Logo small

TAG: klinika

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 197
1.    Dentysta Warszawa - maloclinics.pl

Malo Clinic to renomowana klinika dentystyczna w Warszawie, która od 11 lat pomaga swoim pacjentom w uzyskaniu zdrowych i lśniących zębów. Jest to część międzynarodowej sieci gabinetów stomatologicznych, które są jednymi z największych i najlepszych na całym świecie! Malo Clinic to centrum stomatologii w Warszawie, w którym z powodzeniem są wykonywane zabiegi specjalistyczną techniką Ao4. Umożliwia ona uzyskanie stałego mocowania protetycznego w jeden dzień bez przeszczepu kości! Więcej informacji znajduje się na stronie maloclinics.pl.

  maloclinics.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 21597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    SCM clinic Kraków - scmkrakow.pl

SCM Sp. z o.o. Prywatny Szpital Specjalistyczny to klinika medyczna położona w Krakowie. Pacjenci zgłaszający się do szpitala, mogą liczyć na fachowe konsultacje medyczne, prowadzone przez uznanych lekarzy. W klinice wykonać można wszystkie niezbędne badania diagnostyczne. Wykonywane są tu także zabiegi z wykorzystaniem mezenchymalnych komórek macierzystych.

  www.scmkrakow.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 21568

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    FabMed - zabiegi medycyny estetycznej dla Pań i Panów

Klinika medycyny estetycznej zaprasza osoby, które chcą wykonać między innymi zabiegi na nogi. Potrzebna jest depilacja laserowa albo lipoliza infekcyjna? My wykonujemy takie zabiegi bardzo bezpiecznie. Oferujemy również laserowe usuwanie rozstępów oraz zamykanie naczynek. Po przeprowadzeniu konsultacji ze specjalistą weźmiemy się za wykonywanie zabiegów.

  fabmed.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 21539

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    klinikanieplodnosci.pl

Jeśli jesteście w związku i dotknął Was problem niepłodności, zapraszamy do skorzystania z wszechstronnej opieki lekarskiej, jaką zapewnia Centrum Medyczne Angelius Provita w Katowicach. Umożliwiamy pełną diagnostyką oraz przeprowadzenie wszelkich badań. Polecamy dodatkowo holistyczne podejście do problemu niepłodności i w związku z tym umożliwiamy skorzystanie z wizyt u dietetyka i psychologa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Zapraszamy do kontaktu.

  www.klinikanieplodnosci.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 21296

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Klinika Medycyny Estetycznej Genesis

Kliniki medycyny estetycznej przychodzą z pomocą tym, którzy dążą do korekty wyglądu swojego ciała. Pełne, kobiece kształty są marzeniem wielu pań. Alternatywą do zastosowania implantów jest wyrzeźbienie ciała za pomocą tłuszczu, czyli tzw. lipomodelling. LIPOMODELLING POŚLADKÓW I PIERSI Oba zabiegi: powiększenie pośladków oraz zabieg powiększania biustu własnym tłuszczem odbywa się za pomocą lasera VaserLipo. Poza tym, że zabieg ten jest bezpieczny, wykazuje dwie niezaprzeczalne zalety: natychmiastowy efekt wymodelowanych pośladków i piersi oraz wyszczuplenie partii ciała, z których tłuszcz został pobrany. Co warto wiedzieć o zabiegu? * Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, co przyspiesza rekonwalescencję po zabiegu. * Tłuszcz pobierany jest za pomocą sondy emitującej ultradźwięki, która rozpuszcza komórki tłuszczowe i odsysa je, a następnie implementuje do miejsc, które mają zostać powiększone, czyli pośladków/piersi. * Cały zabieg odbywa się pod kontrolą USG, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo i precyzję implantacji tłuszczu. * Na bezpieczeństwo zabiegu wpływa także fakt, że laser Vaser Lipo nie uszkadza okolicznych tkanek ani nerwów. * Gdyby efekt końcowy nie był wystarczający dla pacjentki, istnieje możliwość dwukrotnego powtórzenia zabiegu w ciągu 6 miesięcy. * Należy jednak mieć świadomość, że partie ciała poddane zabiegowi, bezpośrednio po nim są opuchnięte, a na końcowy rezultat trzeba poczekać ok. 2 - 3 miesiące. Lipomodelling jest świetną alternatywą do augmentacji implantami. Po zabiegu tym pacjentka dużo szybciej dochodzi do siebie, a ryzyko powikłań jest mniejsze. Klinika Medycyny Estetycznej Genesis Józefa Korzeniowskiego 39 30-214 Kraków tel. +48 690 070 790

  klinikagenesis.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 20935

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    weterynarz-radzi.pl

Dolittle to profesjonalna klinika weterynaryjna z długoletnim doświadczeniem. Mieści się we Wrocławiu i proponuje pomoc zwierzętom domowym takim jak psy, koty, gryzonie oraz inne. W zakres świadczonych usług wchodzi diagnostyka, interna, chirurgia, położnictwo i ginekologia, dermatologia, stomatologia a także czipowanie, znakowanie lub badania przesiewowe. W placówce można też zaszczepić lub odrobaczyć jak również zrobić niezbędne badania zwierzakowi. Panuje tu sympatyczna, bezstresowa atmosfera. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej lub skontaktować z lecznicą, wystarczy odwiedzić witrynę internetową.

  www.weterynarz-radzi.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 20315

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Anlaya - Klinika Medycyny Estetycznej

Klinika medycyny estetycznej Anlaya to miejsce, które sprawi, że poczujesz się jak jeszcze kilka lat temu. W swojej ofercie posiada szeroki pakiet usług odmładzających oraz zabiegów, dzięki którym pozbędziesz się dokuczliwych problemów skórnych. Klinika swojej bogatej ofercie posiada takie zabiegi jak rewitalizacja skóry, modelowanie sylwetki czy też usuwanie tatuaży. Co ważne, oferty zabiegów skierowane są zarówno dla Pań, jak i dla Panów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wejdź na anlaya.pl i nie przegap okazji!

  anlaya.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 20040

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Klinika medycyny estetycznej Warszawa - lechappeebelle.pl

Zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki medycyny estetycznej spa & beauty, która mieście się w Warszawie. Oferujemy szereg zabiegów, które poprawią kondycję skóry na twarzy i ciele. Przy zastosowaniu wysokiej klasy urządzeń jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdej nowoczesnej kobiety, która pragnie czuć się dobrze ze swoim ciałem.

  lechappeebelle.pl/

katalog >> Aktualności >> uroda >> 18952

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Klinika witaminowa Kraków ALTERKLINIK

Jeżeli interesują Cię wlewy dożylne witaminy C, pamiętaj, że możemy pomóc. Zdecydowanie się na naszą ofertę to pomoc i nadzieja dla tych, którzy zmagają się z długotrwałą chorobą. Można powiedzieć, że nasza pomoc charakteryzuje się całościowym podejściem do kłopotu. Warto jeszcze odnieść się do korzyści, jakie niesie za sobą zastosowanie witaminy C. Mówiąc wprost przykładem może być choćby zmniejszenie bólu nowotworowego.

  alterklinik.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 17775

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Klinika Ginekologiczna Słowacja - aborcja.cz

Prowadzona przez nas klinika z Czech jest miejscem, w jakim pacjentki z Polski mogą poddać się legalnej aborcji do 12. tygodnia ciąży. Pacjentka przyjeżdża do nas rano i z reguły może opuścić klinikę już po południu. Ponadto w razie jakichkolwiek problemów pozostajemy do dyspozycji telefonicznej przez 24 godziny na dobę. Nie interesują nas dane osobowe, powody. Przeprowadzamy u siebie zawsze niezbędne badania przed zabiegiem.

  www.aborcja.cz/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 16747

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 197