Logo small

TAG: morska

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 28
1.    agencja celna gdynia gdańsk - helena-ts.pl

Firma Helena TS z Gdyni to licencjonowana agencja celna, która zapewnia transport kontenerów drogą lądową, kolejową, a także lotniczą, za pomocą zestawów wyposażonych w system śledzenia satelitarnego. Naszą specjalnością jest także spedycja morska do wszystkich portów na świecie. Poza tym, realizujemy wszechstronną obsługę formalną w portach gdańskich oraz gdyńskich, świadcząc też doradztwo ubezpieczeniowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  https://www.helena-ts.pl

katalog >> Transport >> inne >> 22523

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    akwarium w salonie aranżacje reefguard.pl

Wysokozaawansowane akwaria morskie, ich projekt i wykonanie zapewnia firma Reefguard.pl w Szczecinie. Polecamy też aquascaping - fachową aranżację morską w Państwa akwarium, która pozwoli na stworzenie szczególnej przestrzeni, którą możemy wypełnić ekskluzywnymi zwierzętami. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Poza projektem i montażem akwarium, zapewniamy wszechstronne wsparcie w zakresie jego biegłej pielęgnacji oraz serwis i konsultacje nurtujących kwestii. Zapraszamy do współpracy.

  https://reefguard.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 22341

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Fracht lotniczy - allcom.gdynia.pl

ALLcom Sp. z o.o. to firma spedycyjna z Gdyni, zajmująca się transportem międzynarodowym. W swojej ofercie posiada spedycję oraz transport kontenerów. Świadczy obsługę żeglugową, portową, magazynową oraz celną. Posiada sieć dostawców morskich, drogowych, lotniczych oraz kolejowych. Firma dysponuje również zezwoleniem na prowadzenie działalności w zakresie transportu odpadów.

  allcom.gdynia.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> transport i spedycja >> 21686

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Apartamenty krynica morska

Apartamenty w Krynicy Morskiej muszą być najlepsze w każdym calu. Apartamenty Krynica Morska jakie proponujemy to gwarancja udanych wyborów. Oferujemy apartamenty nad morzem. Gwarantujemy apartamenty z widokiem na morze oraz oczywiście apartamenty przy plaży. Dostarczamy najlepsze jakości wyposażenie oraz niezwykle niskie ceny. Jeżeli koniecznie chcecie mieć pewność, że uzyskacie doskonałe warunki to wybierajcie Krynica Morska apartamenty

  www.apartamentykrynica.info

katalog >> Turystyka >> inne >> 15067

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Firma spedycyjna - pfc24.pl

Chcesz zwiększyć zasięg swojej firmy i wyjść poza Polskę? Jeśli zajmujesz się produkcją, a szukasz firmy, która specjalizuje się w logistyce i spedycji na cały świat, to zapraszamy do PFC24. Oferujemy transport drogą lotniczą oraz morską na terenie całego świata, a ponadto obsługę celno fiskalną. Po szczegóły zapraszamy pod adres pfc24.pl, gdzie znajdziesz również dane kontaktowe do naszej firmy.

  pfc24.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> transport i spedycja >> 20494

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    universum-blc.com.pl

Przesyłki ekspresowe door-to-door oraz szereg innych usług z zakresu logistyki i spedycji oferuje firma UNIVERSUM - BLC sp. z. o. o. w Gdyni. Nasza oferta obejmuje wszechstronną odprawę celną ładunków w każdym momencie śledzenia ładunku we frachcie morskim, drogowym, kolejowym i lotniczym. Świadczymy całkowitą obsługę w porcie oraz doradztwo i konsultacje w zakresie zmian w kodeksie celnym i wysokościach podatków celnych. Docieramy do wszystkich portów świata! Zapraszamy do współpracy!

  universum-blc.com.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 18874

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    vetro-shipping.pl

Najwyższej klasy obsługę portową i morską we wszystkich polskich portach 24h/7 dni w tygodniu gwarantuje trójmiejska firma Vetro Shipping. Oferujemy biegłe i wszechstronne usługi logistyczno-spedycyjne oraz przeładunkowo-składowe. Obsługujemy transport krajowy i międzynarodowy, a w celu usprawnienia współpracy, biuro dysponujemy także w Szczecinie. Zapewniamy najwyższej klasy obsługę portową i morską, specjalizując się we frachtowaniu statków pod przewóz wszystkich rodzajów ładunków. Zapraszamy!

  www.vetro-shipping.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17691

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.enavigare.pl

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sklepu internetowego enavigare.pl. Zaopatrujemy marynarzy jak i miłośników żeglugi w urządzenia i oprogramowanie związane z elektroniczną nawigacją morską. Można u nas uzyskać fachową poradę w zakresie wyboru urządzenia i jego konfiguracji. Proponujemy produkty takie jak mapy nawigacyjne i wektorowe, książki i locje, odbiorniki GPS, urządzenia AIS lub adaptery czy wzmacniacze Wi-Fi. Posiadamy jedynie najwyższej klasy sprzęt pochodzący od najlepszych producentów. Ze swojej strony zapewniamy szybką realizację zamówienia oraz profesjonalizm. Więcej szczegółów na stronie.

  www.enavigare.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17436

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    NET-CARGO transport morski

NET-CARGO Sp. z o.o. to poważny kontrahent oferujący usługi powiązane ze spedycją i czynnościami celnymi. Swoim kontrahentom proponuje przesyłkę lądową (kolejową i drogową), morską, a także lotniczą. Posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora, a ponadto dysponuje certyfikatem AEO. Realizując usługi jako agencja celna, w dużej mierze skraca czas wykonania wszelkich zamówień. Każdy przewożony produkt jest objęty ubezpieczeniem typu CARGO a wszyscy współpracujący z firmą przewoźnicy legitymują się ubezpieczeniem Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika. Więcej informacji związanych z działalnością jednostki znajduje się na stronie internetowej.

  www.net-cargo.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16612

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Pensjonat krynica morska

Osoby wybierające się do Krynicy Morskiej zapraszamy do rezerwacji apartamentów w naszej Willi Natura. Cisza, spokój, malownicza okolica i pokoje urządzone w sposób nowoczesny, gwarantujące komfortowy pobyt. Do Państwa dyspozycji oddajemy uprzejmą i kompetentną obsługę. Zapewniamy pełne wyżywienie serwowane bezpośrednio do apartamentów. Wierzymy, że pobyt w naszej Willi Urocza będzie należał do udanych.

  www.villaurocza.pl

katalog >> Turystyka >> noclegi >> 8212

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 28