Logo small

TAG: majątku

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 49
1.    Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Bielsku Białej (osoba do kontaktu adwokat Mateusz Kubica). Kancelaria uczestniczy w rozwodach, a także w sprawach o podział majątku. Kancelaria ochrania dobra osobiste klientów na gruncie prawa cywilnego i doradza właścicielom działalności gospodarczych, niezależnie od branży. Kancelaria nadzoruje również sprawy karne wykonawcze.

  www.adwokatkubica.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15798

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Prywatni detektywi Gdańsk

Niezależne Biuro Śledcze to liczny zespół doświadczonych detektywów. Agencja posiada szeroki zakres usług zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Zadania realizowane są na terenie całej Polski, a nawet Europy. Najczęściej wykonywane usługi spośród całej oferty to między innymi: uzyskanie dowodów zdrady, weryfikacja przeszłości osoby, kontrola rodzicielska, pozyskanie informacji na temat majątku, zebranie dowodów do sprawy karnej.

  biuro-sledcze.com.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 14655

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Adwokat katowice

Zajmujemy się w naszej kancelarii prawnej jesteśmy w stanie zapewnić prowadzenie spraw związanych z prawem rodzinnym, gdzie możemy zapewnić między innymi profesjonalne wsparcie przy realizowaniu spraw rozwodowych, alimentów. Oferujemy wsparcie przy prowadzeniu spraw o podział majątku. Jednocześnie w naszej kancelarii prawnej jesteśmy w stanie zapewnić indywidualne dopasowanie rozwiązań prawnych do konkretnej sprawy na każdym etapie jej prowadzenia.

  www.adwokatrodzinny.katowice.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 13051

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.adwokat-arl.com

Kancelarię ARL w Legnicy prowadzi Anna Rakowska-Leputa, adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu, która posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych i gospodarczych. Współpracowała m.in. z firmami: „Royal Europa” Sp. z o.o. w Polkowicach, „WORLD ACOUSTIC GROUP” S.A. w Polkowicach, SVAR Sp. z o.o. we Wrocławiu czy „Haerter Technika Wytłaczania” Sp. z o.o. Sp. K. w Legnicy. Prowadzi również punkt nieodpłatnej pomocy prawnej dla mieszkańców powiatu złotoryjskiego. Obsługuje klientów biznesowych, klientów indywidualnych, a poza tym świadczy pełen zakres porad prawnych.

  www.adwokat-arl.com

katalog >> Usługi >> inne >> 16670

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    podzialymajatku.pl - Podział majątku po rozwodzie

Jesteśmy firmą zajmującą się mediacją pomiędzy stronami w przypadku podziału majątku przy rozwodzie, spadku czy separacji, dzięki czemu uniknąć można wkraczania na drogę sądową. Oferujemy kompleksowe konsultacje prawnicze, rzeczoznawcze, podatkowe oraz finansowe.

  podzialymajatku.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 9711

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    www.adwokat-kamienowska.pl

Mieszcząca się we Wrocławiu Kancelaria Adwokacka Katarzyny Kamienowskiej specjalizuje się w doradztwie i obsłudze prawnej. Zajmujemy się wieloma dziedzinami prawa - prawie karnym, gospodarczym, medycznym, autorskim i prasowym, karnym wykonawczym, pracy i ubezpieczeń społecznych, spadkowym, cywilnym czy też rodzinnym i opiekuńczym. Oferujemy rzeczową pomoc doświadczonych prawników i współpracujemy ze specjalistami z innych branż (notariuszami, komornikami, rzeczoznawcami lub tłumaczami). Jeśli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami, wystarczy wejść na witrynę internetową kancelarii.

  adwokat-kamienowska.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14454

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Adwokat Edyta Wojciechowska

Każdy, kto potrzebuje poradzić się adwokata w sprawach cywilnych, spadkowych, rodzinnych, gospodarczych, związanych z nieruchomościami, z prawem turystycznym, ochroną środowiska, czy z prawem wodnym i łowieckim, powinien zwrócić uwagę na ofertę Kancelarii Adwokackiej Edyty Wojciechowskiej. Jako adwokat działa na rynku od 1999 roku, a jej kancelaria świadczy klientom szeroki wachlarz usług prawnych. Pisemne i ustne porady prawne, sporządzanie opinii prawnych, umów oraz statutów, prowadzenie negocjacji i mediacji, a także reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami administracji publicznej – to tylko częściowa oferta kancelarii, która wszystkich zainteresowanych zaprasza do siedziby w Poznaniu. Usługi kancelarii są skierowane do osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, a także do organizacji pożytku publicznego.

  www.wojciechowska.net

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 14436

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.wroclawska-kancelaria.pl - rozwód

Kancelaria LEXIS jest ekspertem na polu spraw z zakresu prawa majątkowego oraz rodzinnego. Od lat oferujemy naszym Klientom pomoc związaną z rozwodami, podziałami majątku, sprawami spadkowymi, jak również zachowkami i tym podobnymi kwestiami troszcząc się o pełne zadowolenie z przygotowanej oferty. Gwarantujemy ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Wszystkie informacje znajdują się w naszym serwisie internetowym.

  wroclawska-kancelaria.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 8574

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Radca prawny Elbląg

Na stronie internetowej Kancelarii Radcy Prawnego Agnieszka Kurcz znajdziecie wszelkie informacje na temat jej codziennej działalności. Kancelaria obsługuje jednostki administracji publicznej, a także klientów biznesowych / indywidualnych. W ofercie tej elbląskiej kancelarii znajdują się między innymi: obsługa korporacyjna, sprawy pracownicze, prawo zamówień publicznych, sprawy majątkowe czy rynek kapitałowy.

  www.akurcz.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 13886

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.adwokat-kitajgrodzki.pl

Prezentujemy Państwu Kancelarię Adwokacką Krzysztof Kitajgrodzki z Ciechanowa. Zajmujemy się udzielaniem pomocy prawnej w sprawach związanych z prawem cywilnym, prawem administracyjnym, prawem karnym lub też prawem rodzinnym. Mecenas Kitajgrodzki posiada niezbędne doświadczenie, pozwalające na skuteczne świadczenie usług. Działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej i w granicach prawa. Pomagamy też Polakom, którzy przebywają poza krajem. Współpracujemy z szeregiem zagranicznych kancelarii adwokackich. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

  adwokat-kitajgrodzki.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 13627

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 49