Logo small

TAG: konsultacje

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 164
1.    Konsultacje dietetyczne - pawelgluchowski.pl

Prawdziwy trener personalny opiera się na naukowej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Jeśli szukasz profesjonalisty i naprawdę chcesz efektów, zapoznaj się z moją ofertą! Nazywam się Paweł Głuchowski i od wielu lat zajmuję się konsultacjami żywieniowymi, planami treningowymi oraz holistyczną opieką trenerską. Pomagam osobom na każdym poziomie zaawansowania, rozwiązując ich problemy zdrowotne. Tym samym masz pewność, że moja opieka trenerska wykracza poza siłownię i kuchnię. Nauczę Cię zdrowego stylu życia, który pokochasz. Co Ty na to?

  www.pawelgluchowski.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 20364

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Konsultacje psychologiczne - katarzynasankowska.pl

Jeżeli poszukujecie Państwo psychologa, który pomoże Wam w relacjach z wazymi dziećmi to zapraszam do umówienia się na wizytę. Jak psycholog oferuję konsultacje psychologiczne dla dzieci jak i konsultacje psychologiczne dla młodzieży. Więcej informacji o mnie i moich kompetencjach znajdziecie Państwo na stronie internetowej!

  katarzynasankowska.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 19158

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    www.beata-bieniek.pl

Kancelaria Adwokacka dr Beata Bieniek, umiejscowiona w Zabrzu, prowadzi obsługę prawną przedsiębiorstw, spółek handlowych oraz osób fizycznych. Polecamy indywidualne konsultacje prawne, reprezentujemy Klientów przed sądami, urzędami oraz instytucjami, a także przygotowujemy odpowiednie pozwy i pisma procesowe. Prowadzimy sprawy z prawa karnego, administracyjnego, rodzinnego, spadkowego bądź cywilnego. Proponujemy zastępstwo procesowe w postępowaniach o naprawienie szkód, będących następstwem błędu medycznego, wypadku przy pracy czy też wypadku komunikacyjnego. Więcej o zakresie oferowanych usług na stronie internetowej.

  www.beata-bieniek.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17086

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    urologchrzanow.pl

Gabinet urologiczny lek. med. Janusz Michalik w Chrzanowie poleca całościową diagnostykę oraz leczenie chorób układu moczowo - płciowego i fachowe konsultacje urologiczne ze szczególnym uwzględnieniem oceny ultrasonograficznej układu moczowego, USG nerek, pęcherza moczowego oraz prostaty. Wszystkie badania realizowane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu medycznego. Gabinet funkcjonuje w poniedziałki i środy w godzinach 15:30-18:00. Zapraszamy do umówienia się na wizytę osobiście, telefonicznie oraz mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat gabinetu i zakresu badań mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  urologchrzanow.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 16096

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.crmodus.pl Rehabilitacja Wrocław

Rehabilitacja pourazowa, neurologiczna i ogólnoustrojowa, a poza tym konsultacje specjalistyczne i zaawansowana diagnostyka do oferta specjalistyki Centrum Rehabilitacji MODUS we Wrocławiu. Jesteśmy pełnoprofilowym ośrodkiem rehabilitacji ruchowej, który oferuje nowoczesne metody postępowania i terapii dzięki zaawansowanej aparaturze, wyposażeniu oraz wysokim kwalifikacjom kadry. Nasz zespół posiada kwalifikacje w zakresie kinezyterapii, fizykoterapii i masażu, ortopedii, neurologii, reumatologii i psychoneurologii. W razie pytań pozostajemy w kontakcie.

  crmodus.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 15945

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Prace licencjackie - Ekonsultacje

Ekonsultacje to serwis, który prezentuje ofertę usług skoncentrowanych na pisaniu różnego rodzaju prac. Oferta obejmuje prace licencjackie i prace magisterskie. Ponadto zamówić tu można pracę inżynierską, doktorską, a nawet zaliczeniową. Za pośrednictwem danego serwisu, zainteresowani mogą nawiązać kontakt z magistrami i doktorami różnych specjalizacji. To oni oferują pomoc przy pisaniu prac.

  ekonsultacje-online.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> prace licencjackie >> 15680

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Projektowanie ogrodów Kraków - zielonaterapia.pl

Oferujemy profesjonalne projektowanie ogrodów Kraków dopasowane do wymagań klientów. Dla nas liczy się nie tylko zadowoleni klienta, ale również jego zdrowie. Dlatego nasza oferta to ogrody bazujące na zasadzie horiterapii. Zrobimy wszystko żeby osoby starsze oraz dzieci czuły się w naszych ogrodach wspaniale. Znamy się na tym naprawdę bardzo dobrze.

  zielonaterapia.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> ogrodnictwo >> 19658

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    opplublin.pl

Z wielką radością przedstawiamy Państwu ofertę Ośrodka Psychoterapii Psychoanalitycznej, który mieści się w Lublinie. Wykonujemy psychoterapię psychoanalityczną dla osób dojrzałych i nastolatków. Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani psycholodzy i psychoterapeuci, którzy zapewniają profesjonalną pomoc naszym pacjentom. Nasza działalność ma formę psychoterapii analitycznej i okresowych seminariów oraz wydarzeń analitycznych. Osoby zainteresowane osiągnięciem dokładnych informacji dotyczących naszego Ośrodka i jego oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  https://opplublin.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 19346

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    HISTAMED Konsultacje histopatologiczne guzów tarczycy Polska

Siedziba Gabinetu Lekarskiej Diagnostyki Mikroskopowej HISTAMED mieści się w Gliwicach. Firma świadczy diagnostykę cytologiczną i histopatologiczną na najwyższym poziomie. Zajmujemy się badaniem materiału operacyjnego, oligobiopsyjnego, cytologicznego, pobranego metodą biopsji cienkoigłowej, popłuczyn, punktatów jamowych czy innych. Materiał oceniamy według protokołów i obowiązujących zasad. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i używamy innowacyjnych technologii. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania na wyniki a także atrakcyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na naszą stronę.

  histamed.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 13314

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Ochrona Danych | Soczko & Partnerzy

Soczko & Partnerzy - Ochrona Danych pomoże twojej firmie wdrożyć wymagania RODO oraz przygotować systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji. Oferta wdrożenia RODO obejmuje analizę ryzyka przetwarzania danych, audyt ochrony danych, stworzenie dokumentacji ochrony danych osobowych, a także szkolenia dla pracowników. Ponadto firmy, które muszą powołać Inspektora Ochrony Danych, mogą skorzystać z outsourcingu IOD, czyli pełnienia funkcji Inspektora Danych Osobowych przez eksperta z naszej firmy. Oferta związana z bezpieczeństwem informacji obejmuje m.in. analizę bezpieczeństwa informacji, szkolenia, oraz audyt zgodności z ISO 27001. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług związanych z konsultingiem, polegającym na wsparciu merytorycznym Państwa pracowników w zakresie poprawnego przetwarzania danych osobowych oraz właściwego zabezpieczenie informacji znajdujących się w Państwa firmie. Nasza oferta ochrony danych i bezpieczeństwa informacji dotyczy nie tylko Warszawy, ale również innych miast w całej Polsce. Dzięki pracy naszych ekspertów, Państwa dane będą odpowiednio chronione, a działalność Państwa firmy będzie zgodna z aktualnymi wymaganiami prawa w tym zakresie. Polecamy.

  www.soczko.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 18645

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 164