Logo small

TAG: językowe

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 94
1.    Preston Publishing

W ofercie wydawnictwa językowego Preston Publishing znajdziesz książki do nauki języków obcych. Oddajemy w Wasze ręce stworzone przez profesjonalistów materiały do nauki języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, polskiego, włoskiego, francuskiego, portugalskiego i hiszpańskiego. Skorzystaj z naszych atrakcyjnych promocji lub zapisz się do newslettera i zdobądź kod rabatowy.

  prestonpublishing.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 21506

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Kurs angielskiego Bielsko - foryou.edu.pl

Kursy językowe w Bielsku - Białej to Twoja szansa na naukę swobodnej komunikacji w obcym języku. Szkoła For You oferuje kursy stacjonarne oraz online dopasowane do poziomu Twoich umiejętności. Nieważne, czy jesteś studentem, czy przedsiębiorcą: z nami nauczysz się zwrotów oraz słówek przydatnych w Twojej branży. Wybierz For You teraz i zacznij rozmawiać w obcym języku bez lęku oraz wstydu.

  www.foryou.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 20840

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Polsko-angielskie przedszkole - babyenglish.edu.pl

Prowadzimy profesjonalne przedszkole językowe Wilanów, dlatego zapraszamy Was do siebie. Chcecie żeby dziecko uczyło się od młodych lat języka obcego? Pod naszym okiem jest to możliwe. Korzystamy ze skutecznych metod nauczania. Bawimy się i uczymy jednocześnie, dlatego dziecko nawet nie wie, kiedy, a zaczyna bardzo dobrze mówić i rozumieć w języki angielskim.

  babyenglish.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 20536

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    ksiegaprzygod.pl

Jeśli poszukujesz profesjonalnego przedszkola i żłobka z dobrą ofertą językową w Opolu, zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją Językowego Przedszkola i Żłobka Niepublicznego „Księga Przygód”. Proponujemy rozmaite ciekawe zajęcia w postaci warsztatów oraz zabaw. W programie nauczania mieszczą się zajęcia teatralne artystyczne, warsztaty kulinarne, plastyczne, a dodatkowo rytmika, logorytmika oraz gimnastyka ogólnorozwojowa. Organizujemy różnorodne wycieczki i wyjścia np. do filharmonii. Zajęcia prowadzone są przez wyspecjalizowanych pedagogów z dużym doświadczeniem. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do współpracy.

  ksiegaprzygod.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 20308

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Virtua Lingua - Kursy Językowe Online

Virtua Lingua - kursy językowe online to indywidualna nauka języków obcych przez Skype lub inny komunikator. Ucz się wygodnie z domu lub biura z najlepszymi lektorkami i lektorami online. Do wyboru jest szereg rodzajów kursów z sześciu najpopularniejszych języków europejskich czyli angielski online, niemiecki online, hiszpański online, włoski online, francuski online oraz rosyjski online.

  www.virtualingua.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 19832

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    lingpartner.pl

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Ling Partner we Wrocławiu. Proponujemy solidne tłumaczenia pisemne i ustne w wersji uwierzytelnionej i zwykłej oraz profesjonalne kursy oraz szkolenia językowe. W ofercie posiadamy szeroki wybór języków, wśród których znajdą Państwo m.in. angielski, hiszpański, fiński, szwedzki, rosyjski, chiński lub koreański. Prowadzimy również kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy kursy dla firm oraz kursy języka specjalistycznego. Organizujemy warsztaty językowe o każdej tematyce. Pracujemy na autorskich materiałach. Szczegóły oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  https://www.lingpartner.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 19548

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Kursy Językowe Warszawa

Nasze kursy wyróżnia skuteczność oraz naturalność. Uczysz się tak, jak uczy się małe dziecko. Przyswajasz wiedzę mimochodem i już po dwóch tygodniach możesz obserwować pierwsze efekty. Nie trać czasu na naukę, która nie przynosi efektów, postaw na skuteczność. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej http://www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl/.

  www.warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16183

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.lincare.pl Angielski dla marynarzy

Lingua Care International od 1991 roku z powodzeniam istnieje w dziedzinie szkoleń lingwistycznych, egzaminów certyfikowanych, konsultingu językowego, a nawet wydawnictw własnych oraz publikacji Klientów. Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych tłumaczeń językowych. Dokładamy wszelkich starań, by każdy przekład był przygotowany według indywidualnych wymagań zleceniodawcy, z zachowaniem ciągłości terminologicznej i frazeologicznej. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, podmiotami prawnymi oraz instytucjami prawa i administracji państwowej czy lokalnej. Więcej informacji o ofercie firmy opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  www.lincare.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15848

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    CKBelfer.pl - kursy i korepetycje

Szykujesz się do egzaminu? Poszukujesz miejsca gdzie znajdziesz wiele przydatnych pomocy naukowych i kursów? Świetnie trafiłeś! Na naszej stronie znajdziecie między innymi korepetycje, kursy maturalne, kursy dla ósmoklasistów czy też pomoc w przygotowaniu do matury. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej!

  ckbelfer.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> korepetycje >> 21038

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    TokTik.pl - Fototapety na wymiar

Stworzone z ekologicznych materiałów tapety, fototapety, obrazy i naklejki znajdziesz na stronie toktik.pl. Szeroki wybór, dzięki któremu będziesz mógł zapewnić swojemu mieszkaniu, domowi lub lokalowi indywidualny i niezapomniany charakter. Możesz ozdobić nimi wszystko, od salonu po sypialnię. Gwarancja satysfakcji i darmowa dostawa już od 899 zł. Nie czekaj, sprawdź sam na podanej wyżej stronie!

  toktik.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> tapety >> 20527

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 94