Logo small

TAG: kulowe

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11
1.    Zawory pneumatyczne

Nasza oferta to niezawodne zawory w atrakcyjnych cenach. Polecamy w sklepie zawory.com.pl produkty firmy Te-Ha-Bud oraz naszych partnerów handlowych AVS Romer, Muller Coax, GSR i innych. Polecamy zawory stosowane w najnowszych maszynach rozlewniczych. Posiadamy w ofercie niezawodne i doskonałej jakości zawory kulowe oraz zawory pneumatyczne, zasuwy, przepustnice i wiele innych.

  www.zawory.com.pl

katalog >> Budownictwo >> maszyny budowlane >> 13078

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.      HIGIENICZNE PROJEKTOWANIE

Walidacja czyszczenia urządzeń (pomp, zaworów, zbiorników) oraz zasady projektowania higienicznych linii produkcyjnych dla przedsiębiorstw branży spożywczej.

  hygienicdesign.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> pompy membranowe >> 16447

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.krotos.pl

KROTOS Maciej Jeżewicz to firma, która powstała w 1997 r. i zajmuje się produkcją armatury do wody oraz gazu, skupiając się w głównej mierze na kurkach kulowych. Nowoczesne rozwiązania wsparte o stale powiększany park maszynowy i najnowsze technologie gwarantują wysoki poziom produkcji oraz jakość towarów zgodną z normami europejskimi, wskutek czemu są one od lat wykorzystywane w instalacjach ciepłowniczych, gazowych i wodociągowych zarówno w kraju, jak i za granicą. Posiadamy Kwalifikacje Metod Spawania WPQR oraz Technologiczne Instrukcje Spawania WPS. Zapraszamy do współpracy!

  www.krotos.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 15394

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Ksztaltki.com: rury, zawory, kleje PVC

Nasza firma jest i dystrybutorem najlepszej jakości armatury z PCV. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór rur z polichlorku winylu w wielu średnicach i przeznaczonych do różnorakich zastosowań. W ofercie posiadamy bogaty wybór parapetów kształtek, kolanek i innych produktów z PCV. Nasza pełna oferta oraz szczegółowe warunki współpracy znajdują się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy.

  www.ksztaltki.com/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 14533

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    PVCU.PL - kształtki rury armatura przemysłowa

Nasza firma zajmuje się dystrybucją artykułów wykonanych z polichlorku winylu. W naszej ofercie znajdują się setki produktów takie jak rurki, złączki, kolanka, redukcje i inne tego typu artykuły. Nasz zespół służy wszelką pomocą przy wyborze odpowiednich artykułów z oferty. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą firmą.

  www.pvcu.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> sklepy internetowe >> 13294

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    METALEXPORT Producent beczek metalowych

W Częstochowie mieści się siedziba firmy METALEXPORT, która prowadzi działalność w branży metalowej od 1999 roku. Naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości produkty stalowe takie jak kraty pomostowe, stopnie schodowe, beczki stalowe, śrutowanie a także szczeble czy stopnie cięto tłoczone. Można u nas zamówić także inne urządzenia czy zlecić nam wykonanie niestandardowych elementów. Gwarantujemy szybką wysyłkę zamówienia i odpowiednie zabezpieczenie towaru na czas transportu. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

  metalexport.biz

katalog >> Usługi >> produkcja >> 13291

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Zawory zwrotne

Merco - Piaseczno, Warszawa, Mazowieckie. Napędy i armatura wod kan. W ofercie zasuwy nożowe, zasuwy klinowe, przepustnice, zawory zwrotne kulowe, klapowe, dwupłytowe, zawory regulacyjne i antyskazeniowe. Firma oferuje też napędy elektryczne i pneumatyczne oraz włazy żeliwne. Karta katalogowa na stronie - promocja na zasuwy. Zapraszamy po przepustnice, zawory zwrotne, akcesoria z żeliwa i armatura wodno kanalizacyjna. Współpraca z: Zubi, Bayard, Tyco, Duyar, TIS, Castflow, Centork, TIS, Valpes, Auma, Alphair, Danfoss, Sferaco, socla. Armatura przemysłowa, akcesoria żeliwne, zawór regulacyjny, przepustnica, zasuwa nożowa, zasuwa klinowa, zawór zwrotny, zawór kulowy i napęd elektryczny Centork.

  http://www.merco-napedy.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 2623

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    MOWTA napędy pneumatyczne

Mowta jest firmą od wielu lat proponującą terminowe dostawy elementów armatury fabrycznej. Zapewniamy zawory, elementy rurociągów i przyłącza fabrykowane przez uznanych światowych fabrykantów. Jesteśmy docenianym i rzetelnym dostawcą armatury przemysłowej, co potwierdzają listy referencyjne otrzymane od naszych zleceniodawców. Zajmujemy się dostarczaniem między innymi przemysłu chemicznego, petrochemicznego oraz rafineryjnego. Zapewniamy szybką realizację wszelkiego zamówienia, uwzględniającą wszystkie wymagania klientów. zachęcamy też do skorzystania z prowadzonego przez nas dwudziestoczterogodzinnego serwisu armatury i jej wyposażenia. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na naszą witrynę.

  mowta.com.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> inne >> 5878

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Moduły - DobreHaki.pl

Dostarczamy haki holownicze do pojazdów osobowych i dostawczych, a także adaptery dedykowane pod samochody importowane ze Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo polecamy kategorię z mocnymi bagażnikami rowerowymi na hak. Inne rozwiązania w naszym sklepie internetowym to sprężyny wzmacniające, zaczepy kulowe, dedykowane wiązki haka. Prezentujemy rankingi wskazanego asortymentu, co ułatwia wybór.

  www.dobrehaki.pl/

katalog >> Motoryzacja >> części samochodowe >> 14825

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    APAREX Zawór bezpieczeństwa wolnowypustowy

W Katowicach znajduje się siedziba firmy Aparex - założonego w 1991 roku przedsiębiorstwa działającego w branży przemysłowej. Zajmujemy się dystrybucją, serwisem, doradztwem i szkoleniami w zakresie użytkowania armatury przemysłowej. We współpracy z najlepszymi producentami oferujemy Państwu zawory bezpieczeństwa, redukcyjne, specjalne, kulowe i zaporowe, reduktory ciśnienia, pompy, wyroby hutnicze, filtry oraz poziomowskazy. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają stosowne atesty oraz certyfikaty. Zachęcamy do współpracy oraz odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  www.aparex.pl

katalog >> Usługi >> przemysł >> 13125

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11