Logo small

TAG: kamiennych

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 13
1.    www.metamar.pl

Siedziba firmy Metamar znajduje się w Woli Mrokowskiej niedaleko Warszawy. Jest to profesjonalny producent elementów kamiennych a oprócz tego właściciel kopalń marmuru, trawertynu, onyksu i wapieni. W naszej ofercie znaleźć można wyroby z kamienia naturalnego stosowane na zewnątrz oraz wewnątrz budynku jak również produkty specjalne – mozaiki, umywalki i brodziki czy parapety lub schody. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co umożliwia nam realizację nawet najbardziej skomplikowanego zadania. Zachęcamy do współpracy architektów, zakłady kamieniarskie oraz sprzedawców. Szczegóły dostępne na stronie.

  https://metamar.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 16210

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.kamien-luxmar.pl kamień ozdobny

Spory wybór płyt elewacyjnych z kamienia naturalnego posiada firma LUX-MAR w Radzyminie. Jesteśmy dostawcą elementów z kamienia naturalnego z różnych części świata. W ofercie posiadamy kamienie ogrodowe, grys, otoczaki, kamień nieregularny, marmur, andezyt, kwarcyt, granit, porfir oraz bazalt. Oferujemy też skały ozdobne do akwarium, terrarium, skalniaka i do ogrodu. Pełną ofertę prezentujemy na naszej stronie. Zapraszamy do kontaktu.

  www.kamien-luxmar.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20148

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    MARMUREX-BIS polerowanie granitu warszawa

Firma MARMUREX-BIS z siedzibą w Komorowie pod Warszawą proponuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie pielęgnacji oraz czyszczenia kamiennych powierzchni - podłóg, parapetów czy schodów. Przedsiębiorstwo to ma ogromne, sięgające 1999 roku doświadczenie w branży. Firma specjalizuje się w czyszczeniu, konserwacji, szlifowaniu, polerowaniu, impregnacji, renowacji czy też wypełnianiu ubytków w marmurze czy granicie. W trosce o najwyższy poziom świadczonych usług przedsiębiorstwo nieprzerwanie inwestuje w rozwój firmy jak i modernizację parku maszynowego. Szczegóły oferty na stronie internetowej.

  marmurexbis.com.pl

katalog >> Usługi >> budownictwo >> 13281

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    www.nagrobki-wegorzewo.pl

Projektowanie, produkcją i montażem nagrobków oraz płyt nagrobkowych, zajmuje się Zakład kamieniarski Żebrowscy z Węgorzewa. Produkty te mogą zostać wykonane m.in. z granitu, marmuru, trawertynu. Zakład zapewnia wybór spośród wielu różnych czcionek napisów nagrobnych, dzięki czemu Klient ma swobodę wyboru najlepszego wariantu dla siebie. Firma posiada nowoczesne maszyny do obróbki kamienia, które są obsługiwane przez fachowców. Poza ofertą z zakresu architektury cmentarnej, Zakład trudni się także produkcją blatów kuchennych z granitu oraz marmuru. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy.

  www.nagrobki-wegorzewo.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17307

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    metamar.pl

Metamar odznacza się nie tylko możliwością regularnej dostawy płytek i kafelków, ale również dużym asortymentem wysokiej klasy produktów na całym świecie. Ponadto, mamy możliwość przeprowadzania szkoleń, dostarczających rozwiązania dotyczące szczegółów projektu. Razem z 1300 doświadczonymi pracownikami, trzema fabrykami oraz biurem projektowym stanowimy wielką rodzinę. Nasze wieloletnie doświadczenie i zdolność produkcyjna pozwala nam nieustannie służyć naszym partnerom biznesowym.

  https://metamar.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 14105

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    kinstone.pl

Zakład kamieniarski KIN-STONE w Komornikach specjalizuje się w obróbce surowca naturalnego i konglomeratów. Jesteśmy producentem kamiennych elementów wystroju, jakie są doskonałym elementem wnętrz, takich jak domy mieszkalne, apartamenty cz biura. Nasze produkty mogą być stworzone z granitu, marmuru oraz trawertynu. Realizujemy także marmurowe blaty kamienne - kuchenne i łazienkowe, kominki, podłogi, schody, posadzki i parapety. Wykonujemy zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla dużych firm deweloperskich i wykonawczych działających na naszym rynku.

  www.kinstone.pl

katalog >> Usługi >> kamieniarstwo >> 16782

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    arkada-koszalin.pl

Wykonanie kamiennych elementów nagrobnych, a także parapetów, blatów kuchennych i podłóg oferuje Zakład kamieniarski Arkada w Koszalinie. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży całościowo obsługujemy Klientów indywidualnych, gwarantując solidne nagrobki z wysokiej jakości kamienia, a także kamieniarstwo budowlane. Świadczymy montaż, także lampionów i wazonów granitowych. Gwarantujemy terminową realizację zleceń oraz bardzo należyte ceny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy kamieniarskiej.

  arkada-koszalin.pl/

katalog >> Budownictwo >> kamieniarstwo i brukarstwo >> 16106

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.lermanstone.pl

Jeśli jesteście zainteresowani fasadą z kamienia naturalnego i nie możecie zdecydować się, jaki surowiec będzie najbardziej trwały, a jednocześnie najefektywniejszy, warto o to zapytać ekspertów. Łódzka firma Lerman Stone oferuje profesjonalne doradztwo i usługi kamieniarskie, w zakresie wykończeń elewacji, stosując marmur, granit, bazalt, dekton i kwarcyt. Oferujemy usługi cięcia i obróbki oraz montażu kamiennych elementów i detali. Zachowując wysoki poziom etyki zawodowej, korzystając z 25 lat doświadczenia, zapewniamy produkty i usługi na najwyższym poziomie!

  www.lermanstone.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15866

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Trawertyn

Bezpośredni importer produktów z kamienia naturalnego: trawertynu, marmuru, granitu, wapienia i kwarcytu. W ofercie stylowe płytki podłogowo-ścienne w różnych odcieniach, rozmiarach i sposobach obróbki. Zróżnicowana oferta produktowa i wyraźny podział na linie kolorystyczne i wzornicze sprawiają, że każdy klient odnajdzie idealny produkt stworzony dla siebie. Ponadto szeroki wybór kamiennych dodatków w postaci mozaik, dekorów, umywalek oraz chemii budowlanej niezbędnej do montażu i pielęgnacji kamienia. W ofercie również rustykalne podłogi bambusowe, winylowe oraz ceramiczne artykuły dekoracyjne.

  www.trawertyn-marmur.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15020

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Nagrobki Łódź - http://ks-kamienie.pl/nagrobki-lodz/

Kamieniarstwo to nasza główna specjalizacja. Rozwijamy się na łódzkim rynku od 20 lat. Wykonujemy indywidualne projekty schodów, kamiennych blatów przydatnych w wykończeniu kuchni, umywalek, posadzek. Wprowadzamy do wnętrz piękne kominki z kamienia. Gwarantujemy odporność na rysy, wsparcie biur architektonicznych, dokładne omówienie zalet konkretnego rodzaju kamienia.

  ks-kamienie.pl/

katalog >> Budownictwo >> kamieniarstwo i brukarstwo >> 13863

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 13