Logo small

TAG: kontenera

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 15
1.    agencja celna gdynia gdańsk - helena-ts.pl

Firma Helena TS z Gdyni to licencjonowana agencja celna, która zapewnia transport kontenerów drogą lądową, kolejową, a także lotniczą, za pomocą zestawów wyposażonych w system śledzenia satelitarnego. Naszą specjalnością jest także spedycja morska do wszystkich portów na świecie. Poza tym, realizujemy wszechstronną obsługę formalną w portach gdańskich oraz gdyńskich, świadcząc też doradztwo ubezpieczeniowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  https://www.helena-ts.pl

katalog >> Transport >> inne >> 22523

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.s-wverpackung.pl

Firma pakująca - S&W Verpackung proponuje duży wybór opakowań, takich jak papier i tektura falista oraz różnego gatunku folie. Naszą kluczową specjalnością są jednak skrzynie drewniane, które powstają w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów, drewniane sanie i podstawy do kontenerów oraz szereg akcesoriów transportowych. W branży opakowań funkcjonujemy kompleksowo, stąd niezbędna profilaktyka dostosowana do rodzaju ładunku, w celu pewnego transportu. Mamy długoletnie doświadczenie w pakowaniu wg standardów S.E.I. zapewniając wysoką jakość swoich usług. Warto nam zaufać!

  www.s-wverpackung.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 17017

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Iso Tank - liquids.com.pl

Sealand Liquids to firma, która zajmuje się międzynarodowym transportem płynnych chemikaliów oraz materiałów spożywczych. Na zlecenie klientów transportuje między innymi soki owocowe, pasty pomidorowe, tusze drukarskie, cukry w płynie, nawozy i oleje maszynowe. Do transportu wykorzystuje specjalne zbiorniki IOS, Tank i Flexi, a także cysterny samochodowe.

  liquids.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> transport krajowy >> 13460

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Firma

Kontenery magazynowe, a może kontenery mieszkalne? Jeżeli poszukujesz najlepszych opcji, jeżeli potrzebne odpowiedniej jakości kontenery biurowe, budowlane to producent kontenerów Tenistal dostarcza wszystko pod marką Boxtainer. W ofercie między innymi sprzedaż kontenerów oraz wynajem kontenerów. Wybierz najlepszy dla siebie kontener, Gdynia, Gdańsk, trójmiasto i cały kraj

  boxtainer.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 10605

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Wynajem kontenerów

Firma COMBROS Orzechowscy Spółka Jawna, mająca siedzibę w Krakowie, przy ulicy Sołtysowskiej 12, świadczy usługi w zakresie wynajmu kontenerów, barakowozów, płyt drogowych i ogrodzeń przenośnych. Firma została założona w 1994 roku przez braci Leszka i Włodzimierza Orzechowskich i obecnie posiada oddziały w aż czterech polskich miastach: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Swoim klientom zapewniamy profesjonalną obsługę i bardzo atrakcyjne warunki finansowe. Szczegóły na stronie wynajmij kontener.pl.

  www.wynajmijkontener.pl

katalog >> Budownictwo >> ogrodzenia bramy >> 4963

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Wywóz materiałów odpadowych - mal-kor.com

Oferujemy wynajem worków big-bag. Niektóre osoby nie mają zbyt wiele gruzu po remoncie kuchni czy łazienki, dlatego im proponujemy worki. Nie ma sensu brać kontenera, bo jest zbyt duży. Worki są tanie, dlatego na pewno każdy nasz klient będzie z takiej oferty zadowolony. Macie gruz? Planujecie remont? Skontaktujcie się z nami, a dostarczymy Wam worek pod dom.

  mal-kor.com/

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 20813

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Świat kontenerów - blog z poradami o kontenerach

Świat kontenerów to blog, w którym znajdziecie informacje, porady i ciekawostki dotyczące wszystkiego co związane z kontenerami. Publikujemy artykuły i poradniki dotyczące budowy kontenerów, sposobów na ich zastosowanie. Oprócz kwestii technicznych omawiamy również tematy związane z logistyką i transportem kontenerów. Jeżeli planujesz wykorzystanie kontenera na budowie lub na własnej działce znajdziesz tu praktyczne informacje na każdy związany z kontenerem temat.

  swiat-kontenerow.pl/

katalog >> Blogi >> inne >> 20331

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    korona-odpady.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy KORONA S.C.. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim. Jesteśmy firmą posiadającą niezbędne zezwolenia do odbioru, transportu czy utylizacji odpadów oraz zagospodarowania surowców wtórnych (makulatura, folia, drewno, metal). Dysponujemy pojemnikami i kontenerami na odpady a oprócz tego specjalistycznymi pojazdami. Mamy też możliwość czyszczenia separatorów substancji ropopochodnych, tłuszczu i skrobi. Osoby zainteresowane współpracą albo chcące dowiedzieć się więcej o naszej działalności, zapraszamy na naszą witrynę.

  korona-odpady.pl

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 18921

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Kontenery produkcja sprzedaż wynajem - MobilneKontenery.pl

Kontenery socjalne to jedna z kilku propozycji do stworzenia zapleczy budowy czy obiektów sportowych (boisk piłkarskich, basenów na świeżym powietrzu, bieżni, strzelnic, itp.). Kontener socjalny może zostać wyposażony w siedziska, szafki, wieszaki, sanitariaty, klimatyzacje, ogrzewanie elektryczne, wentylacje mechaniczną, itp. Najlepszym rozwiązaniem jest zestawienie przynajmniej dwóch modułów kontenerowych w celu stworzenia przestrzennego podziału np. na część szatni i sanitariatów. Zaletą kontenerów socjalnych w modułach kontenerowych jest ich duża mobilność - mogą być bezproblemowo z całym wyposażeniem przerzucane z miejsca na miejsce za pomocą auta z HDSem. Standardowo montowane są w układzie: drzwi i okno na bokach krótszych, pełne ściany na dłuższych lecz względnie od potrzeb Klienta możliwa jest inna wersja układu, np.: z większą ilością okien, dwoma parami drzwi i wydzielonymi osobnymi pomieszczeniami lub z sanitariatem. Dzięki solidnemu ociepleniu ścian i dachu kontenery socjalne zapewniają doskonałą izolacyjność, co pozwala na wygodne korzystanie z kontenera zarówno latem jak i zimą. Obsługujemy również miasta: Legnica, Opole, Wałbrzych, Jelenia Góra, Zielona Góra, Poznań, Katowice, Gliwice, Świdnica, Kłodzko, Bolesławiec, Głogów, Leszno, Trzebnica, Brzeg, Oława, Oleśnica, Lubin Oferujemy kontenery socjalne używane oraz nowe Kontenery socjalne oferowane są w szerokim zakresie standardu wykończenia i cen. Większość oferowanych na sprzedaż kontenerów socjalnych jest dostępna również w wynajmie.

  mobilnekontenery.pl

katalog >> Budownictwo >> kontenery >> 18131

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.wotra.pl

Okazały wachlarz usług w zakresie wywozu odpadów, prac rozbiórkowych, usług transportowych, wynajmu sprzętu budowlanego czy prac porządkowych zapewnia Firma Wotra Recykling z Poznania. Obsługujemy zarówno firmy jak i osoby prywatne. Proponujemy m. in. wywóz odpadów w kontenerach, a pojemniki dostarczamy nawet tego samego dnia. Usuwamy gruz, odpady budowlane, odpady poremontowe, odpady wielkogabarytowe i ziemię. Przeprowadzamy prace ziemne tj. niwelacja terenu, wykopy pod budynek, wykopy fundamentów, wykopy stawów i oczek wodnych oraz wiele innych. Więcej szczegółów znajda Państwo na naszej stronie.

  wotra.pl

katalog >> Usługi >> budownictwo >> 17407

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 15