Logo small

TAG: klinika

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 204
1.    Klinika Teodorowscy - weterynarze z doświadczeniem

Przychodnia weterynaryjna Mikołów oraz szpital i przychodnia w Orzeszu zapewnia wysoką jakość usług weterynaryjnych dla kotów, psów i mniejszych zwierząt domowych. Dyżur dla zwierząt zapewnia opiekę lekarską całodobowo, dzięki czemu wszyscy pacjenci są w dobrych rękach. Klinika oferuje opiekę specjalistów z zakresu ortopedii, chirurgii, radiologii czy chorób zakaźnych psów i kotów.

  www.klinikadlazwierzat.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> zwierzeta >> 22765

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Leczenie niepłodności Kraków - epimedium.com.pl

Klinika leczenia niepłodności Epimedium zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, które chcą w końcu doczekać się upragnionego potomka. Nie wahaj się i już teraz wybierz specjalistów z Epimedium, którzy pomagają pacjentom z pasją i zaangażowaniem. Epimedium zaprasza do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań jak i chęci umówienia się na wizytę. Zaufaj Epimedium już teraz!

  epimedium.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 22578

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    klinika stomatologiczna zabrze - stomatologiamolar.pl

Rozległy zakres usług stomatologicznych oferuje Gabinet Dentystyczny Molar w Zabrzu. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej, chirurgii i protetyki. Chcąc zapewnić pacjentom solidność i zoptymalizować ich czas, przy naszym gabinecie zlokalizowane jest laboratorium protetyki dentystycznej, które świadczy usługi protetyczne i uzupełnienia zgodnie z najnowszymi standardami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz najnowocześniejsze zaplecze techniczne.

  https://www.stomatologiamolar.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 22529

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Dentysta Warszawa - maloclinics.pl

Malo Clinic to renomowana klinika dentystyczna w Warszawie, która od 11 lat pomaga swoim pacjentom w uzyskaniu zdrowych i lśniących zębów. Jest to część międzynarodowej sieci gabinetów stomatologicznych, które są jednymi z największych i najlepszych na całym świecie! Malo Clinic to centrum stomatologii w Warszawie, w którym z powodzeniem są wykonywane zabiegi specjalistyczną techniką Ao4. Umożliwia ona uzyskanie stałego mocowania protetycznego w jeden dzień bez przeszczepu kości! Więcej informacji znajduje się na stronie maloclinics.pl.

  maloclinics.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 21597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    SCM clinic Kraków - scmkrakow.pl

SCM Sp. z o.o. Prywatny Szpital Specjalistyczny to klinika medyczna położona w Krakowie. Pacjenci zgłaszający się do szpitala, mogą liczyć na fachowe konsultacje medyczne, prowadzone przez uznanych lekarzy. W klinice wykonać można wszystkie niezbędne badania diagnostyczne. Wykonywane są tu także zabiegi z wykorzystaniem mezenchymalnych komórek macierzystych.

  www.scmkrakow.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 21568

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    FabMed - zabiegi medycyny estetycznej dla Pań i Panów

Klinika medycyny estetycznej zaprasza osoby, które chcą wykonać między innymi zabiegi na nogi. Potrzebna jest depilacja laserowa albo lipoliza infekcyjna? My wykonujemy takie zabiegi bardzo bezpiecznie. Oferujemy również laserowe usuwanie rozstępów oraz zamykanie naczynek. Po przeprowadzeniu konsultacji ze specjalistą weźmiemy się za wykonywanie zabiegów.

  fabmed.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 21539

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    klinikanieplodnosci.pl

Jeśli jesteście w związku i dotknął Was problem niepłodności, zapraszamy do skorzystania z wszechstronnej opieki lekarskiej, jaką zapewnia Centrum Medyczne Angelius Provita w Katowicach. Umożliwiamy pełną diagnostyką oraz przeprowadzenie wszelkich badań. Polecamy dodatkowo holistyczne podejście do problemu niepłodności i w związku z tym umożliwiamy skorzystanie z wizyt u dietetyka i psychologa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Zapraszamy do kontaktu.

  www.klinikanieplodnosci.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 21296

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    weterynarz-radzi.pl

Dolittle to profesjonalna klinika weterynaryjna z długoletnim doświadczeniem. Mieści się we Wrocławiu i proponuje pomoc zwierzętom domowym takim jak psy, koty, gryzonie oraz inne. W zakres świadczonych usług wchodzi diagnostyka, interna, chirurgia, położnictwo i ginekologia, dermatologia, stomatologia a także czipowanie, znakowanie lub badania przesiewowe. W placówce można też zaszczepić lub odrobaczyć jak również zrobić niezbędne badania zwierzakowi. Panuje tu sympatyczna, bezstresowa atmosfera. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej lub skontaktować z lecznicą, wystarczy odwiedzić witrynę internetową.

  www.weterynarz-radzi.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 20315

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Anlaya - Klinika Medycyny Estetycznej

Klinika medycyny estetycznej Anlaya to miejsce, które sprawi, że poczujesz się jak jeszcze kilka lat temu. W swojej ofercie posiada szeroki pakiet usług odmładzających oraz zabiegów, dzięki którym pozbędziesz się dokuczliwych problemów skórnych. Klinika swojej bogatej ofercie posiada takie zabiegi jak rewitalizacja skóry, modelowanie sylwetki czy też usuwanie tatuaży. Co ważne, oferty zabiegów skierowane są zarówno dla Pań, jak i dla Panów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wejdź na anlaya.pl i nie przegap okazji!

  anlaya.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 20040

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 204