Logo small

TAG: kominiarz

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 8 z 8
1.    www.kominiarztyburski.pl frezowanie komiów

Firma Usługi Kominiarskie Wojciech Tyburski ze Zwolenia od lat fachowo wykonuje wszelkie zlecenia powiązane z kominiarstwem. W ramach swojej działalności proponuje regularne czyszczenie przewodów kominowych, usuwanie nagromadzonej sadzy oraz kontrolę szczelności kanałów kominowych, urządzeń grzewczych i instalacji gazowych. Sprawnie eliminuje wszelkie usterki przewodów kominowych. Tylko regularne kontrole oraz dbanie o drożność i właściwą czystość kominów daje gwarancję na ich bezpieczne użytkowanie. Usługi kominiarskie naszej firmy kierujemy do Klientów z takich miejscowości jak m.in. Radom, Kozienice, Grójec, Szydłowiec, Puławy czy Piaseczno. Zapraszamy!

  kominiarztyburski.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16300

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    KOMINIARZ kominiarz augustów

Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z atrakcyjną ofertą Spółdzielni Kominiarz. Istniejemy na rynku od 1951 roku na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego a siedziba naszej firmy znajduje się w Olsztynie. Nasza propozycja obejmuje kompleksowe prace kominiarskie w tym inwentaryzacje, udrażnianie i czyszczenie przewodów kominowych, montaż wkładów kominowych, kontrola szczelności instalacji gazowej oraz okresowe kontrole na podstawie przeprowadzonych ekspertyz. Gwarantujemy pełny profesjonalizm, najwyższą jakość usług i konkurencyjne ceny. Dodatkowe wiadomości i dane kontaktowe znajdują się na witrynie internetowej.

  www.kominiarz.olsztyn.pl

katalog >> Usługi >> usługi kominiarskie >> 11251

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.akint.pl

Firma Akint z Warszawy, jako międzynarodowa marka to najwyższej jakości usługi potwierdzone jedynym na świecie kodeksem wartości. Działamy na rynku nieruchomości od 2009 roku, oferując właścicielom, zarządcom i administratorom obiektów fachowe przeglądy, audyty i ekspertyzy techniczne, przeglądy kominiarskie, gazowe i pomiary elektryczne. Zapewniamy nadzory budowlane i obsługę inwestycji, ocenę efektywności energetycznej i termowizję, inwentaryzacje oraz kosztorysowanie. Jesteśmy profesjonalistami. Zapraszamy do współpracy.

  akint.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 15795

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Czyszczenie przewodów kominowych – usługi kominiarskie

Przedstawiamy Zakład Usług Kominiarskich z Warszawy, oferujący wykonanie przeglądów kominiarskich, czyszczenie kominów i przygotowywanie opinii dla gazowni.

  www.kominiarze-warszawa.pl

katalog >> Usługi >> usługi kominiarskie >> 6726

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Konrad Małmyga instalacje gazowe kontrola warszawa

Zakład kominiarski Konrada Mamałygi ma swoje placówki w Warszawie i Piasecznie. wykonuje usługi scalone z pomiarem stężenia tlenku węgla, pomiarami oraz analizą spalin. Wydaje opinie o przewodach kominkowych oraz urządzeniach ogrzewających dla potrzeb wydziałów architektury czy też urzędów gmin. Zajmuje się udrażnianiem kanałów kominowych i chronieniem ich przed gnieżdżeniem się ptactwa. Dla zagwarantowania bezpieczeństwa w domach oraz mieszkaniach proponuje również rozpowszechnianie oraz montowanie czujników węgla wytwarzanych przez wypróbowane firmy. Na wszystkie swoje usługi zapewnia gwarancję. Dla zainteresowanych szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej.

  www.kominiarz.biz.pl

katalog >> Usługi >> usługi kominiarskie >> 6572

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH Kominiarz ożarów mazowiecki

Przedstawiamy Państwu ofertę przygotowaną przez Zakład kominiarski z Błonia. Oferujemy kompleksowe usługi kominiarskie w najwyższym standardzie. Dbamy o staranne oraz rzetelne realizowanie naszej pracy zdając sobie świadomość z tego, że od niej zależy bezpieczeństwo naszych Klientów. Sprawdzamy szczelność przewodów wentylacyjnych oraz kominowych, niedrożne- udrażniamy oraz przywracamy prawidłowy ciąg spalin lub cyrkulację powietrza w wentylacji. Chętnie podejmujemy długofalową współpracę ze spółdzielniami mieszkaniowymi, gwarantując kompleksową opiekę kominiarską. Więcej na stronie internetowej.

  www.zukom.pl

katalog >> Usługi >> usługi kominiarskie >> 5464

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    ORELL ADAM

Czujesz dym przy kominie, przez ścianę kominową lub przy podłodze w okolicy komina i nie wiesz, co z tym zrobić? Zastanawiasz się, jak uszczelnić komin bez większej przebudowy i remontu domu lub mieszkania? Szukasz dobrego kominiarza, który przeprowadzi pełną ekspertyzę i zaproponuje najlepsze rozwiązanie? Skontaktuj się z Zakładem Kominiarskim Orell w Szczecinie.

  orell.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 12289

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Fachmistrz.pl - wszechstronne usługi naprawcze

Cieknący kran, zepsuty zamek, a może wybite okno? Jeśli tak koniecznie musisz zapoznać się z ofertą fachmistrz.pl. - specjalizujemy się w szybkim i skutecznym usuwaniu usterek i wszelkich awarii. Pracują u nas najlepsi fachowcy w swoich dziedzinach - cały sztab elektryków, hydraulików, kominiarzy i wielu innych profesjonalistów. Jeśli potrzebujesz pilnie złotej rączki, zajrzyj koniecznie na fachmistrz.pl.

  fachmistrz.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 9376

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 8 z 8