Logo small

TAG: kręgowe

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 7 z 7
1.      Hydroodwierty - studnie głębinowe

Naszą główną specjalnością jest wykonywanie różnego rodzaju studni. Najczęściej wybieranym typem jest studnia głębinowa, jej głębokość wynosi zazwyczaj nie więcej niż 30 metrów, gdyż nie są wtedy wymagane żadne pozwolenia. Największym atutem jest fakt, że woda w takiej studni pochodzi z warstw wód podziemnych, a nie z gruntu. Ponadto studnie wiercone można dodatkowo zabezpieczyć przed wodą gruntową co zdecydowanie poprawa jej jakość pod względem smaku jak i ograniczenia bakterii. Innym, również popularnym type studni są te kopane w obudowie z kręgów, wykonuje się je głównie na żyłach wodnych a ich głębokość zazwyczaj wynosi nie więcej niż 10 m. Ich cena jest zdecydowanie niższa w porównaniu do głębinowych, jednak zazwyczaj woda jest niezdatna do picia z powodu mieszania się wód gruntowych z ciekami wodnymi. W ramach studni wykonujemy również jej czyszczenie pogłębianie, przyłącze. Nasz różdżkarz za pomocą jednej z 4 sprawdzonych metod szuka wody na działce. Nasi specjaliści pomogą w uzdatnianiu wody pitnej.

  hydroodwiert.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    BIAMS Architekt Łódź – Pracownia projektowa

BIAMS to łódzka pracownia projektowa architekta Marcina Sieradzkiego zajmująca się projektowaniem domów, budynków mieszkalnych, wnętrz i architektury. Działa na rynku nieprzerwanie od 2005 roku. nnFirma oferuje usługi z zakresu projektów budowlanych, architektonicznych, instalacyjnych, obsługi budowy, zapewnia dokumentację formalno-prawną i prowadzi adaptacje wnętrz. Zajmuje się również zadaniami nietypowymi oraz kompleksową obsługą inwestycji. nnPracownię prowadzi architekt Marcin M. Sieradzki – doświadczony architekt z Łodzi, absolwent Politechniki Łódzkiej, członek łódzkiej okręgowej izby inżynierów oraz elitarnego SARP. Jest też autorem licznych prac i publikacji, w tym pracy doktorskiej pod tytułem "Metamorfozy przestrzeni mieszkalnychnw obliczu postępu technologicznego". nnFirma BIAMS posiada doświadczenie w realizacjach i tworzneiu koncepcji budynków, domów i wnętrz - zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.

  biams.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18373

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    motozeg.pl

Badania techniczne wszystkich typów pojazdów, w tym także pojazdów z instalacją gazową, przewożących materiały niebezpieczne ADR, pojazdów przystosowanych do ciągnięcia przyczepy, a także zabytkowych oferują Okręgowe Stacje Kontroli Pojazdów firmy Motozeg - Diagnostyka Sp. z o.o. w Gliwicach. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, a nasze urządzenia mają bieżące certyfikaty. Realizujemy pełen zakres usług diagnostycznych, a wszystkie szczegóły przedstawiamy na stronie. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą oraz do kontaktu.

  www.motozeg.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 17500

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Małgorzata Fabiś

Nasze centrum medyczne specjalizuje się w leczeniu zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa i wad postawy. Dyskopatia to choroba zwyrodnieniowa krążka międzykręgowego. Właściwie postawiona diagnoza, dostosowanie odpowiedniego planu rehabilitacyjnego oraz wykonanie zabiegów fizjoterapeutycznych to najważniejsze elementy leczenia dyskopatii. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w leczeniu chorób kręgosłupa i dyskopatii. Dyskopatia w klinice FMC leczona jest przy użyciu sprzętu medycznego najwyższej klasy. Leczenie dyskopatii wymaga systematyczności, dlatego zalecamy 1-3 wizyty tygodniowo w naszej klinice. Doświadczenie naszych fizjoterapeutów jest poparte obliczeniami komputerowymi i pomiarami, dzięki czemu leczenie dyskopatii w naszej klinice ma charakter indywidualny. W dzisiejszych czasach co drugi Polak cierpi na dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa. Leczymy nawet najcięższe przypadki dyskopatii, którym inni nie dają już nadziei. Najczęściej występuje dyskopatia szyjna, lędźwiowa oraz przepukliny kręgosłupa. Nasze centrum leczenia dyskopatii znajduje się w centrum miasta Łódź, przy ulicy Piłsudskiego 9A.

  dyskopatia.org

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17424

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.adwokatregulski.pl

Jeśli szukacie porad prawnych w Legnicy w zakresie prawa rodzinnego czy rozwodowego, chcecie, aby wybrana kancelaria lub adwokat reprezentowali Wasze interesy podczas rozpraw alimentacyjnych, opiekuńczych czy spadkowych, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Adwokacką Michał Regulski w Legnicy. Jako członek Okręgowej Izby Adwokackiej we Wrocławiu, wraz zespołem ekspertów w zakresie wielu dziedzin prawa oferujemy biegłe wsparcie prawne, fachową wiedzę oraz reprezentowanie klientów przed organami administracji państwowej. Zapraszamy do zaznajomienia z pełną ofertą naszych usług i do kontaktu!

  adwokatregulski.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 17413

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.adwokat-arl.com

Kancelarię ARL w Legnicy prowadzi Anna Rakowska-Leputa, adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu, która posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych i gospodarczych. Współpracowała m.in. z firmami: „Royal Europa” Sp. z o.o. w Polkowicach, „WORLD ACOUSTIC GROUP” S.A. w Polkowicach, SVAR Sp. z o.o. we Wrocławiu czy „Haerter Technika Wytłaczania” Sp. z o.o. Sp. K. w Legnicy. Prowadzi również punkt nieodpłatnej pomocy prawnej dla mieszkańców powiatu złotoryjskiego. Obsługuje klientów biznesowych, klientów indywidualnych, a poza tym świadczy pełen zakres porad prawnych.

  www.adwokat-arl.com

katalog >> Usługi >> inne >> 16670

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    habilis.pl

Firma Habilis ma swoją siedzibę w Warszawie. Trudni się przede wszystkim rehabilitacją osób po udarze mózgu lub urazie czaszkowo-mózgowym. Poza tym, Habilis pomaga także osobom, które cierpią na stwardnienie rozsiane, chorobę Parkinsona czy też doznały urazu rdzenia kręgowego. W ofercie firmy znajduje się szereg ortez, które można kupić lub też wypożyczyć. Firma świadczy takie usługi, jak indywidualna terapia funkcjonalna i indywidualna terapia ręki z wykorzystaniem dynamicznej ortezy Saebo. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na stronę internetową firmy.

  habilis.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 13492

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 7 z 7