Logo small

TAG: membranowe

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.      HIGIENICZNE PROJEKTOWANIE

Walidacja czyszczenia urządzeń (pomp, zaworów, zbiorników) oraz zasady projektowania higienicznych linii produkcyjnych dla przedsiębiorstw branży spożywczej.

  hygienicdesign.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> pompy membranowe >> 16447

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Projektowanie i montaż zadaszeń membranowych Alu-Tent

AluTent to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i montażem zadaszeń membranowych na wymiar, systemów targowych (ekspozycyjnych), konstrukcji reklamowych, półek wystawienniczych czy ścianek biurowych. Obsługujemy zlecenia na terenie całego kraju. Specjalizujemy się również w spawaniu konstrukcji stalowych i dostarczamy profile aluminiowe. Wykorzystujemy w produkcji lekkie materiały PCV.

  www.alu-tent.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 11002

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Klawiatury membranowe

KRK Wola Trading Tomaszów Mazowiecki - folie poliwęglanowe które są przeznaczone do sitodruku i offsetu. Dostępna jest folia poliestrowa, In mould labeling, folia poliwęglanowa. Folie poliweglanowe znajdują zastosowanie na: klawiatury membranowe i klawiatury foliowe. Zapraszamy - folie poliestrowe, błony klejowe, arkuszowanie folii. Folie poliwęglanowe to wysokiej jakości materiały przeznaczone do sitodruku i offsetu. Wysoka przezroczystość, odporność na działanie wysokich temperatur, ochronna urządzeń, zabezpieczenie druku. Dostępne w roli, jak i arkuszu.

  http://www.foliepoliweglanowe.eu

katalog >> Sklepy i hurtownie >> artykuły biurowe >> 2462

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    przetworniki do stref zagrożonych wybuchem - XDrive

Rozbudowany asortyment produktów z zakresu aparatury pomiarowej to podstawa oferty produktowej przedsiębiorstwa XDrive. Firma zajmuje się obsługą różnego typu podmiotów, które szukają niezawodnego w działaniu sprzętu pomiarowego typu manometry membranowe, zaprojektowanego z myślą o różnorodnych procesach produkcyjnych, spełniającego najwyższe wymagania w zakresie trwałości i niezawodności działania, przystosowanego do pracy w prawdziwie ekstremalnych warunkach. Korzystając z oferty firmy, możesz zaopatrzyć się również w przemysłowe zawory do wody i wiele innych urządzeń podobnego typu.

  xdrive.pl/

katalog >> Budownictwo >> instalacje elektryczne >> 17812

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 4 z 4