Logo small

TAG: leżanka

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 5 z 5
1.    Forspa

Jesteśmy obecni na każdym etapie konceptualizacji i wdrażania projektów powiązanych z branżą wellness & spa. Specjalizujemy się również w opracowywaniu projektów z zakresu architektury wnętrz, dekoracji, rekrutacji wyspecjalizowanych pracowników oraz najnowszych rozwiązań biznesowych. Jesteśmy także członkiem amerykańskiego stowarzyszenia International SPA Association (ISPA). Nasi konsultanci specjalizują się w najnowszych pomysłach i ich wdrażaniu w obiektach SPA. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy ForSpa. Oferujemy wyposażenia spa, szkolenia, projekty i produkty dla obiektów.

  www.forspagroup.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> gabinet kosmetyczny >> 8587

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Ekartki - e-kartki.online

Nasza strona e-kartki.online oferuje wygodną, szybką i darmową możliwość wysłania życzeń za pomocą internetowych karteczek. Jeśli twój znajomy ma urodziny, szef imieniny, dobra koleżanka osiemnastkę koniecznie wyślij im ekarteczki. Zbliżają się święta wyślij rodzinie kartki na święta. Na pewno wywołasz na ich twarzach uśmiech. Pokaż, że pamiętasz. Wyślij ekarteczki. Koniecznie zajrzyj na stronę e-kartki.online.

  e-kartki.online

katalog >> Rozrywka i hobby >> życzenia >> 15528

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    theducation.pl - Teachers Host Education

Blog parentingowy i blog nauczycielski. To właśnie Theducation, strona zawierająca pisane z doświadczenia i osobistego zaangażowania artykuły o tym, jak prawidłowo powinien przebiegać rozwój dziecka w przedszkolu i jak powinna funkcjonować psychologia szkoły. Próby odpowiedzi na pozornie proste pytania - jak wychować dziecko, jak pomóc dziecku w nauce, jak sprawić, by nauka była przyjemnością. Pedagogika to profesja i osobista pasja autorki bloga, która chce dzielić się własną wiedzą zarówno z rodzicami dzieci, jak z kolegami i koleżankami po fachu, zainteresowanymi zagadnieniami edukacji wczesnoszkolnej w znacznie większym zakresie niż oferują portale edukacyjne.

  www.theducation.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 13743

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Opieka Niemcy

Opiekunka Radzi jest jednym z for dyskusyjnych, które stanowią przyjazne miejsce dla polskich opiekunek osób starszych pracujących w Niemczech (Forum opiekunek osób starszych). Na wspomnianym forum kobiety znajdą działy, w których mogą prowadzić dyskusje np. na tematy związane z ich pracą. Mogą doinformować się w kwestii chorób wieku starczego i ich charakterystycznych objawów, dowiedzieć się, gdzie najlepiej szukać pracy i do jakiej agencji pośrednictwa pracy najlepiej się zgłosić (Forum dla opiekunek osób starszych). Tego typu serwisy są także dla opiekunek pewną formą rozrywki. Spędzają na forach sporą część swojego wolnego czasu rozmawiając z koleżankami z branży o zdrowiu, urodzie, modzie, psychologii czy przygodach, jakie spotkały je podczas życia na obczyźnie. Użytkownicy forum mogą wypowiadać się na nim od razu, bez konieczności logowania. Ci, którzy chcą jednak stworzyć swoje prywatne konto na portalu, mają taką możliwość.

  opiekunkaradzi.pl

katalog >> Komputery i internet >> forum >> 6954

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Opieka Niemcy

- Nigdy więcej nie zdecydowałabym się na prace w Niemczech na czarno! Rachunek od lekarza, który dostała moja koleżanka skutecznie wyleczył mnie z podejmowania tego ryzyka – mówi pani Agnieszka, opiekunka osób starszych współpracująca z agencją Hilfeneo (praca w Niemczech). Rzeczywiście koszty leczenia na własny rachunek potrafią być bardzo wysokie. Na tego typu nieprzyjemności nie są narażone opiekunki podejmujące prace za pośrednictwem polskich agencji (opieka Niemcy). Te, zapewniają kobietom nie tylko kartę EKUZ, dzięki której mogą bezpłatnie leczyć się podczas trwania oferty, ale także opiekę koordynatora i pomoc w wypełnieniu formalności. Pracując za pośrednictwem agencji mam zapewniony komfort psychiczny, bezpieczeństwo i – co bardzo ważne – pełen pakiet socjalny. W dodatku zarobki są bardzo zadowalające – moje miesięczne wynagrodzenie razem z premiami sięga nawet 1300 euro... - dodaje. Premie i bonusy są przyznawane opiekunkom za długotrwałe oferty lub wyjazdy obejmujące miesiące świąteczne i wakacyjne.

  hilfeneo.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 6834

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 5 z 5