Logo small

TAG: oświatowe

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 8 z 8
1.    Usługi prawne dla jednostek oświatowych - auxilia-oswiata.pl

Nie wiesz, czy prowadzona przez Ciebie jednostka oświatowa działa w pełni zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi? Sprawdź to, korzystając z pomocy i ochrony prawnej ekspertów z AUXILIA PRAWO OŚWIATOWE. O prawie oświatowym wiemy wszystko i chętnie doradzamy klientom, pozwalając im uniknąć wielu nieprzyjemności wynikających z błędnego rozumienia przepisów prawa. Wciąż się doszkalamy, podnosząc swoje kompetencje, a także śledzimy wszelkie zmiany w przepisach prawa, by oferować klientom tylko aktualne informacje.

  auxilia-oswiata.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 22617

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Odszkodowania - lexbridge.pl

Kancelaria prawna LEXBRIDGE świadczy usługi zarówno osobom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. W naszej ofercie znajduje się między innymi pomoc dla placówek niepublicznych w kwestii uporządkowania spraw formalno-prawnych oraz zapewnienia bieżącej opieki prawnej. Nasza kancelaria zajmuje się również wsparciem od strony formalnej i prawnej osób, które chcą uzyskać odszkodowanie powypadkowe czy zadośćuczynienie. Reprezentujemy poszkodowanych przed zakładami ubezpieczeń i sądami pierwszej oraz drugiej instancji, a także Sądem Najwyższym.

  lexbridge.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 21263

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Mazowieckie praca

Praca w województwie mazowieckiem. Rynek pracy w mazowieckiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.Położone niespełna 30 km na zachód od Warszawy Błonie, niegdyś gmina typowo rolnicza, aktualnie coraz bardziej zmieniająca swój charakter. Na obszarze dawnych terenów rolnych, jak grzyby po deszczu powstają magazyny oraz siedziby dużych firm międzynarodowych, dając tym samym zatrudnienie miejscowej ludności. Gdzie można znaleźć pracę w Błoniu? Pracę w Błoniu bez problemu można znaleźć w logistyce, produkcji, handlu i usługach. Na terenie gminy ponadto znajdują się liczne oddziały banków, placówki oświatowe, publiczne i niepubliczne zakłady ochrony zdrowia itp. Dzięki dogodnemu położeniu i rozbudowanej sieci komunikacyjnej, miasto przyciąga licznych inwestorów. Mieszkańcy mają pracę, a pobliskie usytuowanie Puszczy Kampinoskiej stwarza im dogodne warunki do odpoczynku.

  praca-mazowieckie.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 13961

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    SOMI Mycie rolet poznań

Szukasz rzetelnej i doświadczonej firmy sprzątającej do swojego biura? A może potrzebujesz sumiennej ekipy do posprzątania zalanej piwnicy lub odśnieżenia dachu? Świetnie trafiłeś! Firma Somi z Poznania świadczy kompleksowe i niedrogie usługi dla firm, instytucji i osób prywatnych. Naszymi klientami są biura, centra handlowe, placówki oświatowe, hale sportowe oraz inni odbiorcy. Posiadamy specjalistyczny sprzęt czyszczący oraz niezbędne środki chemiczne, bezpieczne dla środowiska. Jesteśmy doświadczoną firmą, działamy już od ponad 25 lat i mamy wszystkie niezbędne certyfikaty. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  somi.pl

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 11135

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Portal Oświatowy - rozwiązania dla placówki oświatowej

Chcesz poznać ważne informacje z zakresu oświaty? Prowadzisz przedszkole lub jesteś nauczycielem i szukasz najlepszego portalu związanego z oświatą? Jeśli tak, to zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie nie tylko poznasz aktualne zagadnienia z zakresu oświaty, ale będziesz mógł uczestniczyć w kursach online. Zapraszamy.

  www.portaloswiatowy.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> portale >> 10346

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Szkolenia nauczycieli

Przedstawiana witryna internetowa opracowana jest szczególnie dla tych wszystkich, których ciekawi kurs kwalifikacyjny dla nauczyciela. Odszukają tutaj bowiem niezwykle atrakcyjną ofertę kursu, który ma na celu przygotowanie swoich członków do jak najbardziej rzetelnego oraz wszechstronnego wykonywania pracy nauczyciela. Uczestnicy, którzy go ukończą, zyskają niezmiernie ważną i potrzebną do odnalezienia się w tym zawodzie wiedzę z obrębu psychologii, metodologii, jak też pedagogiki, a ponadto, rozwiną swoje umiejętności w zakresie przygotowywania i przeprowadzania rozmaitych zadań dydaktycznych na maksymalnie wysokim poziomie. Co istotne, ten kto skończy ten kurs zdobędzie dokument, będący dowodem profesjonalnego przygotowania pedagogicznego do pracy. Niniejsza strona zainteresuje z pewnością również tych, którzy potrzebują innych kursów czy szkoleń z branży oświatowej, takich jak np. szkolenia dla kadry zarządzającej, dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, czy też programy mające na celu rozwój kwalifikacji rady pedagogicznej. Każdy, kto zajrzy na tę witrynę z łatwością będzie mógł zasięgnąć wszystkich ważnych informacji na temat detali dotyczących ceny, wymiaru godzin, miejsca szkolenia, jak również daty rozpoczęcia kursu.

  www.oswiata.gowork.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 4245

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Szkolenia dla nauczycieli

Prezentowana witryna internetowa opracowana jest w szczególności dla tych wszystkich, których interesuje rozwój kwalifikacji rady pedagogicznej. Wyszukają tutaj bowiem bardzo atrakcyjną propozycję kursu, mającego na celu przygotowanie swoich członków do jak najbardziej rzetelnego oraz wszechstronnego wykonywania pracy nauczyciela. Uczestnicy, którzy go ukończą, osiągną bardzo ważną i niezbędną do odnalezienia się w tej profesji wiedzę z dziedziny psychologii, metodologii, jak również pedagogiki, a co więcej, poszerzą swoje kompetencje w zakresie przygotowywania oraz realizowania rozmaitych zadań wychowawczych na maksymalnie dobrym poziomie. Co istotne, ten kto przejdzie tenże kurs dostanie świadectwo, będące dowodem specjalistycznego przygotowania pedagogicznego do zawodu. Opisywana strona zainteresuje bez wątpliwości również tych, którzy poszukują podobnych kursów lub szkoleń z branży oświatowej, takich jak np. kursy dla kadry zarządzającej, dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, czy też programy mające na celu rozwój kwalifikacji rady pedagogicznej. Osoby zainteresowane którymkolwiek ze szkoleń z łatwością uzyskają na witrynie wszystkie niezbędne do zapisania się na dany kurs informacje na temat lokalizacji, w której ma się on odbywać, terminu rozpoczęcia, długości trwania, a także ceny.

  www.oswiata.gowork.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 4236

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Towarzystwo Oświatowe Profil

Mieszkasz na terenie Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania bądź Szczecina czy też w okolicach tych miast? Może warto pomyśleć o podniesieniu swoich kwalifikacji zawodowych z takich dziedzin jak wycena nieruchomości, kosztorysowanie w budownictwie, obrót i zarządzanie nieruchomościami, audyt i certyfikacja energetyczna, mediacja sądowa, marketing bądź księgowość? Studia podyplomowe, kursy, szkolenia oraz praktyki zawodowe z tych oraz pokrewnych dziedzin może zaproponować Ci Towarzystwo Oświatowe Profil. Możemy przy tym zagwarantować, iż naszą kadrę wykładowców tworzą jedynie specjaliści z długim stażem. Ponadto chcielibyśmy polecić Ci skorzystanie z naszej usługi dodatkowej - wyceny nieruchomości, przedsiębiorstw, pojazdów, urządzeń, maszyn, wartości niematerialnych oraz prawnych. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  www.top.com.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 3803

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 8 z 8