Logo small

TAG: materiałów

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 632
1.    Wywóz materiałów odpadowych - mal-kor.com

Oferujemy wynajem worków big-bag. Niektóre osoby nie mają zbyt wiele gruzu po remoncie kuchni czy łazienki, dlatego im proponujemy worki. Nie ma sensu brać kontenera, bo jest zbyt duży. Worki są tanie, dlatego na pewno każdy nasz klient będzie z takiej oferty zadowolony. Macie gruz? Planujecie remont? Skontaktujcie się z nami, a dostarczymy Wam worek pod dom.

  mal-kor.com/

katalog >> Usługi >> wywóz śmieci >> 20813

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.justyr.com.pl

W sprzedaży całkowitych systemów dociepleń i suchej zabudowy specjalizuje się firma JUstyr w Żukowie. W ciągu ponad 10 lat aktywności zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie najlepszego asortymentu materiałów izolacyjnych dostępnych na naszym rynku. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie technologii ociepleń i promujemy materiały oraz produkty wysokiej jakości, które posiadają niezbędne atesty i certyfikaty wymagane w budownictwie. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i do kontaktu.

  www.justyr.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 20697

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    teais.pl

Śmiałe technologie w budownictwie oferuje firma TEAIS Specjalistyczny Producent Materiałów Chemii Budowlanej w Poznaniu. Od lat 80. zajmujemy się produkcją specjalnych systemów hydroizolacyjnych. Naszym kluczowym produktem-systemem-rozwiązaniem jest m.in. Trójmian. Jesteśmy rozpoznawalną marką z powodu wysokiej jakości produktów. Poza tym tego, że jesteśmy firmą certyfikowaną zgodnie z normami ISO, nasze rozwiązania spełniają wszelkie niezbędne wymogi i normy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  www.teais.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 18259

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    tab-trans.pl

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy TAB-TRANS, która swoją siedzibę ma w Krakowie. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej. Proponujemy krajowe przewozy kontenerów biurowych, magazynowych jak i materiałów budowlanych i towarów ponadgabarytowych. Dysponujemy flotą własnych, odpowiednio przystosowanych pojazdów a oprócz tego zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców z odpowiednimi uprawnieniami. Gwarantujemy fachowe doradztwo, terminowość i konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

  www.tab-trans.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17688

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    wronkop.pl

Usługi transportowe na terenie całego kraju zapewnia firma Wronkop z Łańcuta. Jesteśmy rzetelnym i doświadczonym wykonawcą. Specjalizujemy się w robotach ziemnych, spedycji krajowej wielkogabarytowych ładunków i materiałów sypkich, a także prac na ciężkim sprzęcie transportowo-budowlanym. Nasze zaplecze techniczne stanowią spycharki, koparki gąsienicowe i podnośnik teleskopowy, które są obsługiwane przez doświadczonych operatorów maszyn budowlanych. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta usług, zapraszamy do kontaktu.

  wronkop.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 17645

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    zpduscimow.pl

Zakład Przemysłu Drzewnego Mariusz Sidor w Uścimowie dostarcza kompleksową obsługę - od produkcji po sprzedaż materiałów drewnianych oraz budowlanych. Oferujemy również transport we własnym zakresie, a zakupione produkty dostarczamy we wskazane lokalizacja. Od 1998 r. nasza firma funkcjonuje na rynku, od początku skupiając swoją ofertę na branży budowlano-drzewnej. Początkowo zajęci produkcją więźb dachowych oraz tarcicy budowlanej, dziś dzięki rozbudowie parku maszyn rozbudowaliśmy zakres naszych usług i proponujemy m. in. gotowe produkty drewniane czy wyroby tartaczne. Zapraszamy do kontaktu!

  zpduscimow.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16194

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    www.tols.pl sprzedaż artykułów ściernych Wrocław

Prezentujemy Państwu firmę Tols z siedzibą we Wrocławiu. Specjalizacja nasza to sprzedaż narzędzi, materiałów ściernych i spawalniczych. Zakupią u nas Państwo: tokarki, frezarki, prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe, zwijarki do blach, wiertarki kolumnowe, maszyny do drewna, artykuły BHP, szczotki techniczne i wiele innych. Oferujemy też specjalne narzędzia na zamówienie wg. rysunków technicznych. Mamy bardzo bogaty i różnorodny asortyment towarów, dlatego jesteśmy pewni, że każda osoba odwiedzająca nasz sklep znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.

  www.tols.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15993

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    www.bzmo.com.pl Surowce ceramiczne

Bolesławieckie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych Sp. z o.o. - BZMO to producent betonów ogniotrwałych oraz prefabrykatów ogniotrwałych stosowanych m. in. w hutnictwie żelaza i stali, przemyśle metali nieżelaznych, energetyce, przemyśle odlewniczym czy w spalarniach odpadów. Częścią naszej działalności jest także wydobycie i wzbogacanie glin ceramicznych. Dzięki temu, że nasze produkty zapewniają optymalne warunki pracy dla każdej gałęzi przemysłu, naszymi klientami są również zachodnie przedsiębiorstwa. Zapraszamy na naszą stronę, by zapoznać z całą ofertą, a w razie pytań do kontaktu.

  bzmo.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15952

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.mojabudowa.com.pl Skład budowlany opole

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i dystrybucji materiałów budowlanych posiada firma PROTECT BUILDING ŁUKASZ MIKODA w Lędzinach. Oferujemy układanie i sprzedaż kostki brukowej oraz w ramach składu budowlanego materiałów budowlanych i wykończeniowych, stosowanych do budowy fundamentów, ścian i stropów. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo papy termozgrzewalne, tynki cienkowarstwowe do wykonywania elewacji w różnych technikach, farby elewacyjne czy systemy kominowe firmy Hoch. Praktyka i wiedza pozwalają nam na biegłe doradztwo w zakresie doboru materiałów budowlanych. Zapraszamy!

  mojabudowa.com.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 15823

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


10.    Sklep budowlany Kraków - askot.krakow.pl

Sklep materiałów budowlanych Askot z Krakowa to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w znakomitej jakości materiały wykończeniowe i nie tylko. W jednym miejscu zebraliśmy farby, tynki, płytki ceramiczne, ale też dachówki, piece czy kotły. Mamy wszystko, co jest niezbędne przy budowie i remoncie. Pełna oferta, jaką przygotował Państwu nasz sklep budowlany, dostępna jest na askot.krakow.pl.

  askot.krakow.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 15546

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 632