Logo small

TAG: nienormatywny

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 3 z 3
1.    przewóz towarów międzynarodowy -port-trans.pl

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy PORT-TRANS, która znajduje się w Szczecinie. Zajmujemy się przewozem towarów w ruchu międzynarodowym i krajowym. Posiadamy nowoczesne pojazdy wyposażone w monitoring, które są pod stałą kontrolą najlepszych serwisów. Realizujemy transport materiałów niebezpiecznych i transport ciągników siodłowych, a także organizujemy przewozy ponadnormatywne. Zapewniamy fachową obsługę przez całą dobę oraz terminową realizację usług. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  www.port-trans.pl/

katalog >> Transport >> inne >> 22500

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Scandinavian

Scandinavian.com.pl jest ekspertem w spedycji jak również w transporcie. Wieloletnie praktyka powoduje, że firma stała się fachowcem w branży logistycznej także proponuje wsparcie przy usprawnieniu procesów logistycznych w biznesach swoich Klientów. Scandinavian Express ma doświadczenie w transporcie ponadgabarytowym, przesyłkach całopojazdowych oraz logistyce kontraktowej. Scandinavian Express wykonuje swoje usługi pomiędzy Europą a Skandynawią, głównie pomiędzy Polską, a Szwecją oraz Norwegią. Firma wyróżnia się realizowaniem transportu punktualnie, bez szkód i z utrzymaniem bezpieczeństwa. Obok transportu, Scandinavian Express proponuje także przystępny dla Klientów innowacyjne magazyny z możliwością przechowywania ładunków razem z pełną obsługą logistyczną przy swojej siedzibie w Trójmieście.

  www.scandinavian.com.pl/

katalog >> Usługi >> transport >> 11764

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Tutaj Link

Usługi spedycyjne - Dachser - operator logistyczny oferuje globalne usługi logistyczne. Firma transportowa i logistyczna - koordynujemy procesy związane z łańcuchem dostaw - magazynowanie, logistyka kontraktowa, DIY, spedycja zagraniczna i spedycja krajowa oraz transport międzynarodowy a także transport krajowy. Korzystne warunki współpracy - atrakcyjna oferta na usługi. Firma spedycyjna zaprasza - transport nienormatywny i ponadgabarytowy, usługi logistyczne oraz spedycja międzynarodowa (Europa). Krajowa i międzynarodowa sieć drobnicowa - dystrybucja Europa.

  www.dachser.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 3702

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 3 z 3