Logo small

TAG: klinika

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 211
1.    Medyczna marihuana recepta - cannatherapy.pl

Cannatherapy.pl to renomowana klinika terapii medyczną marihuaną, specjalizująca się w leczeniu różnorodnych schorzeń za pomocą cannabis flos. Pacjenci, którzy borykają się z przewlekłymi bólami, chorobami neurologicznymi, czy też innymi stanami zdrowotnymi, znajdą tutaj rozwiązanie swoich problemów. W naszej placówce priorytetem jest dobro pacjenta i zapewnienie mu najlepszej opieki medycznej.

  cannatherapy.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 23531

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Klinika Medical Hair & Esthetic

Jeśli chodzi o dziedzinę taką jak medycyna estetyczna w Lublinie, to Klinika Medical Hair & Estetic rzeczywiście wyróżnia się pośród innych. Kierują się do niej nie tylko panie, ale również coraz częściej panowie, którym zależy na tym, aby dobrze wyglądać i cieszyć się młodym wyglądem tak długo, jak tylko to możliwe.

  lublin.chirurgiaestetyczna.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 23435

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Klinika Teodorowscy - weterynarze z doświadczeniem

Przychodnia weterynaryjna Mikołów oraz szpital i przychodnia w Orzeszu zapewnia wysoką jakość usług weterynaryjnych dla kotów, psów i mniejszych zwierząt domowych. Dyżur dla zwierząt zapewnia opiekę lekarską całodobowo, dzięki czemu wszyscy pacjenci są w dobrych rękach. Klinika oferuje opiekę specjalistów z zakresu ortopedii, chirurgii, radiologii czy chorób zakaźnych psów i kotów.

  www.klinikadlazwierzat.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> zwierzeta >> 22765

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Leczenie niepłodności Kraków - epimedium.com.pl

Klinika leczenia niepłodności Epimedium zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, które chcą w końcu doczekać się upragnionego potomka. Nie wahaj się i już teraz wybierz specjalistów z Epimedium, którzy pomagają pacjentom z pasją i zaangażowaniem. Epimedium zaprasza do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań jak i chęci umówienia się na wizytę. Zaufaj Epimedium już teraz!

  epimedium.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 22578

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    klinika stomatologiczna zabrze - stomatologiamolar.pl

Rozległy zakres usług stomatologicznych oferuje Gabinet Dentystyczny Molar w Zabrzu. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej, chirurgii i protetyki. Chcąc zapewnić pacjentom solidność i zoptymalizować ich czas, przy naszym gabinecie zlokalizowane jest laboratorium protetyki dentystycznej, które świadczy usługi protetyczne i uzupełnienia zgodnie z najnowszymi standardami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz najnowocześniejsze zaplecze techniczne.

  https://www.stomatologiamolar.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 22529

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Dentysta Warszawa - maloclinics.pl

Malo Clinic to renomowana klinika dentystyczna w Warszawie, która od 11 lat pomaga swoim pacjentom w uzyskaniu zdrowych i lśniących zębów. Jest to część międzynarodowej sieci gabinetów stomatologicznych, które są jednymi z największych i najlepszych na całym świecie! Malo Clinic to centrum stomatologii w Warszawie, w którym z powodzeniem są wykonywane zabiegi specjalistyczną techniką Ao4. Umożliwia ona uzyskanie stałego mocowania protetycznego w jeden dzień bez przeszczepu kości! Więcej informacji znajduje się na stronie maloclinics.pl.

  maloclinics.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 21597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    SCM clinic Kraków - scmkrakow.pl

SCM Sp. z o.o. Prywatny Szpital Specjalistyczny to klinika medyczna położona w Krakowie. Pacjenci zgłaszający się do szpitala, mogą liczyć na fachowe konsultacje medyczne, prowadzone przez uznanych lekarzy. W klinice wykonać można wszystkie niezbędne badania diagnostyczne. Wykonywane są tu także zabiegi z wykorzystaniem mezenchymalnych komórek macierzystych.

  www.scmkrakow.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 21568

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    klinikanieplodnosci.pl

Jeśli jesteście w związku i dotknął Was problem niepłodności, zapraszamy do skorzystania z wszechstronnej opieki lekarskiej, jaką zapewnia Centrum Medyczne Angelius Provita w Katowicach. Umożliwiamy pełną diagnostyką oraz przeprowadzenie wszelkich badań. Polecamy dodatkowo holistyczne podejście do problemu niepłodności i w związku z tym umożliwiamy skorzystanie z wizyt u dietetyka i psychologa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Zapraszamy do kontaktu.

  www.klinikanieplodnosci.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 21296

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Klinika Medycyny Estetycznej Genesis

Kliniki medycyny estetycznej przychodzą z pomocą tym, którzy dążą do korekty wyglądu swojego ciała. Pełne, kobiece kształty są marzeniem wielu pań. Alternatywą do zastosowania implantów jest wyrzeźbienie ciała za pomocą tłuszczu, czyli tzw. lipomodelling. LIPOMODELLING POŚLADKÓW I PIERSI Oba zabiegi: powiększenie pośladków oraz zabieg powiększania biustu własnym tłuszczem odbywa się za pomocą lasera VaserLipo. Poza tym, że zabieg ten jest bezpieczny, wykazuje dwie niezaprzeczalne zalety: natychmiastowy efekt wymodelowanych pośladków i piersi oraz wyszczuplenie partii ciała, z których tłuszcz został pobrany. Co warto wiedzieć o zabiegu? * Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, co przyspiesza rekonwalescencję po zabiegu. * Tłuszcz pobierany jest za pomocą sondy emitującej ultradźwięki, która rozpuszcza komórki tłuszczowe i odsysa je, a następnie implementuje do miejsc, które mają zostać powiększone, czyli pośladków/piersi. * Cały zabieg odbywa się pod kontrolą USG, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo i precyzję implantacji tłuszczu. * Na bezpieczeństwo zabiegu wpływa także fakt, że laser Vaser Lipo nie uszkadza okolicznych tkanek ani nerwów. * Gdyby efekt końcowy nie był wystarczający dla pacjentki, istnieje możliwość dwukrotnego powtórzenia zabiegu w ciągu 6 miesięcy. * Należy jednak mieć świadomość, że partie ciała poddane zabiegowi, bezpośrednio po nim są opuchnięte, a na końcowy rezultat trzeba poczekać ok. 2 - 3 miesiące. Lipomodelling jest świetną alternatywą do augmentacji implantami. Po zabiegu tym pacjentka dużo szybciej dochodzi do siebie, a ryzyko powikłań jest mniejsze. Klinika Medycyny Estetycznej Genesis Józefa Korzeniowskiego 39 30-214 Kraków tel. +48 690 070 790

  klinikagenesis.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 20935

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 211