Logo small

TAG: majątku

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 55
1.    Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Bielsku Białej (osoba do kontaktu adwokat Mateusz Kubica). Kancelaria uczestniczy w rozwodach, a także w sprawach o podział majątku. Kancelaria ochrania dobra osobiste klientów na gruncie prawa cywilnego i doradza właścicielom działalności gospodarczych, niezależnie od branży. Kancelaria nadzoruje również sprawy karne wykonawcze.

  www.adwokatkubica.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15798

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Prywatni detektywi Gdańsk

Niezależne Biuro Śledcze to liczny zespół doświadczonych detektywów. Agencja posiada szeroki zakres usług zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Zadania realizowane są na terenie całej Polski, a nawet Europy. Najczęściej wykonywane usługi spośród całej oferty to między innymi: uzyskanie dowodów zdrady, weryfikacja przeszłości osoby, kontrola rodzicielska, pozyskanie informacji na temat majątku, zebranie dowodów do sprawy karnej.

  biuro-sledcze.com.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 14655

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Adwokat katowice

Zajmujemy się w naszej kancelarii prawnej jesteśmy w stanie zapewnić prowadzenie spraw związanych z prawem rodzinnym, gdzie możemy zapewnić między innymi profesjonalne wsparcie przy realizowaniu spraw rozwodowych, alimentów. Oferujemy wsparcie przy prowadzeniu spraw o podział majątku. Jednocześnie w naszej kancelarii prawnej jesteśmy w stanie zapewnić indywidualne dopasowanie rozwiązań prawnych do konkretnej sprawy na każdym etapie jej prowadzenia.

  www.adwokatrodzinny.katowice.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 13051

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.komornik-grajewo.pl Komornik sądowy Grajewo

Grażyna Sosnowska jest Komornikiem Sądowym prowadzącym Kancelarię przy Sądzie Rejonowym w Grajewie. Na prośbę wierzyciela komornik prowadzi poszukiwanie dostatku dłużnika, z którego zdołałby oddać dług. Zajmuje się także orzeczeniami sądowymi dotyczącymi egzekucji sądowych, a także zabezpieczeniem roszczeń. W myśl naszego prawa pożyczający ma prawo doboru komornika do egzekucji długu. Komornik przeprowadza spis inwentarza i redaguje protokoły przed rozpoczęciem postępowania egzekucyjnego. Więcej informacji o kancelarii oraz jej aktywności znajduje się na stronie internetowej.

  komornik-grajewo.pl

katalog >> Usługi >> komornik >> 17356

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA prawo

Kancelaria Adwokacka PWK znajduje się w Szczecinie. Działalność naszej kancelarii w głównej mierze ukierunkowana jest na niesienie pomocy prawnej zgłaszającym się do nas Klientom. Świadczymy obsługę prawną w zakresie prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i spadkowego, prawa handlowego, prawa karnego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz innych jego dziedzin. Reprezentujemy Klientów w trybunałach i poza nimi, przygotowujemy wnioski, umowy, odwołania czy pozwy, a także przeprowadzamy windykację należności pieniężnych i innych świadczeń. Preferujemy bezpośredni kontakt w naszej kancelarii po wcześniejszym ustaleniu terminu telefonicznie lub mailowo. Szczegóły na stronie internetowej.

  www.kancelaria-pwk.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17341

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    BEATA GRZEGÓRSKA Ubezpieczenia

Biuro ubezpieczeń Beaty Grzegórskiej znajduje się w Dzierżoniowie. Naszym Klientom pomagamy znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie w miłej atmosferze oraz w możliwie krótkim czasie. W naszej ofercie znaleźć można między innymi ubezpieczenia komunikacyjne, zawodowe, osobowe i majątkowe, podróżnicze, rolne, finansowe, zdrowotne jak i na życie. Współpracujemy z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Zapewniamy fachową pomoc w doborze ubezpieczenia i współpracę na najwyższym poziomie. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie albo skontaktować się z naszym biurem, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  biuro-ubezpieczen.eu

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 17214

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.adwokat-arl.com

Kancelarię ARL w Legnicy prowadzi Anna Rakowska-Leputa, adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu, która posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych i gospodarczych. Współpracowała m.in. z firmami: „Royal Europa” Sp. z o.o. w Polkowicach, „WORLD ACOUSTIC GROUP” S.A. w Polkowicach, SVAR Sp. z o.o. we Wrocławiu czy „Haerter Technika Wytłaczania” Sp. z o.o. Sp. K. w Legnicy. Prowadzi również punkt nieodpłatnej pomocy prawnej dla mieszkańców powiatu złotoryjskiego. Obsługuje klientów biznesowych, klientów indywidualnych, a poza tym świadczy pełen zakres porad prawnych.

  www.adwokat-arl.com

katalog >> Usługi >> inne >> 16670

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    podzialymajatku.pl - Podział majątku po rozwodzie

Jesteśmy firmą zajmującą się mediacją pomiędzy stronami w przypadku podziału majątku przy rozwodzie, spadku czy separacji, dzięki czemu uniknąć można wkraczania na drogę sądową. Oferujemy kompleksowe konsultacje prawnicze, rzeczoznawcze, podatkowe oraz finansowe.

  podzialymajatku.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 9711

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


9.    www.adwokat-kamienowska.pl

Mieszcząca się we Wrocławiu Kancelaria Adwokacka Katarzyny Kamienowskiej specjalizuje się w doradztwie i obsłudze prawnej. Zajmujemy się wieloma dziedzinami prawa - prawie karnym, gospodarczym, medycznym, autorskim i prasowym, karnym wykonawczym, pracy i ubezpieczeń społecznych, spadkowym, cywilnym czy też rodzinnym i opiekuńczym. Oferujemy rzeczową pomoc doświadczonych prawników i współpracujemy ze specjalistami z innych branż (notariuszami, komornikami, rzeczoznawcami lub tłumaczami). Jeśli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami, wystarczy wejść na witrynę internetową kancelarii.

  adwokat-kamienowska.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14454

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Adwokat Edyta Wojciechowska

Każdy, kto potrzebuje poradzić się adwokata w sprawach cywilnych, spadkowych, rodzinnych, gospodarczych, związanych z nieruchomościami, z prawem turystycznym, ochroną środowiska, czy z prawem wodnym i łowieckim, powinien zwrócić uwagę na ofertę Kancelarii Adwokackiej Edyty Wojciechowskiej. Jako adwokat działa na rynku od 1999 roku, a jej kancelaria świadczy klientom szeroki wachlarz usług prawnych. Pisemne i ustne porady prawne, sporządzanie opinii prawnych, umów oraz statutów, prowadzenie negocjacji i mediacji, a także reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami administracji publicznej – to tylko częściowa oferta kancelarii, która wszystkich zainteresowanych zaprasza do siedziby w Poznaniu. Usługi kancelarii są skierowane do osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, a także do organizacji pożytku publicznego.

  www.wojciechowska.net

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 14436

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 55