Logo small

TAG: kontenera

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 17
1.    wywóz gruzu, odbiór gruzu od firm – zamow-kontener.pl

Wywozimy gruz dla firm budowlanych i remontowych. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi, obejmujące zarówno usuwanie, jak i recykling odpadów budowlanych. Dzięki nam możesz cieszyć się czystym i bezpiecznym miejscem pracy, oszczędzając czas i trudności związane z samodzielnym usuwaniem odpadów. Gwarantujemy natychmiastowy i profesjonalny wywóz odpadów i gruzu na obszarze całego kraju. Nasza firma jest w stanie podstawić kontenery nawet w ciągu jednego dnia. Usuniemy kłopotliwy gruz i wszelkie inne odpady z terenu Twojej posesji lub placu budowy.

  zamow-kontener.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 23308

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    agencja celna gdynia gdańsk - helena-ts.pl

Firma Helena TS z Gdyni to licencjonowana agencja celna, która zapewnia transport kontenerów drogą lądową, kolejową, a także lotniczą, za pomocą zestawów wyposażonych w system śledzenia satelitarnego. Naszą specjalnością jest także spedycja morska do wszystkich portów na świecie. Poza tym, realizujemy wszechstronną obsługę formalną w portach gdańskich oraz gdyńskich, świadcząc też doradztwo ubezpieczeniowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  https://www.helena-ts.pl

katalog >> Transport >> inne >> 22523

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.s-wverpackung.pl

Firma pakująca - S&W Verpackung proponuje duży wybór opakowań, takich jak papier i tektura falista oraz różnego gatunku folie. Naszą kluczową specjalnością są jednak skrzynie drewniane, które powstają w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów, drewniane sanie i podstawy do kontenerów oraz szereg akcesoriów transportowych. W branży opakowań funkcjonujemy kompleksowo, stąd niezbędna profilaktyka dostosowana do rodzaju ładunku, w celu pewnego transportu. Mamy długoletnie doświadczenie w pakowaniu wg standardów S.E.I. zapewniając wysoką jakość swoich usług. Warto nam zaufać!

  www.s-wverpackung.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 17017

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Iso Tank - liquids.com.pl

Sealand Liquids to firma, która zajmuje się międzynarodowym transportem płynnych chemikaliów oraz materiałów spożywczych. Na zlecenie klientów transportuje między innymi soki owocowe, pasty pomidorowe, tusze drukarskie, cukry w płynie, nawozy i oleje maszynowe. Do transportu wykorzystuje specjalne zbiorniki IOS, Tank i Flexi, a także cysterny samochodowe.

  liquids.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> transport krajowy >> 13460

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Firma

Kontenery magazynowe, a może kontenery mieszkalne? Jeżeli poszukujesz najlepszych opcji, jeżeli potrzebne odpowiedniej jakości kontenery biurowe, budowlane to producent kontenerów Tenistal dostarcza wszystko pod marką Boxtainer. W ofercie między innymi sprzedaż kontenerów oraz wynajem kontenerów. Wybierz najlepszy dla siebie kontener, Gdynia, Gdańsk, trójmiasto i cały kraj

  boxtainer.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 10605

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Wynajem kontenerów

Firma COMBROS Orzechowscy Spółka Jawna, mająca siedzibę w Krakowie, przy ulicy Sołtysowskiej 12, świadczy usługi w zakresie wynajmu kontenerów, barakowozów, płyt drogowych i ogrodzeń przenośnych. Firma została założona w 1994 roku przez braci Leszka i Włodzimierza Orzechowskich i obecnie posiada oddziały w aż czterech polskich miastach: Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Swoim klientom zapewniamy profesjonalną obsługę i bardzo atrakcyjne warunki finansowe. Szczegóły na stronie wynajmij kontener.pl.

  www.wynajmijkontener.pl

katalog >> Budownictwo >> ogrodzenia bramy >> 4963

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Odbiór gabarytów - zamow-kontener.pl

Potrzebujesz kontenera na gruz lub wywóz odpadów poremontowych? Skorzystaj z usług firmy ZAMÓW-KONTENER.PL! Jesteśmy obecni na rynku już od 2017 roku i z każdym rokiem rozwijamy naszą ofertę. Oferujemy wynajem kontenerów na odpady budowlane, gabaryty, papy, a także wywóz gruzu i śmieci. Działamy na terenie całej Polski i gwarantujemy szybki odbiór odpadów.

  zamow-kontener.pl/

katalog >> Usługi >> transport >> 23240

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Świat kontenerów - blog z poradami o kontenerach

Świat kontenerów to blog, w którym znajdziecie informacje, porady i ciekawostki dotyczące wszystkiego co związane z kontenerami. Publikujemy artykuły i poradniki dotyczące budowy kontenerów, sposobów na ich zastosowanie. Oprócz kwestii technicznych omawiamy również tematy związane z logistyką i transportem kontenerów. Jeżeli planujesz wykorzystanie kontenera na budowie lub na własnej działce znajdziesz tu praktyczne informacje na każdy związany z kontenerem temat.

  swiat-kontenerow.pl/

katalog >> Blogi >> inne >> 20331

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    korona-odpady.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy KORONA S.C.. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim. Jesteśmy firmą posiadającą niezbędne zezwolenia do odbioru, transportu czy utylizacji odpadów oraz zagospodarowania surowców wtórnych (makulatura, folia, drewno, metal). Dysponujemy pojemnikami i kontenerami na odpady a oprócz tego specjalistycznymi pojazdami. Mamy też możliwość czyszczenia separatorów substancji ropopochodnych, tłuszczu i skrobi. Osoby zainteresowane współpracą albo chcące dowiedzieć się więcej o naszej działalności, zapraszamy na naszą witrynę.

  korona-odpady.pl

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 18921

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 17