wyróżnia skuteczność oraz naturalność. Uczysz się tak, jak uczy się małe dziecko. Przyswajasz wiedzę mimochodem i już po dwóch tygodniach możesz obserwować pierwsze efekty. Nie trać czasu na naukę, która nie przynosi efektów, postaw na skuteczność. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej http://www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl/.

  www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16183

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.lincare.pl Angielski dla marynarzy

Lingua Care International od 1991 roku z powodzeniam istnieje w dziedzinie szkoleń lingwistycznych, egzaminów certyfikowanych, konsultingu językowego, a nawet wydawnictw własnych oraz publikacji Klientów. Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych tłumaczeń językowych. Dokładamy wszelkich starań, by każdy przekład był przygotowany według indywidualnych wymagań zleceniodawcy, z zachowaniem ciągłości terminologicznej i frazeologicznej. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, podmiotami prawnymi oraz instytucjami prawa i administracji państwowej czy lokalnej. Więcej informacji o ofercie firmy opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  www.lincare.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15848

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Angielski na dziś

Dzięki nowej metodzie speak-up można w przystępny sposób nauczyć się języka angielskiego. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące tej metody oraz szkoły językowej, która proponuje nauczanie można odnaleźć na stronie angielski-na-dzis.pl. Warto skorzystać ze strony, by dowiedzieć się, czy metoda speak-up odpowiada konkretnym potrzebom i przede wszystkim zorientować się, na czym dokładnie polega.

  angielski-na-dzis.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 14727

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Tęczowa Kraina - przedszkole i żłobek

Placówki Tęczowa Kraina tworzy doświadczona kadra pedagogiczna. Nauczyciele kierują się w swojej pracy przede wszystkim dobrem dziecka. Realizowane są zajęcia: dydaktyczne, językowe, teatralne i wiele innych. Zajęcia mają na celu wzbudzić u dzieci ciekawość świata, a także pomóc w odpowiednim rozwoju. W placówkach nad dziećmi czuwa logopeda i psycholog. Placówka dba także o prawidłowe odżywanie dzieci. Różnorodne i smaczne posiłki dostarczane są trzy razy dziennie.

  www.teczowakraina.com.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 14572

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.przedszkolewarszewo.pl Przedszkole Szczecin

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Niepublicznego Przedszkola „Wyspa Skarbów”, które znajduje się w Szczecinie. Dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy atrakcyjną propozycję zajęć dydaktycznych oraz dodatkowych (taneczne, językowe, logopedyczne i wiele innych). Nad bezpieczeństwem i rozwojem dzieci czuwa kadra doświadczonych i doskonale wykwalifikowanych pedagogów. Duży nacisk kładziemy na ogólny rozwój dzieci, sporą dawkę ćwiczeń ruchowych i zabawy. Na naszej stronie znajdą Państwo więcej wiadomości o pełnej ofercie jak i niezbędne dane kontaktowe placówki.

  przedszkolewarszewo.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14115

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    obozy językowe dla dzieci 

Działamy na rynku realizowania kursów języków obcych, gdzie w naszej szkole językowej możemy zapewnić prowadzenia nauki zarówno w doskonale przygotowanych warunkach w salach, gdzie możemy zapewnić dostęp do nowoczesnych technologii, które pozwalają na prowadzenie nauki na najwyższym poziomie. Jednocześnie możemy zapewnić również prowadzenie nauki sprawdzonymi metodami oraz przez doświadczonych nauczycieli.

  empikschool.com

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 13121

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    eBook.com.pl

W księgarni internetowej eBook.com.pl tanio kupisz lub pobierzesz za darmo e-wydania popularnych wydawnictw. Ogromna liczba ebooków, audiobooków do pobrania w formatach mp3, ePub, PDF i Mobi. Już w kolka minut zamówiony ebook, audiobook lub e-prasa pojawi się na Twoim czytniku, smartfonie lub tablecie. Zachęcamy do skorzystania z prenumeraty na swoje ulubione tytuły, to się opłaca.

  ebook.com.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> księgarnia internetowa >> 18345

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    FAMILIA przedszkole językowe Katowice

Szukasz placówki, jaka zapewni Twojemu dziecku najlepszy start w przyszłość? Dobrze trafiłeś! Niepubliczny zespół żłobkowo-przedszkolny Familia w Katowicach zapewni Twojemu dziecku należytą opiekę i znakomite warunki do rozwoju ruchowo-intelektualnego. Placówka wykorzystuje sprawdzone metody wychowawcze, oparte na zasadzie „nauka przez zabawę”. Zatrudnia również doświadczoną kardę, która zapewni pełne bezpieczeństwo swoim podopiecznym. Przedszkole oferuje ponadto pełne wyżywienie, dostosowane do potrzeb rozwijającego się dziecka. Placówka przyjmuje dzieci od 6 miesiąca życia. Więcej wiadomości o działalności centrum edukacyjnego dostępnych jest na stronie internetowej.

  familia.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 11981

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Lingopro - biuro tłumaczeń i szkolenia językowe dla firm

Lingopro to ogólnopolska firma, która specjalizuje się w: Kursy i szkoleniach językowe dla firm Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe Tłumaczenia pisemne i ustne Przeprowadzamy audyty kompetencji językowych Kursy językowe dla pracowników organizujemy w siedzibie Firmy. Działamy w: Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Katowice, Opole, Rzeszów, Olsztyn, Lublin, Szczecin, Jelenia Góra. Tłumaczmy na wszystkie języki świata: angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, francuski, ukraiński, niderlandzki, szwedzki, japoński, węgierski, duński, czeski, słowacki, chorwacki, rumuński.

  www.lingopro.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 11808

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


10.    Przedszkole Konstancin Świat Dziecka

Przedszkole Świat Dziecka to niepubliczna placówka w Konstancinie z profilem językowym. Troszczymy się tutaj o każdy detal, dbamy o to by wspierać rozwój dziecka oraz zapewnić maksimum bezpieczeństwa. W przedszkolu maluchy dostają zdrowe ekologiczne posiłki. Mamy własna kuchnię, dzięki czemu możemy szczególnie zadbać o potrzeby dzieci z alergiami. W naszym przedszkolu istnieje możliwość przygotowania urodzin w godzinach popołudniowych również dla dzieci spoza przedszkola.

  www.przedszkoleswiatdziecka.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 17368

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 83