Logo small

TAG: męża

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 6 z 6
1.    Adwokat Kancelaria Odszkodowania Powypadkowe, Lekarskie

Adwokat pomoże odzyskać odszkodowanie w satysfakcjonującej wysokości. Kancelaria wspiera w sprawach o odszkodowania powypadkowe, medyczne oraz za szkody na mieniu na terenie kraju. Pomagamy poszkodowanym także w sprawach trudnych. Nie boimy się występować o odszkodowania z przyczynieniem się poszkodowanego. Uzyskamy odszkodowanie, zadośćuczynienie i rentę także dla rodziny zmarłego w wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Odszkodowanie za śmierć pozyskamy dla żony, męża, dziecka oraz innych krewnych tragicznie zmarłego w wypadku komunikacyjnym. Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu pozyskamy szybko i sprawnie, bez zbędnego angażowania poszkodowanego. Pomoc prawna obejmuje sporządzanie pism, negocjacje oraz zastępstwo procesowe na rozprawach. Zainteresowanych uzyskaniem porady prawnej bez opłat zapraszamy do kontaktu. Sprawy analizujemy nieodpłatnie.

  adwokat-odszkodowania.com

katalog >> Usługi >> usługi prawne >> 8924

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Zdrada małżeńska

Oferta sklepu online to podsłuchy, sprzęt detektywistyczny, akcesoria detektywistyczne i urządzenia szpiegowskie dla zdradzonych. Mąż mnie zdradza, żona mnie zdradza. Jeżeli problemem jest zdrada małżeńska - zdrada żony lub zdrada męża to zapoznaj się z ofertą sklepu. Wykryć zdradę - zapraszamy po spyphone, nadajnik kwarcowy, minirejestrator, akcesoria detektywistyczne, mini Lokalizator gps, podsłuchy oraz urządzenia szpiegowskie.

  http://www.zdrada-malzenska.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> elektronika >> 2380

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Biuro matrymonialne Serenada

Do skorzystania z usług biura matrymonialnego trzeba chęci i odwagi. Wielu samotnych oczekuje, zastanawia się i trwa to latami. Należy odważyć i skorzystać z dobrego biura matrymonialnego. Do Biura matrymonialnego Serenada codziennie zapisują się nowe samotne osoby. Korzystanie z naszych usług to danie sobie szansy na ciekawsze życie we dwoje i ułożenie sobie sytuacji rodzinnej. Zapraszamy do zapisania się do biura, można to uczynić na stronie internetowej. Są tam godne polecenia informacje oraz część ofert naszych klientów. Po zgłoszeniu członkostwa przekażemy interesujące oferty matrymonialne. Dołączymy zdjęcia i dane kontaktowe do nawiązania bliższych relacji poznania się dwojga partnerów. Posiadamy tysiące ofert, pomożemy w doborze tych najodpowiedniejszych. Udzielimy wskazówek i pomocy w umawianiu spotkań, ofertę klienta zamieścimy w biuletynie i prześlemy do odpowiednich partnerów lub partnerek. Skutecznie promujemy profil klienta i zamieścimy jego skrócony anons na stronie internetowej Biura. Dodatkowo w czasie prowadzenia usług, dosyłamy nowe ogłoszenia matrymonialne, z których można wybierać ich dowolną ilość. Nowoczesne usługi to dbanie o klienta, dopasowanie się do jego życzeń i wymagań. Wielu członów Biura otrzymuje od nas porady i pomoc w kojarzeniu par. Dążymy w naszej działalności, aby jak największa ilość naszych klientów poznała odpowiedniego i wymarzonego partnera.

  www.serenada.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> randki >> 3980

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Gabinet Psychoterapii Edyta Podłuska - psycholog Lublin

Gabinet psychologa w Lublinie Oferuję konsultacje, terapię indywidualną, grupową, rodzinną, par. Pomoc w depresji, stresie, sytuacjach kryzysowych. Kwalifikacje Psycholog psychoterapeuta Edyta Podłuska. Absolwentka psychologii KUL. Słuchaczka 4-letniego Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie rekomendowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Systematycznie poddaje swoją pracę superwizji u certyfikowanych przez PTP superwizorów psychoterapii. Mężatka. Ma troje dzieci. Sposób pracy Pracuję w podejściu psychodynamicznym. Prowadzę indywidualną psychoterapię krótko i długoterminową, terapię par i rodzin oraz terapię grupową. Rozpoczęcie terapii poprzedzone jest 1 lub 2-ma spotkaniami konsultacyjnymi, w trakcie których zostaje określony rodzaj problemu, cel i czas trwania terapii. W czym pomaga prowadzona przeze mnie terapia? Psychoterapia może stanowić skuteczną formę pomocy w zakresie zaburzeń życia psychicznego objawiających się m.in.: - zaburzeniami nastroju (depresja, zaburzenie afektywne dwubiegunowe) - stanami lękowymi (ataki paniki, fobie, lęk uogólniony) - natrętnymi myślami i czynnościami - zaburzeniami psychosomatycznymi - zaburzeniami osobowości (unikająca, zależna, narcystyczna) - trudnościami w relacjach (problemy wychowawcze, sytuacje konfliktowe, nadmierna nieśmiałość) - problemami zawodowymi (zniechęcenie, utrata pracy, brak sukcesu zawodowego) Aby poznać dokładną ofertę lub umówić się na konsultację zapraszam do kontaktu pod numerem: 514-936-730

  www.psychoterapia-lublin.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 5682

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Garnki indukcyjne

Nie masz pomysłu na wieczorną przystawkę? Chcesz zrobić przyjęcie niespodziankę, ale nie wiesz co podać do zjedzenia? Planujesz kupić ciekawy prezent znajomej? Jeśli tak, obowiązkowo odwiedź www.foodlovers.pl. Nie dość, że znajdziesz tu inspirację na kolację, to dodatkowo spotkasz tu najlepsze garnki indukcyjne, patelnie tytanowe, fondue czy cobb bbq. Wszystko to w tym tylko miejscu. Dzięki niemu zorganizujesz zatem oryginalne potrawy na domową randkę, zaplanujesz grill w ogrodzie z okazji urodzin męża, jak również kupisz upominek dla koleżanki. Kto bowiem nie cieszyłby się dostając w prezencie wok lub zestaw do founde? Pod tym adresem bezwzględnie każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ma więc na co czekać, czas przekonać się o tym na własne oczy!

  www.foodlovers.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> akcesoria kuchenne >> 3185

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 6 z 6