Logo small

TAG: międzynarodowy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 129
1.    przewóz towarów międzynarodowy -port-trans.pl

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy PORT-TRANS, która znajduje się w Szczecinie. Zajmujemy się przewozem towarów w ruchu międzynarodowym i krajowym. Posiadamy nowoczesne pojazdy wyposażone w monitoring, które są pod stałą kontrolą najlepszych serwisów. Realizujemy transport materiałów niebezpiecznych i transport ciągników siodłowych, a także organizujemy przewozy ponadnormatywne. Zapewniamy fachową obsługę przez całą dobę oraz terminową realizację usług. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  www.port-trans.pl/

katalog >> Transport >> inne >> 22500

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    RIDER- transport międzynarodowy i przewóz osób na lotniska.

Otwarcie firmy transportowej zajmującej się okazjonalnym przewozem osób w okresie COVID19 to duża odwaga. Ale my podjęliśmy to wyzwanie. Otworzyliśmy działalność pod nazwą RIDER- transport międzynarodowy i przewóz osób s.c. Uzyskaliśmy Certyfikat ITS ( zdany egzamian!), mamy licencję przewoźnika i również posiadamy wymagane w tej działalności ubezpieczenie. Posiadamy luksusowe samochody osobowe oraz luksusowe busy 6 osobowe. I ruszamy! Zamierzamy realizować usługi z zakresu przewozów okazjonalnych krajowych jak i na terenie Unii Europejskiej- do tego uprawniają nas stosowne dokumeny. Zamierzamy skoncentrować się na transferach na lotniska Berlin, przewozach osób na lotnisko w Goleniowie, wynajem samochodów z kierowcą, wynajem busa z kierowcą, przewozy osob na wakacje, spotkania, imprezy itd. Jesteśmy płatnikami VAT

  www.ridertransport.eu

katalog >> Transport >> inne >> 20490

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    waszkiewicz-transport.com

Firma Transport Ciężarowy Edmund Waszkiewicz to wszechstronne usługi transportowo-budowlane, jakie realizujemy od 1996 r. Zajmujemy się realizacją zamówień w transporcie krajowym i międzynarodowym zestawami kurtynowymi, samowyładowczymi (ruchoma podłoga/walking-floor) i niskopodwoziowymi wraz z organizacją transportów ponadgabarytowych. W zakresie usług Posiadamy również przygotowanie terenu pod budowę, wymianę gruntu oraz wynajem maszyn i pojazdów. Zapraszamy do współpracy. Sprostamy każdemu zleceniu. krajowy i międzynarodowy, spedycja i logistyka oraz kompleksowe roboty ziemne i drogowe, w tym przygotowanie terenu pod budowę oferuje Transport Ciężarowy Edmund Waszkiewicz w Jeleniewie. Dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym, oferując też wynajem maszyn i pojazdów. W ramach usług realizujemy roboty zimowe, z utrzymaniem dróg i placów włącznie. Zajmujemy się też dostawą i sprzedażą materiałów sypkich oraz węgla opałowego. Zapraszamy do współpracy!

  www.waszkiewicz-transport.com

katalog >> Usługi >> transport >> 18351

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Jupiter Transport międzynarodowy

Jupiter Transport to firma oferująca profesjonalne przewozy rzeczy na terenie Polski i całej Europy. Posiadamy auta dostawcze i ciężarowe o różnej wielkości i specyfikacji, dostosowane do przewożenia różnego rodzaju ładunków. Zasięg naszej działalności obejmuje przewozy międzymiastowe na terenie Polski oraz pomiędzy państwami Europy. Fachowo planujemy i wykonujemy zlecenia transportowe. Szczegółowe informacje oraz platformę do kontaktu znajdą Państwo na naszej stronie www, zapraszamy!

  www.jupiter-transport.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 18147

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Transport krajowy - arrowtcs.com

Arrow TransCargoSped spedycja firma oferuje transport krajowy i międzynarodowy. Od lat przewozi towary różnej wielkości. Posługuje się przy tym pojazdami ze skrzynią, zamkniętą plandeką, izotermami i chłodniami. Wszystkim klientom zapewnia szybką wycenę, także za pośrednictwem strony. Oferuje sprawny i bezpieczny transport w rozsądnych cenach.

  arrowtcs.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> transport krajowy >> 18054

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    PoEuropie.pl przewozy międzynarodowe

Nasza firma oferuje przejazdy międzynarodowe do takich państw jak Niemcy, Holandia i Belgia. Bez problemu możesz zarezerwować u nas przejazd, wystarczy, że skorzystasz z formularza na naszej stronie, a decyzję otrzymasz w ciągu 15 minut. Podróż z nami jest szybka, wygodna i przede wszystkim bezpieczna. Nasza firma oferuje również szybkie dostarczanie przesyłek międzynarodowych na terenie całej Europy.

  www.poeuropie.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> transport krajowy >> 17748

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Consulting B2B - Francja, Izrael, Polska, Niemcy

Nowe rynki i nowe możliwości na wyciągnięcie ręki. Profesjonalny konsulting tylko z Entry Consulting w takich krajach jak Francja, Niemcy, Izrael. Jesteśmy numerem jeden w dziedzinie badań rynkowych, negocjacji, zakupu nieruchomości i transportu. Od lat zajmujemy się handlem międzynarodowym B2B i B2C oraz pomocy w otwieraniu firm. Zaufaj doświadczonemu zespołowi Entry Consulting Francja

  pl.entryconsulting.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 17720

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    rekords.com.pl

Prezentujemy Państwu firmę Rekor z siedzibą w Gostkowie. Od kilku lat funkcjonujemy w usługach transportowych krajowych oraz międzynarodowych. Nasze usługi obejmują transport towarów: neutralnych, chłodniczych i sypkich. Mamy ubezpieczenie OCP transportowanych towarów. Specjalizujemy się także w pracach rozbiórkowych i ziemnych. Mottem naszej firmy jest zadowolenie każdego Klienta, dlatego swoje usługi wykonujemy solidnie i profesjonalnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie setek Klientów. Po więcej wiadomości zapraszamy na naszą stronę WWW.

  rekords.com.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 16825

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Transport chłodniczy - bialmich.com

Firma transportowa BIAL-MICH zaprasza do kontaktu i składania zamówień klientów z całej Polski. Nie wahaj się i już teraz, rozpocznij współpracę z BIAL-MICH, a nie zawiedziesz się na jakości usług. Zleć specjalistom transport krajowy, jak i do takich dalekich krajów jak Uzbekistan czy Rosja. BIAL-MICH zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

  bialmich.com/

katalog >> Usługi >> transport >> 22096

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Katalog firm - allcompanycorp.com

Pod tym internetowym adresem znajdziesz konkretne rozwiązania, które będą się mogły przełożyć na naprawdę sensowne podejście. To międzynarodowy katalog firm, baza która będzie zdecydowanie konkretna i pozwoli na naprawdę idealne przełożenie tego na efektywność w działaniu. To naprawdę będzie doskonała decyzja.

  allcompanycorp.com/

katalog >> Marketing i Reklama >> katalog branż >> 16548

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 129